Vārda dienu svin: Aīda, Ida, Vida

Atsauksmes par Šokolādi medū

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Pirms kāda laika devām savām lasītājām iespēju notestēt Šokolādi medū – produktu, ko var izmantot gan uzturā, gan skaistumkopšanā. Esam saņēmušas un piedāvājam arī jums iepazīties ar viņu vērtējumu par šo produktu.

Rudīte: Man patīk saldi rūgtenā garša
Man pašai ļoti patika – garšoja saldi rūgteni. Pamēģināju to iecept arī kūkā, un garšoja labi.
Ar šokolādi pacienāju arī kolēģus, un viņu komentāri bija šādi:
Interesanta garša, jūt gan medu, gan šokolādi. Man radās jautājums, kas neļauj šokolādei sacietēt? Bet tas jau droši vien ir ražotāja knifs:) Šokolādi medū pagaršoja arī kāds bijušais bitenieks. Viņš teica, ka būtu izvēlējies citu ziedu medu, jo viņam prasījies ko saldāku.

Ērika: Garšoja tik labi, ka uzreiz apēdu pus burciņu
Saņemot šokolādi medū, tā vien gribējās iemērkt pirkstu burciņā, jau esot kāpņu telpā, pie sievietespasaule.lv redakcijas. Tomēr nocietos līdz mājām.
Kā lai tagad atzīstas… Paņēmu karotīti un man tiiik ļoti garšoja, ka apēdu uzreiz pus burciņu. Bija tik ļoti garšīgi, ka pat nedomāju izmantot skaistumkopšanā. Tā nu man šokolāde medū aizgāja vēderā, jau pirmajās dienās! Ļoti, ļoti garšīga. Dievinu šokolādi, bet medu vienu pašu nevaru ieēst, tad nu šis ir brīnišķīgs risinājums! Vienīgais, gribējās lielāku burciņuJ

Dace P: Domāju, tas būtu perfekts pildījums šokolādes konfektēm
Biju iedomājusies, ka tas būs medus ar mazītiņiem šokolādes gabaliņiem, bet tā nebija. Šokolāde medū ir viendabīga masa. Ļoti garda. Manuprāt, ideāli derētu kā pildījums tumšās šokolādes konfektēs. Izmēģināju arī pēc pirts, patika. Lai tas prieks būtu vairākām pirts reizēm, saņemto dāvanu „pastiepu garāku” – neizēsto burciņas daļu, piemaisīju klāt pirts medum. Nav vairs tik tumšs, bet joprojām aromātisks un garšīgs.
Jāpalūko, kuru veikalu plauktos šis gardums atrodams. Beigu beigās man radās doma, ka es savām pirts vajadzībām vai mazai dāvaniņai varētu nelielai porcijai medus, pierīvēt klāt tumšo šokolādi.

Liene Š: Brokastu ēdiens – jogurts + zemenes + šokolāde medū
Produkta konsistence ir diezgan šķidra, aromāts ir ļoti patīkams – vairāk jūtama šokolādes smarža. Iepakojums ir ērts – maza stikla burciņa.
Produktu izmantoju gan ēšanai, gan skaistumkopšanai – no rītiem lietoju vienu tējkaroti šokolādi medū enerģijai, bet man garšoja arī tā: jogurts bez piedevām, sagrieztas zemenes un nedaudz šokolāde medū. Skaistumkopšanā izmantoju kā sejas masku – seja pēc nomazgāšanas ir smaržīga un maiga.

Dace A. Pamēģināju izmantot arī pirtī, atzinums – lieliski!
Produkts ir nogaršots, ir pacienāti radi un draugi, kuri šo gardumu novērtēja atzinīgi. Pamēģināju arī šo produktu pirtī, lai palutinātu ādu. Atzinums-lieliski!!! Āda pēc šīs procedūras bija samtaina, aromātiska un mazliet “garda”. Noteikti iesaku ikvienai sievietei, kas mīl sevi un domā par savu izskatu, pamēģināt Šokolādi medū – Jūs būsiet ieguvējas!

