Vārda dienu svin: Una, Unigunde, Dzelme, Benedikts, Benedikta

Cepures, cepurītes…

Pinterest LinkedIn Tumblr +

eidzot arī mēs esam sagaidījušas īstu ziemu ar sniegu un salu. Kāda par to priecājas, jo ir pienācis laiks posties uz kalnu vai vienkārši garastāvoklis kļūst priecīgāks, kad pelēko skatu aiz loga kaut nedaudz baltāku dara tikko manāmais sniegs. Savukārt kāda cita noskurinās, jo kļūst aukstāks un jāsāk ģērbties siltāk.

Iestājoties aukstākam laikam ir īstais laiks padomāt par to, lai sāktu „draudzēties” ar cepurēm. Protams, ka cepures funkcionālā nozīme ir pasargāt mūs no atdzišanas, tomēr cepurēm ir arī estētiskā nozīme. Ar to palīdzību ir iespējams izveidot pilnīgu un saskaņotu koptēlu.

Aktuālās cepuru krāsas šoziem ir balta,
gaiši rozā, spilgti zila un bordo,
kā arī klasiski melnā.

Esmu ievērojusi, ka daudzas sievietes uzskata, ka viņām cepures nepiestāv. Tad nu, mīļās dāmas, gribu teikt, ka lielākoties šis priekšstats jums ir izveidojies nepareizs, jo cepures piestāv ikvienai, ir jāprot tikai atrast tādu, kas atbilst jūsu sejas formai, kura ir pieskaņota jūsu koptēlam un kura atbilst modes tendencēm. Šoreiz par modes tendencēm!

2013./2014. gada ziemas cepuru mode piedāvā gan siltumu, gan stilīgu izskatu. Aktuālās cepuru krāsas šoziem ir balta, gaiši rozā, spilgti zila un bordo, kā arī klasiski melnā.

ADĪJUMI
Kā jau ierasts, ziemas apģērbs mums asociējas ar siltiem adījumiem, arī cepuru ziemas tendencēs bez tā neiztikt. Šajā sezonā adīto cepuru aktualitāte ir apjoms un asimetrija. Ziemas kolekcijas adītās cepures sevī ietver dažāda veida un modeļus sportiskas cepures līdz pat dažādām retro stila cepurēm, ar kuru palīdzību ir iespējams parādīt savu personību. Ar adītu cepuru palīdzību ir iespējams radīt nepiespiestu, brīvu stilu.

 

KAŽOKĀDAS CEPURES

Šajā ziemas sezonā popularitāti nav zaudējušas arī kažokādas cepures. Modīgākās kažokādas cepures ir ar ausu atlokiem, kā arī dažādu formu gan mazākas, gan lielākas cepures, kas pieskaņotas tērpam.  Krāsas sākot ar dažādām dabiskām un beidzot ar sezonai aktuālām krāsām, piemēram, spilgti zilu. Ja vēlies radīt savu tēlu elegantu un greznu, tad noteikti izvēlies kažokādas cepuri.

BERETES

Tāpat no modes nav izgājušas beretes, kas ir tikpat aktuālas arī šoziem. Izmantojot dažādus materiālus un faktūras, tiek piedāvātas gan klasiskas, gan arī oriģinālākas beretes, ar papildus apjomu un asimetriju. Beretes tiek izgatavotas gan no trikotāžas, gan kažokādas, gan šūtas no vilnas auduma. Īpaši aktuālas ir „kokteiļu” beretes, kas lieliski papildina svētku tērpu, piešķirot smalkumu un eleganci.

KOMBINĒTĀS

Tikpat aktuāli kā adījuma un kažokādas cepures, aktuālas ir cepures no vilnas, velveta, auduma, kombinējot dažādas drapērijas, faktūras.

Novēlu, katrai atrast cepuri, kas gan labi izskatītos, gan arī sildītu un tiktu valkāta ar prieku!

Dalīties.

1 komentārs

  1. Kaut kā nekas neiekrīt… Galīgas nepieciešamības gadījumā varbūt vienīgi kādu no adītajām pīņu cepurēm izvēlētos. Tā jau arī visbiežāk ir tā problēma, ka nav jau ko izvēlēties, tāpēc arī staigāju pliku galvu!

Atstāt Ziņu