Vārda dienu svin: Hermīne, Estere, Liepa

Biznesa un mīlestības gads. Vai tāds bija aizejošais 2014.gads?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

     Horoskopus sastādījusi astroloģe Linda Kurmis
www.celinda.lv

2014.gada kopējā iezīme – ļoti iespaidīgs, varētu teikt pat jaudīgs gads, emociju un reālu rīcību pārbagāts.
Kur emocijas, tur arī spriedze.
Sievietes gribēs prevalēt, uzņemoties vīriešu pienākumus…
jautājums
tikai – vai vajag? Kopumā – biznesa un mīlestības gads.

Auns
“Tik viena doma prātā man…” – karjera! Tās pilnveidošana visos līmeņos, visos tās attīstības virzienos. Daudz kontaktu, informāciju apmaiņu procesi, visu laiku “jāvačo laukums”, lai tajā pat vissīkākā nianse nepaslīdētu garām. Iespējami tiesu darbi, strīdi, kurus risinot ar klasiski aunisko pieeju rezultāti izpaliks. Gada uzdevums – mācīties sadarbību.
Mīlestībā pagrūti, visu gribēsies šērēt pēc sava lekāla, diemžēl tā vis neies krastā…viļņi lieli, krasti stāvi…

Vērsis
Līdzīgi, kā Auniem, pirmajā vietā darbs un karjera. Estētiska, bet varbūt pat ekoloģiska attieksme pret darāmo, kolēģiem un pieejamo vidi. Vēršu lēdijas centīsies izdaiļot pat darbiekārtas rūpnīcā. Praktiskums, nekā ēteriska, labi paveikti pienākumi. Nekādas liekvārdības, viss “par lietu”. Dažkārt pat auksti metīsies no Vēršu pragmatisma.
Mīlestībā vēsums, kuru sasildīt spēs tikai no sirds pasniegts rožu pušķis (vēlams ar 100 rozēm).

Dvīņi
Viens īsts draudzību un publisku pasākumu gads. Kur tik Dvīnis nepabūs, ko tik nepabaudīs! No Sahāras tuksneša līdz Niagāras ūdenskritumam. Fascinējoša kustība, vēl fascinējošāks prāts. Daudz mīlestības, ai, cik daudz…smelt riekšavām un dāsni dalīties ar pasauli!
Mīlestībā jaunas atklāsmes, pie neuzmanības – kā saules dūrieni. Bet kurš tad šajā frontē ir piesardzīgs? Ja nu vienīgi Mežāzis.

Vēzis
Viennozīmīgi 2014ais ir Vēžu gads, kad uz āru parādīsies ne viena vien būtiska, varbūt arī dziļi noglabāta (lasīt: rūpīgi apslēpta) kvalitāte. Visu gadu Vēži būs kā uz skatuves, rampu gaismā acis var ļoti apžilbt…bet tas nekas – priekš tam der elegantas saulesbrilles. Sevi parādīt var nākties kā tieši, tā patapināti, jā, arī negribot.
Mīlestībā ies karsti, it īpaši pret vasaru, nāksies pieņemt un piekāpties.

 

Lauva
Tieši Lauvas būs tās, kuras palīdzēs Vēžiem kustēties uz priekšu krietni ātrāk, kā parasti, bet ne tikai viņiem, visiem pārējiem arī. Vasaras otrā puse iesāksies ar īstiem Tornado. Ak, laimīgās Lauvas! Labvēlis Jupiters dāsni sāks izsniegt dāvanas no savas spožās zelta paplātes. Un tā veselu gadu no vietas! Bet kurš gan cits, ja ne Lauva ir to tik ĻOTI pelnījis?!
Mīlestībā gaidāmas maksimāli ekscentriskas tendences, kad taisnība būs tikai Lauvām…!

Jaunava
Ļoti naudīgs gads sagaidāms Jaunavām, kad makā labais vērdiņš (eiriņš) burtiski ieripos. Laba un radoša pieeja naudas pelnīšanas sektoram. Lielākoties viss piepelnītais tiks izlietots bērnu un mazbērnu vajadzībām, izglītībai, arī priekam un izklaidei. Izklausās pavisam neticami priekš Jaunavām…nauda izklaidēm? Balta patiesība!
Mīlestībā Eross būs jo īpaši gādīgs un smalki uzmanīgs. Vienkārši lieliski!

