Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Atsauksmes par Oriflame pretcelulīta ampulām

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lilita un Zane izmēģināja Oriflame Perfect Body pretcelulīta nakts iedarbības ampulas. No viņu vērtējumiem ir skaidrs- cīņa ar celulītu uzsākta pamatīgi un sistemātiski!

Katra ampula satur intensīvu serumu ar Anti-Dimple izlīdzinošo kompleksu, kas aktīvi iedarbojas uz tauku šūnām. Stimulē tauku šķelšanās procesus, manāmi samazina celulīta izpausmes un uzlabo ādas vispārējo stāvokli. Ik vakaru uzklājiet visu vienas ampulas saturu uz ķermeņa problēmzonām (gurniem, sēžamvietas u.c.) ar masāžas veida kustībām. 14 ampulas.

Naktī, kad organisms atpūšas, vielmaiņa palēninās, savukārt ādas spēja uzņemt kosmētisko līdzekļu aktīvās vielas – uzlabojas. Nakts ampulu efektīvais serums iedarbojas uz celulīta skartajām zonām jūsu naktsmiera laikā. Formula satur lotosa ekstraktu un kofeīnu.

Ampulas saturu uzklājiet uz tīras, sausa ādas problēmzonu rajonā ar masāžas veida kustībām. Nenoskalojiet. Katra ampula paredzēta vienai lietošanas reizei.

Svarīgi iegaumēt, ka labākais rezultāts būs manāms, ja lietosiet visu programmā paredzēto līdzekļu kombināciju: no rīta lietojiet abrazīvo krēmu un dienas želeju, savukārt vakarā pirms gulētiešanas – nakts iedarbības ampulas.
Cena: 13, 99 Ls

Lilita: Efekts ir! Āda gludāka, ūdens aizture samazinājusies
Izmēģināju Oriflame Perfect Body pretcelulīta nakts iedarbības ampulas. Ampulas pildītas ar ļoti patīkamas smaržas, viegli eļļainu šķidrumu, kuru bija ļoti viegli uzklāt, tas ātri iesūcās ādā un neatstāja traipus uz apģērba.
Likās, ka efekts bija  manāms jau otrajā rītā-āda gludāka, bedrītes samazinājušās, arī, kā solīts instrukcijā, ūdens aizture samazinājusies. Pēc 14 dienu cītīgas lietošanas efekts ir vēl lielāks- ādas vispārējais stāvoklis ir uzlabojies. Ar rezultātu esmu apmierināta.
Mans ieteikums ir reizē ar nakts ampulām lietot arī visu programmā paredzēto līdzekļu kombināciju: no rīta lietojiet abrazīvo krēmu un dienas želeju, savukārt vakarā pirms gulētiešanas – nakts iedarbības ampulas,nevis tikai ampulas,kā to darīju es.
Lietojot arī krēmu un želeju,efekts noteikti būtu vēl lielāks,un nevajadzētu apstāties tikai pie 14 dienām,bet vismaz 28. Sākumā,lai būtu lielāks efekts,iztiku bez rīta dušas,tādēļ karstumā sasvīstot,radās alerģija,kas gan ātri pārgāja.

Zane: pretcelulīta ampulas bija labs sabiedrotais kompleksā cīņa ar celulītu
Paldies par sniegto iespēju testēt Oriflame Anti-Dimple.  Lai arī ražotāji kā nelielītu savu unikālo kapsulu kompleksu, tikai naivās vai slinkās tic vai grib ticēt to brīnumainajām īpašībām – uzklās krēmiņu kādu laiku un āda kļūs perfekta! Līdz ar Oriflame Anti-Dimple kapsulu lietošanu, sāku lietot katru dienu videi draudzīgu pārvietošanās līdzekli – velosipēdu – un divas, trīs reizes nedēļā ar to devos arī garākā pārbraucienā apmēram 40km. Pie ikrīta aktivitātēm (meditācijas, jogas āsanām, kontrasdušas) pievienoju vēl 60-80 pietupienus. Rezultāts pēc 3 nedēļām – vienkārši iepriecinoši foršs!

Atgriežoties pie produkta vērtējuma: Lai preci labi pārdotu, tai arī labi jāizskatās, tur nu Oriflame mārketinga speciālisti ir labi pacentušies ar visai veiksmīgu iznākumu. Mazliet mulsina kapsulu iepakojuma tilpums. Lai visu kapsulu izlietotu vienā reizē ir vismaz 15 min jāmasē to iekšā un sanāk pa 3 lāgi ziest. Varbūt “kuplākām” dāmām tieši tas ir laikā. Optimāli pietiek ar puskapsulu vienai reizei. Patīkami, ka iepakojuma ražotāji ir padomājuši par to un paredzējuši arī iespēju noslēgt neizlietoto kapsulu.

Kapsulas konsistence izskatās kā eļļveidīga masa, kas ir mānīga, tā ir vairāk kā šķidrs serums, kuru kārtīgi iemasējot ādā, nepaliek lipīgs. Mazliet pārāk spēcīgs aromāts piemīt, bet tā jau droši vien ir gaumes lieta. Patīkami, ka uzklājot serumu, tas nerada nekādas kņudinošas vai atvēsinošas sajūtas, saziedies un gatavs laisties saldā miedziņā.

Efektus jau katrs ražotājs sola mūsu slinkajām dvēselēm visai kārdinošus! Piemēram, šis Oriflame Anti-Dimple ne ar ko īpašāku no līdzīga veida kosmētikas ražotājiem neatšķiras ar saukļiem, ka 14 dienu laikā būs acīmredzamāk gludāka āda utml. Šis līdzeklis sola arī, ka palīdz samazināt bedrīšu parādīšanos ādā… Manuprāt, ka visefektīvākais veids, kā apstādināt procesu un neļaut jauniem nelūgtiem nelīdzenumiem parādīties uz ādas ir KUSTĒTIES regulāri! Bet mārketings te labi strādā ar domu – ja tev vēl nav celulīta, lieto šo Anti-Dimple un tev tiešām nebūs celulīta!

Bet vispār pēc 3 nedēļām esmu ar rezultātu ļoti apmierināta. Tikai tagad grūti pateikt vai vislielākais nopelns ir tieši šim serumam vai sportiskajām aktivitātēm, kas tika tendētas uz kāju un sēžas muskuļu nostiprināšanu. Pie forša tvirtuma vēl negribot klusi klusi ir pazuduši 1,5 kg no svara, bet ādai tas nav skādējis būt stingrai. Laikam jau seruma ražotāji nebūs melojuši par to, ka tas uzlabo arī ādas tekstūru. Āda tiešām ir kļuvusi gludāka un arī tvirtāka. Pieņemu, ka tvirtumu rada apakšā uzdzītā muskuļu masa, kas padarījusi patīkamākas sēžas formas.

Viens ir skaidrs, lai apturētu vai samazinātu citrusaugļa cienīgo reljefu uz ādas, tam ir jāpieiet sistemātiski un kompleksi, nevar tikai uzziest krēmiņ’ un gaidīt pulētu marmoru mēneša vai pat gada laikā. Bet ja neaizmirst par skrubīti, kontrastdušiņu, pienācīgu ūdens patēriņu, sportiskajām aktivitātēm, kādu masāžiņu, paskatās ko liek mutē, pozitīvu dzīves prieku un mīlestību, tad arī visi šie pretcelulīta līdzekļi ilgtermiņā noteikti var būt labi sabiedrotie. Vieni paši – tikai sava EGO apmierinātāji – ka es taču kaut ko daru lietas labā! Tik pat labi varam tādā gadījumā lietot afirmācijas, kuru efekts būs tāds pats, ja ne vēl lielāks!

 Lai visām izdodas atrast savu „brīnumlīdzekli” skaistākai dzīvei!

Dalīties.

1 komentārs

  1. atradu viņu mājas lapā abrazīvo krēmu un dienas želeju, bet nekādi nevaru atrast nakts ampulas pa 13,99…?? kāds var palīdzēt??

Atstāt Ziņu