Vārda dienu svin: Ligita, Gita

Dailē iestudē komēdiju ‘Noslēpumainā zvaigzne’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

5.maijā Dailes teātra Mazajā zālē notiks Mihaila Sebastiana romantiskās komēdijas „Noslēpumainā zvaigzne” pirmizrāde, ko iestudē Mihails Gruzdovs. 

Kādā provinces pilsētiņā, kurā nekad nepietur ātrvilcieni, ierodas Nezināmā. Viņa ir veidota no mazliet smaržas, mazliet slinkuma un zināmas devas fantāzijas. Tāpat kā zvaigznes. Taču zvaigznēm, tāpat kā cilvēkiem, ir pašām savs ceļš – romantisks un skaists liktenis, kas liek tām meklēt vienai otru un nekad neatrast. Cilvēki, kuri neredz zvaigznes, tikai izliekas, ka viņi dzīvo. Vai tad jūs nekad neraugāties debesīs? Vai jūs nekad nelūkojaties uz zvaigznēm? Vai jūs tās neredzat? Un tas, ka jūs zvaigzni neredzat, nenozīmē, ka tās nav. Pat tad, ja to nekad nevarēs ieraudzīt…

Topošajā iestudējumā spēlē aktieri Inita Dzelme (Nezināmā), Gints Grāvelis (Skolotājs), Ģirts Ķesteris (Grigs), Mirdza Martinsone (Madmuazele Šušū), Juris Žagars (Stacijas priekšnieks), Juris Bartkevičs (Pasku), Valdis Liepiņš (Udrja), Harijs Spanovskis vai Aldis Siliņš (Ikims), Sarmīte Rubule (Skolniece) un Olga Dreģe (Zemniece).

Kopā ar režisoru Mihailu Gruzdovu radošajā komandā strādā scenogrāfe un kostīmu māksliniece Ieva Kauliņa, kustību konsultante Inga Raudinga un gaismu mākslinieks Harijs Zālītis, muzikālo noformējumu veido Juris Vaivods. Lugu tulkojis Gunārs Treimanis.

Šajā sezonā izrādes „Noslēpumainā zvaigzne” plānotas 5., 9. un 20.maijā plkst. 19.00, kā arī 5.jūnijā plkst. 18.00.

Dalīties.

Atstāt Ziņu