Vārda dienu svin: Baiba, Barbara, Barba

Bezmaksas nodarbību cikls ‘Laipni lūgtas biznesā’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jauno uzņēmēju atbalsta biedrība „TĪNE” ar Rīgas Domes finansiālu atbalstu no š.g. 10. septembra līdz 17. oktobrim organizē 12 bezmaksas nodarbību/diskusiju ciklu topošajām uzņēmējām 50+, kuras ir Rīgas iedzīvotājas.

Projekta mērķis ir sniegt informatīvo un emocionālo atbalstu, kā arī papildus motivāciju 20 rīdziniecēm, kuras vēlas realizēt savu biznesa ideju, bet kurām pietrūkst zināšanu, pieredzes un atbalsta.

 
Nodarbību tēmas:

Uzņēmējdarbības formas;
Nepieciešamie dokumenti un finansējums uzņēmējdarbības uzsākšanai;
Darba vieta bez biroja;
Pirmā biroja iekārtošana;
Zīmola un logo izstrāde;
Mājaslapas izveidošana;
Reklāma interneta vidē;
Lietvedības pamati;
Lietišķā etiķete u.c.

Nodarbības tiks organizētas divas reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās 10.00-15.15 Rīgā, Ģertrūdes ielā 70.

 

Lai iegūto informāciju, dokumentu paraugus u.c. materiālus varētu izmantot tad, kad tas būs nepieciešams, katra dalībniece saņems mapi ar īsu nodarbību tēmu kopsavilkumu un piemēriem. Tie būs kā paraugs uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai.

 

Pieteikuma anketas pieejamas: http://failiem.lv/u/zveigov , lūgums tās sūtīt uz rd.projekts@gmail.com līdz š.g. 30. augustam. Rezultāti tiks paziņoti individuāli, kā arī publicēti www.tine.lv š.g. 5.septembrī.

Vairāk informācijas pa tālruni: 27791760.

Dalīties.

3 komentāru

  1. Biedrība Tīne on

    Labrīt, Annija!<br>Diemžēl nevar gan avansā, bet 35+ var piedalīties Tīnes ikmēneša lietišķajās brokastīs. Vairāk informācijas Draugos, domubiedru grupā "Jauno uzņēmēju atbalsta biedrība Tīne".

Atstāt Ziņu