Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Attīsti sevī dzenuli un meties pavasarī!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Šogad, sākoties pavasarim, beidzot ķēros “dzīves vērsim” pie ragiem!
Ziemas laikā, lai gan baudīju ziemas priekus, biju tomēr īsta negause. Tā rezultātā pēc garās ziemas jutu, ka man viss neapmierina. Biju nogurusi, uzēdusi šur tur nevajadzīgo, bāla, slinka un ieslīgusi garlaicīgā rutīnā. Mani glāba vien cerība, ka nu atnāks pavasaris, sākšu dzīvot veselīgāk un labāk. Tā arī ierakstīju sev plānotājā pie pirmās marta nedēļas – VISS, ir laiks!!!

1. Sāku ar to, ka ļāvu visām savām līdz šim apslāpētajām dusmām izpausties un nākt ārā. Es gribu uzlabot fizisko formu, izlauzties no rutīnas, atpūsties, attīrīties garīgi un fiziski, gribu kaut ko jaunu, interesantu un aizraujošu! Šīs dusmas manī izveidoja iekšējo dzenuli, un es ķēros pie darba.

2. Es pārkārtoju divas sava dzīvokļa istabas, kurās visbiežāk uzturos, līdz ar to arī veicu ģenerāltīrīšanu. Šis ir mans mīļākais garastāvokļa uzlabošanas veids. Tik lieliska sajūta ir paņemt lielu maisu un bez žēlastības mest ārā visu, kas nepatīk, traucē un nav vajadzīgs, pie reizes atkārtojot: “Atbrīvojoties no visa liekā, es attīru savu zemapziņu no visa nevajadzīgā”. Arī istabas iekārtojums sākumā liekas neierasts, taču tas liek paskatīties arī turpmāk uz visu no cita skata punkta, liek pamanīt to, ko agrāk nebiju pamanījusi. Tas jau ir milzīgs solis ārā no rutīnas.

3. Ar visām šīm apkārtējās vides pārmaiņām uzreiz gribas arī sevi pamainīt un attīrīt. Veicu pilnu sevis sakopšanas komplektu – kosmetologs, manikīrs, pedikīrs utt. Varbūt arī kādu jaunu matu sakārtojumi? Tas man pašai vēl tikai priekšā. Tagad, pavasara laikā, cenšos vilkt dažādus puķainus lakatiņus un citus košus akcentus.

4. Šobrīd es ieturu arī mazliet citādāku ēšanas režīmu nekā iepriekš. Nevēlos saukt to par diētu vai attīrīšanos, jo tas skan pārlieku sarežģīti un grūti. Es atsakos no saldumiem, cukura, baltmaizes, alkohola, gāzētiem dzērieniem u.c. našķiem. Visu pārējo es ēdu. Nenašķojos starp ēdienreizēm un neēdu vēlāk par 20:00 vakarā, ņemot vērā, ka gulēt eju ne vēlāk par 23:00.

5. Esmu atradusi lielisku kaimiņu kompāniju, ar kuru vakaros skriet, kā arī 1x nedēļā apmeklēju baseinu kopā ar draudzenēm. Loģiski, ka šajā siltajā laikā pilnīgi gribas lekt ārā no mašīnas vai autobusa un iet kājām, vai braukt ar riteni.

6. Protams, neiztieku arī bez kādas iedvesmojošas grāmatas, ko lasu vakaros, līdz ar to gulēt eju ar labu garastāvokli un nesatraucos ne par ko.

7. Galvenais mans pavasara moto : Iedomājies, ka 24h, kuras mums katram tiek dotas katru dienu, ir nevis laiks, bet gan noteikta naudas summa, kura mums tiek dota dienas laikā, un to nevar uzkrāt nākotnei, to var tērēt tikai šodien. Turpmāk varēs paturēt tikai tās lietas, kas tiks nopirktas par šo naudu. Loģiski, ka mēs centīsimies to maksimāli iztērēt, jo nākamajā dienā mēs atkal saņemsim tik pat naudas. Un tas pats ir arī ar mūsu 24h. Tas dod man stimulu paveikt maksimāli daudz ŠODIEN un neatlikt neko uz rītdienu, jo laiks iet uz
priekšu un to nevar ne uzkrāt, ne apstādināt, paliks tikai paveiktie darbi. Laiks ir auda!
Attīsti sevī dzenuli un meties pavasarī!

Iesūtīts konkursam “Mans pavasara rituāls”

KONKURSS ‘Mans pavasara rituāls’

Piedalies arī Tu! Aprakstu par savu pavasara rituālu sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv ar norādi “Konkursam Mans pavasara rituāls” līdz 15.aprīlim. Balvās – vērtīgas procedūras un produkti no Dzintara Dziednīcas
.

 

Vairāk informācijas par noteikumiem un balvām šeit >> Konkurss

 

Dalīties.

1 komentārs

  1. Pilnīgi piekrītu! Kā pavasaris, tā gribas mājās un sevī lielo ģenerāltīrīšanu taisīt. Un tā arī ir, ka iztīrot atvilktnes un skapjus, izmetot ārā krāmus, paliek vieglāk arī pašam, tāda veida domu kārtošana un ar krāmiem izmetam ārā negatīvo, stagnātisko enerģiju 🙂

Atstāt Ziņu