Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Dailes teātrī top Ziemassvētku koncerts

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jau tradicionāli gada izskaņā Dailes teātrī skan Ziemassvētku koncerts, ko šogad veido režisors Mihails Gruzdovs. Pirmoreiz pie skatītājiem tas nonāks 17. decembrī. 

Ziemassvētku koncertam šoreiz rasts gluži neparasts risinājums – skatītāji varēs vienkopus dzirdēt visu 27 Eiropas Savienības valstu skaistākās Ziemassvētku tautasdziesmas, vienlaikus ielūkojoties arī šo zemju saulgriežu un kristīgajās tradīcijās, izbaudot svētku svinēšanas atmosfēru.

Koncertā piedalīsies Lilita Ozoliņa, Kristīne Nevarauska, Aija Dzērve, Ērika Eglija, Inita Dzelme, Jānis Paukštello, Ģirts Ķesteris, Artis Robežnieks, Juris Frinbergs, Gints Grāvelis, Aldis Siliņš un Gints Andžāns, kā arī etnomūziķu ansamblis.

Kopā ar režisoru Mihailu Gruzdovu un muzikālo vadītāju Juri Vaivodu pie koncerta veidošanas strādā scenogrāfs Gints Sippo, kostīmu māksliniece Ieva Veita, horeogrāfe Inga Raudinga un gaismu māksliniece Māra Vaļikova.

Dailes teātris uz Ziemassvētku koncertiem aicina 18. un 26. decembrī plkst. 15.00, 20., 21., 22., 23., 27. un 28. decembrī plkst. 19.00, kā arī 25. decembrī plkst. 18.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu