Vārda dienu svin: Konrāds, Sebastians

Atvērts pirmais Pilgrim rotu veikals Latvijā

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dāņu juvelierizstrādājumu zīmols PILGRIM vēris durvis pirmajam veikalam Latvijā. Jaunais veikals atradīsies Rīgā, Galerija Centrs otrajā stāvā un tajā būs pieejama pilna jaunā rudens kolekcija, kā arī spilgtākās un skaistākās rotaslietas no šī gada pavasara un vasaras kolekcijām.

PILGRIM rotaslietām raksturīgo sievišķīgumu un skaistās, smalkās detaļas, sievietes novērtē jau kopš 1983. gada. Visi izstrādājumi nesatur niķeli, tie ir pārklāti ar 16-22 karātu zeltu vai 925 proves sudrabu. Daudzu PILGRIM rotaslietu dizainā izmantoti arī Swaroski kristāli.

2010. gada kolekcijām PILGRIM dizaineri guvuši iedvesmu gan Brazīlijas mūžamežu krāšņumā, gan rudenīgās noskaņās atgriežoties pie nozīmīgām vērtībām kā mīlestība, intimitāte, dzīvesprieks. Jaunā rudens kolekcija atspoguļo delikātu sievišķību, ko paspilgtina piesātināti toņu un nokrāsu akcenti.

PILGRIM veikala atvēršana ir lieliska ziņa Latvijas sievietēm, kuras saista PILGRIM rotaslietu individualitāte un oriģinālie dizaini. Veikala soritments tiks papildināts četras reizes gadā, piedāvājot sezonai un modes tendencēm atbilstošas rotaslietas. Pircēju ērtībai kārotāko modeli vai krāsu variāciju iespējams pasūtīt arī izvēloties rotaslietas no PILGRIM katalogiem.

Šobrīd PILGRIM juvelierizstrādājumus iespējams iegādāties visās Eiropas, Āzijas un Skandināvijas valstīs, Galerijā Centrs, kā arī veikalā Bastion, tirdzniecības centrā Domina Shopping

Dalīties.

4 komentāru

  1. Nav gan tā, ka pirmais! Pirms pāris gadiem bija vienā veikalā Barona centrā, un arī Kolonnā bija auskari, ja nemaldos…

Atstāt Ziņu