Laura: Labs variants ziemai, kad medu ar pienu izmanto klepus ārstēšanā
Ļoti interesanta šķiet paša produkta ideja – neparastais savienojums. Dienā, kad saņēmu Šokolādi medū, pie manis nāca ciemiņi, kuriem tad nu devu degustēt. Pirmais izbrīns bija tieši par neparasto šokolādes – medus savienojumu. Rezumē no degustatoru un mana viedokļa ir šāds:
Likās, ka būs izteikti šokolādīgāka garša. Pieļauju, ka medus garša ir tik spēcīga, ka to ir grūti pārsist, tāpēc arī šokolāde paliek otrajā plānā. Ciemiņu vidū bija arī divi mazi degustatori (3 un 5 gadi). Viens no viņiem pagaršoja, bet viņam īsti nepatika, toties otru, pēc pagaršošanas bija grūti atraut no mazās burciņas – šokolādes medus tika ēst karotēm, tā, ka viss galds, mute un drēbes bija medū 🙂
Vēl šo produktu pamēģināju ar siltu pienu. Bija doma aizvietot kakao, bet arī šajā variantā dominēja medus garša. Tāpēc šis noteikti ir ļoti labs variants ziemā, kad medu ar pienu izmanto klepus ārstēšanai. Dzerot Šokolādes medu ar pienu, būs nedaudz neparastāka un garšīgāka garša, kā dzerot parastu medu ar pienu.
Skaistumkopšanā vēl nesanāca izmantot, bet noteikti pamēģināšu!
Kopumā – interesants un garšīgs produkts! Tā kā vēl nav plaši zināms – laba dāvana, kad tuvosies ziemas sezona.

Laila: Karote šī našķa brokastīs – labs enerģijas avots
Neesmu liela saldumu mīļotāja, bet šis produkts man šķita interesants, jo vienā karotē sanāk divi gardumi vienuviet. Tas ir labs enerģijas avots un karstajās dienās, kad ēst ne pavisam negribējās, karote šī našķa deva spēku un enerģiju. Tāpat brīnumlabi derēja pirtī, kad peroties un karsējoties sāk aptrūkties duka, tad viena tējkarote ‘šokomedus’ nes līdzi mundrumu un sparu.
Skaistumkopšanā gan neizmantoju, šoreiz man tas bija domāts vēdera priekamJ

Airita: Iepakojums varētu būt nedaudz lielāks
Pirmais iespaids bija ļoti interesants un neierasts. Garšoja labi gan ar cepumiem, gan pankūkām un citiem produktiem. Izmēģināju produktu arī skaistumkopšanā, uzklājot uz sejas. Seja pēc tam palika ļoti maiga un mīksta.
Iepakojums gan varēja būt nedaudz lielāks, jo citām skaistumkopšanas procedūrām būtu nepieciešams daudz vairāk. Ja iepakojums būtu lielāks, tad noteikti uzreiz to iegādātos. Šī varētu būt arī kā laba dāvana draudzenei.

Antra: Īsts baudījums tiem, kam garšo medus un šokolāde
Man garšo medus un garšo arī šokolāde, tāpēc šis mikslis ir patiess baudījums manām garšas kārpiņām!!!Ari iepakojums ir ļoti gaumīgs un ērts.
Skaistumkopšanā gan vēl neizmēģināju, bet vēl jau nekas nav zaudēts.

Sarmīte: Kas var būt labāks par zemenēm šokolādes medū?!
Bija patīkami paņemt rokās šo fifīgo burciņu, kura tiešām varētu būt Vinnija Pūka lielākais našķis! Tā burciņa ir tieši tik liela, lai negribētos tajā līst iekšā ar karotēm, bet gan ņemtu tā smalki, pa drusciņai…Es vakar savu zemeņu ievārījumu arī saliku pa mazām burciņām, jo man tā šķiet sievišķīgāk, nekā pierastajās puslitra burkā.
Pirmais, ko es nogaršoju ar šo produktu bija  – zemenes. Un tas bija kaut kas fantastisks!!! Es aizrāvos tik ļoti, ka pus burciņu notiesāju pirmajā piegājienā. Kas var būt labāks par zemenēm šokolādes medū!!! Mmm…
Mēģināju likt arī uz sejas, bet man palika žēl…Man bija žēl to labumu tā izzieķēt.
Mans secinājums ir šāds – ja gribi sevi un savus mīļos vakarā palutināt, tad šis nu ir īstais produkts, kuram noteikti var pielāgot arī augļus, kas attiecīgajā sezonā pieejami. Paredzu, ka būtu garšīgi ar melone un vīnogām. Vēl varētu pamēģināt arī ar sieru. Savukārt es, to otru pus burciņu, kas vēl palikusi pāri, taupu tiem brīžiem, kad uznāks kādas skumjas un gribēsies kaut ko, lai iepriecinātu savas garšas kārpiņām, kaut ko sirdij…

Liene T.: Man pat labāk patika to izmantot skaistumkopšanā, nevis uzturā
Par cik produkta aprakstā bija minēts, ka to var lietot gan uzturā, gan kosmētikā, tad nešaubīgi izmēģināju abas iespējas. Godīgi jāsaka, ka man Šokolāde medū vairāk patika kā kosmētikas līdzeklis, jo ļoti labi noderēja kā pirts medus, turpretī nogaršojot to, nevarētu teikt, ka bija negaršīgi, taču priekš manis drusku pa saldu. Vienkārši ēst ar baltmaizi, kā tas biežu vien ir ierasts nevarēju, taču ļoti labi garšoja ar augļiem, piemēram, mēs ēdām ar zemenēm un tad gan bija labi, nebija tik salds. Tomēr jāatkārto, ka es šo produktu labāk izvēlētos lietot kosmētikā nevis pārtikā! Kopumā man produkts patika un neko sliktu nevaru teikt.

Andra: Izmantoju to pirtī, un āda palika vienkārši vienreizēja
Esmu ļoti apmierināta ar izmēģināto produktu. Izmantoju to arī kā kosmētikas līdzekli pirtī, āda pēc tam bija vienreizēja.
Man tiešām ļoti patika šis produkts.

 

PAR ŠOKOLĀDI MEDŪ               
Pirmo reizi Latvijā, apvienojot medus saldumu ar tumšās šokolādes rūgtumu, ir radīts vēl nebijis baudījums – Šokolāde medū, ko piedāvā mūsu pašu – Latvijas – uzņēmējs. Gaujas Nacionālā parka teritorijā vākts ekoloģiskais medus apvienojumā ar augstvērtīgu melno šokolādi ir radījis vēl nebijušu piedāvājumu visiem saldummīļiem, tādējādi kļūstot par lielisku aizstājēju ierastajam šokolādes krēmam. Tas nesatur nekādas E vielas, tāpēc ir veselībai drošs un pat noderīgs. Piedevām, šo produktu var lietot ne tikai pārtikā, bet arī kosmetoloģijā, pievienots kosmētiskajiem līdzekļiem, tas palutinās ādu ar ko nebijušu.