 

Svari
Tiešām, tiešām īpašs gads, nemazarnē ne no tiem vieglākajiem! Megadaudz uzmanības, netipisku priekšlikumu,  piedāvājumu. Tāda sajūta, ka Svari nonākuši seismiskajā rajonā….bumbas apkārt sprāgst, Svari aizspiež ausis, nākas visu izturēt, jo diemžēl (vai par laimi) nav citas izvēles. Svarīgākās būs ģimenes, saimes un tautas vērtības. Dvēsele vaļā…asaras sāļas…
Mīlestība baltus palagus klās…tikai savos karstumos Svari to nepamanīs, līdz tā kā spoža gaisma vienkārši pacels mākoņos.

Skorpions
Ģimenes un ģimeniskuma laiks, turklāt- tiešām dziļi. Svarīgi visas vērtības apzināt, savākt vienkopus. Dzimtas koku jādarina. Domas par mājas būvniecību jāmaterializē, steigas gan nekādas, visu lēnām un ar vecajo padomiem. Veiksme darbos, pienācīgs un labs atalgojums, stabilitāte.
Mīlestībā tieksme dominēt, tēlot vecāko un gudrāku. Kopumā laba saskarsme ar mīļoto, uz precībām gan neviens neaicinās.

 

Strēlnieks
Patiesas mīlestības, smaidu, prieku un arī kaislību gads. Atsaucība demogrāfiskās problēmas risināšanā. Nekādas pieticības – ja šampanietim jālīst, tātad spaiņiem! Dzirkstošs prieks visapkārt un tādi pat sapņi – kā dzidru ūdenskritumu šaltis. Dāsnas rūpes par savu un mīļo labklājību, slepenais labdaris. Nepārspīlēt ar lavīšanos vakaros pie ledusskapja.
Mīlestībā tik daudz veiksmes, ka pietiks visiem un visām arī no citām zīmēm!

 

Mežāzis
Savā kristāliskajā cietībā ragi lūzīs…lai arī principi augsti, tie var sabrukt tikpat ātri, kā sniega karalienes pils. Mīlestība tos izkausēs. Un lai arī Mežāži šobrīd lasot groza galvu, pavasaris pilnībā parādīs, ka nekas nav tā, kā izskatās. Pirmajā vietā darbs, pienākums, atbildība. Arī veselības tēmas nebūs mazsvarīgas. Cita dzīvesveida uzsākšana, vecos paradumus nomainīs jauni – pavisam netipiski.
Mīlestībā kā vienmēr gribēsies otru nolikt pie vietas, taču….viss pagriezīsies savādāk. Zelta gads.

Ūdensvīrs
Partnerattiecību gads pilnībā ieskaus brīvos meža vējus savās pļavās….izklausās pat mazliet neticami, vai ne? Kurš var pieradināt nepieradināmo? Nekas cits, kā viņu pašu vēlme atraisīties pasaulei. Došanas prieks kopā ar nesatricināmu brīvības dāvāšanu mīļajiem. Lojāla un ļoti dāsna attieksme pret ikvienu ceļā sastapto. Īsta dāvana apkārtējai pasaulei.
Mīlestībā ceļi vedīs uz augšu, augšu…mākoņos.

Zivis
Enerģiju apmaiņu gads un nemaz ne tik nepraktisks priekš pašām Zivīm. Daži darījumi izdosies viegli un ar eleganci. Runa ir arī par ļo-oti lieliem darījumiem, kontraktiem. Vienīgā zīme, kura patiesi sajutīs, ko ekonomikā šobrīd patiešām jādara! Lieli plāni vainagosies ar eksaltētu iznākumu. Ilgas pēc Saules, to “jāķer” visos veidos – tiklab fiziskajai, cik garīgajai veselībai. Meditācijas Dabā.
Mīlestībā gan drusku jāpaciešas, toties cik daudz cita darāmā, uff!

Dalīties.

Atstāt Ziņu