Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Atziņas……

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Labs rīts ikkatra namā….
Visu problēmu sakne patiesībā ir mūsu galvās.
 It kā jau simtiem reižu esam to dzirdējušas un tikpat vēl dzirdēsim, bet, pamājam ar galvu un turpinam iesākto. Par ko es tagad runāju?
Fizisko aktivitāšu trūkums, negulētas naktis, jo vājprātā sagrābti darbi….mūžīgais nogurums, mūžīgais naudas jautājums. Un te nu nonākam pie punkta, kad jāapstājas. un tā nopietni…nemeklēt vainu apstākļos un sakritībās, bet apjēgt ar visu sirdi, ko dari!
Visu pasaules naudu nenopelnīsim…bet veselību sabojāsim, attiecības sabojāsim, jo it kā jau viss notiek, lai tuvinieki nejustu trūkumu finansēs, iespējās, attiecībās- labo mērķu vārdā…. Kas es varu būt par mammu, ja mājās labākajā gadījumā 4 h diennaktī….kāda dzīvesbiedre un draugs? Jautājums jautājumam galā….

Ko tad bāžam mutēs? Visu, kas nopērkams, pagatavojams, jo es taču tā strādāju…man sevi jāpažēlo ar batoniņu, šokolādīti… Kā neviens nespēj saprast, cik grūti uzturēt ģimeni….Ārprāts- kādas stulbības….

Patiesībā, jau pāris gadus atpakaļ, kad piedalījos “Uzplauksti pavasarim” seminārā, kuru vadīja Elīna, es sapratu, ka visa mana dzīve ir nenormāls haoss. Vēlēšanās būt labākai, nekā patiesībā esmu…gaidīt novērtējumu un uzmanību…vārdu sakot “spēlēt dzīves teātri”…

Izmantoju Dikāna diētu sava kopējā apjoma samazināšanai, izdevās…. esmu sasniegusi sev vēlamo svaru 3 mēnešos, daudz vingroju, aktīvi cenšos piedalīties sabiedriskajā dzīvē…. šobrīd esmu atguvusi savu pašapziņu, pašķīrusies no dzīvesbiedra un mazliet- speru pirmos soļus jaunajā, nezināmajā. Laikam tā arī vajadzēja, saņemt pazemojumus, nievas un visu, ko vien var saņemt, lai saprastu, ka tikai un vienīgi vainīga esmu es pati.
 
Dikāna diēta- daudz informācijas pieejamas internetā….izlasīju grāmatu un sapratu, tas nav grūti, nav mākslīgi jāsver un jāskaita…..
20.5 kg nav maz, piekrītiet…. esmu to paveikusi…. Ar to arī lepojos….Spēju pati novērtēt sava darba augļus…. galvā arī ieviesusies skaidrība….esmu gatava sākt beidzot dzīvot…..

Dalīties.

3 komentāru

  1. Elita Vaskova on

    Dzīve ir izvēle. Tā ir TAVA, BIRUTA, dzīve. Izvēlies apdomīgi, izvēlies gudri, izvēlies, esot godīga pret sevi. Izvēlies laimi!<br><br>

  2. Līga Rozentāle on

    Lai Tev izdodas,un soļi nezināmajā un jaunajā tiek sperti droši un pārliecināti! Tu jau tik daudz esi sasniegusi, Tev ir iekšējs milzīgs resurss, ar ko ne visi ir apveltīti – dzelžains gribasspēks. Liec to lietā un baudi sava sasniegtā augļus! 🙂

  3. Biruta Skuja on

    Paldies Līga, man jāpiekrīt- raksturs tiešām ir dzelžains….Šobrīd tas man ļoti ir palīdzējis un ceru uz turpmāko nezināmo, neizzināto…

Atstāt Ziņu