Vārda dienu svin: Monika, Zilgma, Zilga

Bezmaksas meistarklasse – Bērnu audzināšana, sodīšana – par un pret. Psiholoģiskais skatījums.

Pinterest LinkedIn Tumblr +

29. oktobrī 2013.g. no 13.00 до 15.00 – Bērnu audzināšana, sodīšana – par un pret. Psiholoģiskais skatījums.

Vienmēr izvērsušās karstas diskusijas par to, ar kādiem paņēmieniem labāk audzināt bērnus. Vieni atzīst tikai psiholoģiskas metodes, citi pielieto arī fiziskas metodes.
Katram no mums ir savi mērķi, ko mēs vēlētos sasniegt bērnu audzināšanas procesā. Ja mēs paskatāmies uz šo jautājumu plašāk, – audzināšanas mērķis ir izaudzināt tādu cilvēku, kurš spētu viegli adaptēties dažādās dzīves situācijās, būtu stiprs savā raksturā, atbildīgs par savām jūtām, domām, uzvedību un gūtu pēc iespējas vairāk panākumu jomās, kas viņam ir svarīgas.
Par to arī parunāsim meistarklases laikā.
Iepriekšēja pieteikšanas ir obligāta!

Cena: – Bezmaksas

meistarklasi vada: Ilona Belokoņa (Geštaltpraktiķe, 3 bērnu mamiņa)

(+371) 29528020 , 67650111
e-pasts: gestalt.info@gmail.com
Skolas iela 21. – 201A, Rīga, LV-1010

Dalīties.

1 komentārs

  1. Paldies Ilonai, ļoti patika. Vērtīgi praktiski padomi un viedokļi. Interesanta likās ideja par to, ka perot ar roku tu radi bērnā lielākas pretrunas nekā ar siksnu vai žagaru, ka ar to pašu roku ar kuru tu glāsti, nevajag arī sodīt. Tas par to, sodīt vai nesodīt, pērt vai nepērt ir katra vecāka paša ziņā, par to ir publiskā telpā diskutēts duadz un dikti. Kā arī vērtīgs likās sarakstiņš ar tiem soda veidiem, kurus noteikti nevajadzētu pielietot – publisku kaunināšanu (mums taču arī nepatīk, ka publiski notiek skaidrošanās vai kaunināšana), apsaukāt (bērns tic tam, ko saka vecāki), nesodīt ar ēdiena palīdzību (ja neapēdīsi, tad… ) u.c.<br>Gaidīšu nākamo semināru!

Atstāt Ziņu