Produkta ietekme uz veselību          
Gan medus, gan tumšā šokolāde ar augstu kakao saturu tiek uzskatīti par veselību veicinošiem produktiem, tāpēc, tos savienojot, ir radīts produkts, kas uzlabo pašsajūtu un veicina dažādus vēlamus procesus organismā. Pieminēsim tikai dažas no lietām, ko pozitīvi iespaido medus un/vai šokolāde – asinsspiediens, imunitāte, garastāvoklis, darba spējas, dažādu mikroelementu uzņemšana ar pārtiku.               
Medu var lietot gandrīz ikvienas slimības ārstēšanai, kā arī organisma vispārējā stāvokļa uzlabošanai un slimību profilaksei, taču dažādi pētījumi norāda, ka arī šokolāde pozitīvi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu, sieviešu hormonālo līdzsvaru. Turklāt gan šokolāde, gan medus ir labi antioksidanti un antiseptiķi. Visas šīs pozitīvās medus un šokolādes īpašības ir saglabātas arī Šokolādē medū.

Produkta izmantošana pārtikā        
Šokolāde medū ir neaizvietojama, ja vēlaties ļaut bērniem našķoties ar šokolādi, kamēr Jūs priecāsieties, ka bērns ēd tik veselīgo medu. Turklāt krēmveida konsistence nodrošina ērtu krēma uzsmērēšanu, tāpēc bērns pats varēs pagatavot savu iecienīto maizīti.   Turklāt ar Šokolāde medū iegūsiet brīnišķīgus saldos ēdienus un konditorejas izstrādājumus ar vienreizīgu, līdz šim nebijušu garšu, ko atzinīgi novērtēs gan medus, gan šokolādes cienītāji. Atrodiet savu recepti, kā pagatavot garšīgu enerģijas lādiņu brokastīm vai uzmundrinošu kārumu brīžiem, kad darbi nevedas un noskaņojums kļūst arvien sliktāks!

Produkta izmantošana kosmetoloģijā        
Ja vēlaties iegūt maigu, veselīgu ādu, izmantojiet Šokolādi medū, ejot pirtī, masējot ķermeni vai pievienojot to sejas un ķermeņa maskām. Medus un šokolādes masāžas ir vienas no pieprasītākajām procedūrām skaistumkopšanas salonos. Tagad Jums ir iespējams novērtēt abu šo produktu vienlaicīgu iedarbību uz ādu – šokolādes masāžu, kas tradicionāli tiek ieteikta ādas pabarošanai, mitrināšanai un tonizēšanai, un medus masāžu, kas ir viena no efektīvākajām pretcelulīta procedūrām, vienlaikus arī barojot ādu un bagātinot to ar dažādiem mikroelementiem mājas apstākļos. Šokolādes medū unikālās īpašības un teicamais sastāvs panāks vairāk nekā dārgie, sintētiskie krēmi.

PAR UZŅĒMUMU        
Uzņēmums „KALNA SMĪDES1” ir bioloģiskās lauksaimniecības un ģimenes uzņēmums, kas dibināts pirms 20gadiem, tas atrodas Gaujas Nacionālā parka (GNP) tiešā tuvumā, Amatas upes krastos, 80 kilometrus no Rīgas.

„KALNA SMĪDES1” 150 bišu saimes ražo medu no GNP ziedošajiem kokiem, krūmiem, augiem un saimniecībā speciāli sētiem nektāraugiem – griķiem, amoliņa un facēlijas 35 ha platībā, kas dod iespēju patērētājiem unikālo Griķu-Amoliņa ziedu medus šķirni; augstvērtīgo Meža ziedu medus šķirni; ekskluzīvo Krēmveida medus šķirni ar mīkstas, vijīgas masas konsistenci un maigas, patīkamas garšas niansēm; šūnu medu; bišu vaska sveces un vaska figūras, kā ar bioloģiski aktīvos biškopības produktus

„KALNA SMĪDES1” produkciju var iegādāties:
– lielveikalos „RIMI”, MAXIMA”, „Stockman” un Sky”
– SIA „Lāči” veikalā MAIZES PILSĒTA T/C ALFA
– Zaļajā tirdziņā Berga Bazārā Rīgā
– interneta veikalā www.dabasdobe.lv

 Vairāk par uzņēmumu un tā piedāvāto produkciju var izlasīt  www.biomedus.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu