Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

Aukstā matu pieaudzēšana ar mikroriņķiem

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ūsdienās ir pieejamas daudz un dažādas matu pieadzēšanas metodes. Tomēr vai pastāv tāda, kas ir ērta un tiešām saudzē matus? Tieši par šādu metodi mēs jums vēlamies pastāstīt. 

Visjaunākā un  saudzējošākā matu pieaudzēšanas metode – aukstā matu pieadzēšana uz mikroriņķiem, kas neprasa sildīšanu, speciālās līmes vai citu ķīmisko komponentu izmantošanu. Šādi pieaudzētos matus ir viegli noņemt un veikt tiem profilaksi.
Mikroriņķi – mazi un viegli riņķīši, tiek veidoti no vara. To krāsa tiek pieskaņota matu krāsai. Pielietojot šo metodi Jums būs iespēja krāsot matus, likt ilgviļņus un veidot tos kā parasti.

Matu pieaudzēšanai ir svarīgi pareizi izvēlēties pieaudzējamo matu tipu. Pieadzētie mati izskatīsies dabiski, ja tie neatsķirsies no savējiem, lai sasniegtu šādu rezultātu, vislabāk izmantot slāvu tipa matus.

Slāvu tipa mati ir mīksti un smalki, apbrīnojami spīdīgi un zīdaini. Pateicoties šīm lieliskajām īpašībām, pēc pieaudzēšanas procedūras mati izskatīsies tikpat dabiski, gluži kā savējie. Pieaudzējamo matu astes atšķiras pēc izskata un struktūras, kas ļauj izvēlēties matus atbilstoši jūsu matu tipam. Jāatzīmē, ka matu augstā kvalitāte ļauj izmantot tos vairākas reizes profilaksē.

Maksimāli dabīgākam izskatam pieaudzēšanai izmanto matus, kuri sadalīti īpašās šķipsnās. Katra šķipsna tiek sagatavota ar rokām, šķipsnai var tikt piemeklēti pat vairāki matu toņi, lai krāsa maksimāli atbilstu  jūsu matu tonim.

Matu pieaudzēšanai ir nepieciešama individuālā pieeja (tiks ņemtas vērā Jūsu vēlmes un matu īpašības). Hairextensions.lv jūs sagaidīs draudzīga atmosfēra un lielisks rezultāts.

Informācija par  pakalpojumiem ir pieejama www.hairextensions.lv!

Dalīties.

Atstāt Ziņu