Vārda dienu svin: Māris, Mārica, Maigurs

Blogu konkurss: pārmaiņas manā dzīvē!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

 Nekas nav pastāvīgs – pastāvīgas ir tikai pārmaiņas.
/Heraklīts/

Reiz mēs domājām, ka sastindzis un nemainīgs ir tikai ledus Ziemeļpolā, taču izrādās arī tas laika gaitā mainās! Šodien arī SievietesPasaule iepazīstināja Tevi ar savām pārmaiņām – jaunu vizuālo izskatu, pārskatāmāku un vieglāk atrodamu saturu un daudz citām, ikdienā noderīgām lietām!

Taču mēs apzināmies, ka pārmaiņas ir tāda interesanta lieta – sākumā no tām pat nedaudz baidāmies, jo nojaušam, ka kaut kas vairs nebūs tā, kā ierasts; ka var nākties izkāpt no tik ierastās komforta zonas. Tiesa, kad pārmaiņas esam pieņēmuši un kādu laiku ar tām apraduši, bieži vien sakām: „Viss taču notika uz labu!” un „No kā gan es tā baidījos!?”

Droši vien arī Tavā dzīvē ir bijušas ne vienas vien pārmaiņas – tavā personībā, domāšanā, attiecībās, darbā utt. Pastāsti mums par šīm pārmaiņām, savām sajūtām tās (ne)gaidot un jau kādu laiku pēc piedzīvotā – piedalies blogu konkursā! Mēneša beigās apbalvosim trīs interesantāko un uzrunājošāko blogu autores ar pārsteiguma balvām!

 

Kas jādara?

Lai piedalītos, Tev jāielogojas vai jāreģistrējas portālā SievietesPasaule.lv, vai arī jāpieslēdzas tam ar kādu no sociālo tīklu – draugiem.lv, twitter vai facebook pieejas datiem (sk. zemāk attālā)!

Pēc tam jau no sava profila varēsi rakstīt, rediģēt un noformēt savu blogu! Bloga ievadā vai noslēgumā obligāti norādi: Konkursam „Pārmaiņas manā dzīvē!”

 

Dalīties.

4 komentāru

  1. Kristīne Liepiņa on

    Atceros, ka esmu piedalījuies šajā konkursā.. Vai esmu palaidusi garām rezultātus? 🙁

Atstāt Ziņu