Vārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Bezjēgai arī ir jēga

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pasaka? Fantāzija? Realitāte? Diemžēl realitāte. Es jau esmu samierinājusies ar to, ka ir tā, kā ir. Lai kādi šodien būtu mani sapņi, tie vairs nepiepildīsies. Sapņiem ir jābūt, tiem jātic. Man bija daudz sapņu. Vai tie piepildījās tikai tāpēc, ka tiem ticēju vai tāpēc, ka pati rūpējos, lai tie piepildītos? Kura meitene nesapņo, ka būs laimīga ģimenes dzīve, bērni, kas mīlēs un cienīs? Tic, ka viss notiks kā pasakā – tikai noskūpsti vardi un tā pārvērtīsies par ķēniņu. Man jāsaka – bija pasaka, bija sapņi. To visu vienā mirklī izmainīja viens piedzēries, nositot vīru, ievainojot toreiz vēl bērnus, pataisot mani par invalīdi. No visiem sapņiem šodien palicis laikam tik viens – negribu piedzīvot tādas vecumdienas, kad ēdu pati savus sū un citem saku, cik garšīga šokolāde. Tādu veču apkārt mums pietiek jau šoden. Bija arī vakar. Viņi visi nezin kāpēc grib nodzīvot pēc iespējas garāku dzīvi. Kāpēc? Citi par viņiem smejas, bet pašiem večiem saka tik labus un veču gaidītus vārdus.
Zinu, ka šodien dzīvoju bez jēgas. Dzīves jēgu esmu izpildījusi – ir jaunā paaudze radīta ( līdz galam izaudzināja gan citi, kā nu prata), karjera bija… Kāda tam nozīme, ja šodien esmu tikai kaut kādas bezjēgas dēļ. Ha. Bezjēgai arī ir jēga.
Sapņiem ir jābūt. Tikai to var izjaukt, likt sapnim nepiepildīties kāds cits tāpat kā iztraucēt no nejaušas aizsnaušanās vai dziļa miega, kurā ar ir sapnis.
Neesmu koknkursu fabne, bet citu iedrošināšanai varu piedalīties “Pārmaiņas manā dzīvē”.

Dalīties.

2 komentāru

  1. Kuru reizi tu to stāsti, Gunta? Es to lasu jau nez kuro reizi! Laikam visus portālus esi ar copy/paste pielikusi.

  2. Gunta Leona on

    Paldies par aizrādījumu, (viesis) jana. ielikšu ar copypaste citur arī. No valsts "augšām"vajag mācīties, es tik neesmu iemācījusies melot, solīt, neredzēt… Daudzos portālos prasa – kāpēc mani vīrs sit, kurš pasaka – pati vainīga, ka sit? Manu vārdu nezin kāpēc atceras, bet neskaitāmosnikus kāds atceras. Ja niks pēkšņi būtu Stīvs gailis, tad tas prātā paliktu. Tādi esam. Stīvi.

Atstāt Ziņu