Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta

Dalāmies pieredzē! Kad sākas nelaikā…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pieteikšanās noslēgusies.

ievietes dzīve tā nu reiz ir iekārtota, ka to ietekmē ne vien Mēness un Saules cikli, bet arī ikmēneša hormonālais cikls. Citai īsāks, citai garāks, vienai vieglāks, citai grūtāk pārdzīvojams. Ir jau labi, ja menustrālais cikls ir tik precīzs kā Šveices pulkstenis, tomēr ne visām tā ir… Nobīdes mēdz gadīties, un dažkārt mēnešreizes pārsteidz visnepiemērotākajā laikā un situācijā.

Tieši ar šādien stāstiem par to, kad sākās nelaikā un to, kā izgājāt no šīm situācijām, šoreiz lūgsim padalīties!

Trīs interesantāko stāstu autorēm arī pārsteiguma dāvaniņas no pašmāju higiēnisko pakešu ražotāja Magone!


Kas jādara:

Par situācijām savā dzīvē, kad vari teikt „Sākās nelaikā…”, lūdzam pastāstīt:
– komentāros zem šī raksta (ja vēlies pretendēt uz Magone dāvanu iegūšanu, lūdzu pirms komentēšanas reģistrējies un ielogojies portālā, vai arī pieslēdzies ar kādu no sociālo tīklu pieejas datiem);
– sūti situāciju aprakstus uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv.
– 9.decembrī paziņosim Magone dāvanu ieguvējas.

 Pagarinām konkursa termiņu- stāstus varat iesūtīt līdz šīs nedēļas beigām- 8.decembrim! Dāvanu ieguvējas paziņosim 9.decembrī.

Par konkursa atbalstītāju – Magone 

Šobrīd jaunākā tendence higiēnas preču ražošanā ir tā, ka visam ir jāelpo – jābūt gaisu caurlaidīgam, plānākam, bet ar maksimālu uzsūcamību un pretnoplūdes drošību. Ražošanas procesā arvien vairāk tiek izmantoti maigāki un ekoloģiski nekaitīgāki materiāli. Tiek minimizētas alerģijas iespējas.
Arī Magones produktu sastāvā ir dabiskās šķiedras, tāpēc gaiss brīvi plūst cauri, novēršot iekaisuma risku un mazina alerģijas iespēju. Produktiem nav pievienotas krāsvielas un aromatizētāji, tām ir ļoti labas absorbcijas spējas. Detalizētāku informāciju un iegādes vietas skatīt www.magone-hygiene.lv

Magone piedāvājumā:
Higiēniskās paketes Magone Ultra ir atsevišķi iepakotas, ļoti plānas (~ 3mm biezuma) higiēniskās paketes ar paaugstinātu absorbciju un īpaši mīkstu virskārtu. Līmējošie spārniņi garantē absolūtu stabilitāti.

Higiēniskās paketes Magone Bulk&Soft ir atsevišķi iepakotas higiēniskās paketes ar īpaši mīkstu virsmu (≈6mm biezuma). Sānu rievas pasargā no mitruma noplūdes. Līmējošie spārniņi nodrošina stabilitāti.(≈ 3mm biezuma) higiēniskās paketes ar paaugstinātu absorbciju un īpaši mīkstu virskārtu. Līmējošie spārniņi garantē absolūtu stabilitāti.

Ikdienas ieliktņi Magone ir ļoti plāni, gaisīgi ar mīkstu virsmu. Sniedz komfortu ar sausuma un pārliecības sajūtu. Pasargā Jūsu apakšveļu ikdienas valkāšanā. Ieliktnīšu malas klāj mīksta virsma maigai saskarei ar Jūsu ādu.

Dalīties.

Atstāt Ziņu