Vārda dienu svin: Ilma, Skaidris

Atsauksmes pēc Fen šui nodarbības

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Marta pirmajā nedēļā SievietesPasaule.lv telpās noritēja pirmā Fen šui nodarbība, kuru vadīja Fen šui speciāliste Linda Meškova. Trīs stundu garumā pasniedzēja izklāstīja pamatlietas par mājokļa iekārtošanu saskaņā ar Fen šui. Grupai tik ļoti patika nodarbība, ka saorganizēta jau otra tikšanās reize, kurā pasniedzēja stāstīs par dzimšanas kartēm.

Līga: “Seminārs „Fen šui mājās” daudz ko salika pa plauktiņiem. Pēdējā laikā par „sāpīgo” punktu savā mājvietā bija kļuvusi dzīvojamā istaba – sajūta nedaudz nomācoša, trūkst dzīvīguma, lai gan vēl gadu atpakaļ likās, ka tajā viss staro. Seminārā uztaustīju vairākus iemeslus, kāpēc tas tā varētu būt. Tagad atliek tikai eksperimentēt un skatīties, vai pēc veiktajām izmaiņām telpā atgriezīsies kārotā labā un dzīvespriecīgā enerģija.

“Esmu jau ķērusies pie iegūto zināšanu likšanas lietā. Esmu noteikusi precīzas mājokļa debespuses, esmu aprēķinājusi katra ģimenes locekļa fen šui skaitli, atklājot, kuras debespuses katram no mums atsevišķās jomās ir veiksmīgākas.”

Kopumā par semināru varu teikt, ka trīs stundas aizritēja ļoti ātri. Vadītāja runāja ļoti strukturēti, ļoti koncentrētā veidā tika iedots maksimāli daudz informācijas. Tagad lieti noder arī izsniegtie izdales materiāli un semināra audio ieraksts. 

Esmu jau ķērusies pie iegūto zināšanu likšanas lietā. Esmu noteikusi precīzas mājokļa debespuses, esmu aprēķinājusi katra ģimenes locekļa fen šui skaitli, atklājot, kuras debespuses katram no mums atsevišķās jomās ir veiksmīgākas. Esam kopā analizējuši, ar kādām emocijām mums saistās katra vieta mājā un pēc tam salīdzinājuši to ar „teoriju”. Lielākajā daļā gadījumu, sajūtas atbilst tam, kas tika stāstīts. Tādējādi atliek tikai piekrist semināra vadītājas Lindas Meškovas teiktajam, ka katrs no mums spētu iekārtot mājokli pēc fen šui principiem, ja vien ieklausītos savās sajūtās un nebaidītos (neatrunātos) no pārmaiņām. Ar nepacietību gaidu nākamo tikšanās reizi, lai iegūtu atbildes uz radušajiem jautājumiem un vēl detalizētāk izprastu, kā veiksmīgāk izmantot debespušu un dažādu stihiju enerģiju savā labā!”

Jana: “Pirmajā brīdī, uzzinot par piedāvājumu apmeklēt Fen šui nodarbības, biju neizpratnē, jo pirmo reiz par ko tādu dzirdēju. Tieši tāpēc arī mans priekšstats par šo zinātni bija izveidojies pavisam savādāks – domāju, ka parunāsim par krāsām, priekšmetiem un istabas izkārtojumu. Taču apmeklējot šo semināru, biju patīkami pārsteigta un patiesībā vēl joprojām esmu sajūsmā, jo viss, ko fen šui speciāliste stāstīja, nebija kaut kur izdomāts, balstoties uz Senās Ķīnas tradīcijām utt., kā parasti tas tiek pasniegts, bet gan ar matemātikas palīdzību izskaitļota zinātne, kas tik tiešām rada patiesības un ticamības sajūtu. Ko nu liegties, tagad ne tikai es esmu saindējusies ar domām, kā pareizi iekārtot māju pēc fen šui metodes, bet mēģinu tajā iesaistīt arī savu ģimeni un draugus, kas labprāt man piebiedrojas!”

“Mans priekšstats par šo zinātni bija izveidojies pavisam savādāks – domāju, ka parunāsim par krāsām, priekšmetiem un istabas izkārtojumu. Taču apmeklējot šo semināru, biju patīkami pārsteigta un patiesībā vēl joprojām esmu sajūsmā.”

Lilita: “Nodarbība ļoti patika, man ta bija kaut kas pilnīgi jauns un interesants. Ar nepacietību gaidīšu nākamo nodarbību!”

Rita:  “Patika ļoti nodarbība. Šķita, ka pat par īsu! Patika pasniedzējas īpašā pieeja un attieksme pret šo visu.”

Līga: “Linda atvēra acis un parādīja patieso Fen šui būtību. Man jau šķita, ka nu nevar būt tik vienkārši kā sakarināt vēja zvanus, salikt Budas figūriņas un gaidīt veiksmi un naudu. Protams, mazliet apjukums iestājās pēc dzirdētā, jo, lai precīzi visu ievērotu, jāņem talkā matemātika. Taču pamatlietas man aizķērās un nu daudz kas no tā, kas notiek/nenotiek katrā mājokļa stūrī, telpā, man tapis skaidrs. Sāku aktīvi analizēt, kurā vietā kāda zona man ir. Aha, šeit ir krāmu zona, tātad tāda enerģija, šeit romantikas zona…utt.
Priecājos par pasniedzējas ierosinājumu nodarbību ierakstīt diktafonā, tādējādi mēs visas semināra dalībnieces pēc nodarbības dabūjām audio failu. Tas ļoti atviegloja darbu nodarbībā, nevajadzēja koncentrēties uz pierakstīšanu, jo zināju, ka viss būtiskais būs pēc tam pieejams un nekur nepazudīs. Varēju sekot līdzi pasniedzējas stāstījumam, uzdot jautājumus, domāt līdzi par to, kā stāstītais attiecas uz manu mājokli.”

Zane: “Es ļoti cerēju, lai tas nav primitīvi un neticami. Un nebija, tas ļoti priecēja. Taču līdz ar to, tas nebūt nebija vienkārši. Man patika tas, ka katrai lietai ir pamatojums un izskaidrojums. Ļoti labi, ka ir izdales materiāli, kā arī seminārs tiek ierakstīts (jo paklausīties vēlreiz noteikti vajadzētu). Kad mājās mēģināju citiem visu pastāstīt, un saņēmu kādu jautājumu, ne visu varēju paskaidrot un izskaidrot, tāpēc kaut kāda neticība un neizskaidrotas lietas arī palika. Bet es saprotu, ka man vienkārši trūkst zināšanu. Tieši tāpēc, ja vēlētos ieviest fen šui principus mājās, tad noteikti aicinātu Lindu.”Dalīties.

Atstāt Ziņu