Vārda dienu svin: Alda, Maruta

Atsauksmes par modelējošo gēlu Sili slim

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ligita un Tīna mēnesi testēja modelējošo gēlu ķermenim Sili slim. Katrai ir atšķirīgas domas par šo produktu. Lūk, viņu atsauksmes par produktu.

Sili slim gēls veidots, izmantojot vienas no iedarbīgākajām aktīvajām sastāvdaļām kā:

Kofeīns

Organiskais silanols

6 ēteriskās eļļas:
* ciedru koka ēteriskā eļļa –audu tonizējošas, pretcelulīta īpašības

* cipreses ēteriskā eļļa- limfas atteci veicinošas īpašības

* kanēļa ēteriskā eļļa- stimulējošas, antibakteriālas īpašības

* tējas koka ēteriskā eļļa- pretiekaisuma iedarbība

* sandalkoka ēteriskā eļļa – antiseptiskas, savelkošas, ādu tonizējošas īpašības

* rozmarīna ēteriskā eļļa – lieliska cīņa ar celulītu

Sili slim gēls satur arī efejas, kolas riekstu un alvejas ekstraktu apvienojumu, kam piemīt drenējošas un limfas atteci veicinošas īpašības. Sili slim gēls piemērots vēdera, cisku un kāju modelēšanai, celulīta ārstēšanai un ādas ļengenuma novēršanai.

Atsauksmes par Sili slim

Ligita: Produkts ir iedarbīgs, celulīts samazinājies, “apelsīna miziņa” izlīdzinājusies
Produktu SILI SLIM ir ļoti viegli uzklāt uz ādas. Pie tam, tas ļoti labi iesūcas ādā. Pēc uzklāšanas āda ilgi nepaliek sausa. Lietojot citus krēmus un salīdzinot ar šo SILI SLIM, konsistence ir ļoti laba, jo ir ļoti viegli uzklāt un iemasēt ādā. Nav tādas sajūtas, ka krēma ir par daudz, un ir grūti to iemasēt ādā, kā tas ir ar citiem krēmiem, kad jāmasē tik ilgi, tiklīdz tas iesūcas ādā ir balts un grūti iesmērējams. Smarža varētu būt maigāka, atgādina agrāko ‘zvaigznīti”, bet ir ok, tas nemaz netraucē. Jo uzvelkot apģērbu, tas nemaz par sevi neatgādina ar specifisku smaržu.  

Produkts veidots no iedarbīgākajām aktīvajām sastāvdaļām: kofeīns; organiskais silanols; 6 ēteriskās eļļas: ciedru koka eļļa; cipreses eļļa; kanēļa eļļa; tējas koka eļļa; sandalkoka eļļa; rozmarīna eļļa. Pateicoties visās šīm sastāvdaļām, ko satur šis produkts, tas veicina tauku iznīcināšanu, celulīta ārstēšanu, novērš ādas ļenganumu, veicina ādas epidermas atjaunošanoas. Gēls piemērots vēdera, cisku un kāju modelēšanai, celulīta ārstēšanai un ādas ļenganuma novēršanai. 
Lietojot šo produktu, man izdevās novērot to, ka šis produkts tiešām ir iedarbīgs, jo celulīts ir samazinājies, ādas virskārta  – apelsīna “miziņa” ir kļuvusi gludāka.  Runājot par ādas ļenganumu, vismaz uz to brīdi šķiet āda nav tik ļengana.  

Zinot to, ka lietojot šāda veida krēmus, vienkārši tos iemērējot, protams, ka efekts būs plika 0, jo tas ir jāapvieno gan ar fiziku slodzi, gan arī āda pirms tam labi jāattīra, + apvienojot to visu ar kontrastudušu. Ja tas viss daudz maz ir ievērots, tad efekts protams ir iegūstams vieglāk. Savādāk jau nav nozīmes, jo vienkārši iesmērējot krēmu, tas taču kā uz plikas sienas, nav  vērts. Tāpēc domāju, ja uzņēmies to darīt, tad tas ir jādara, ievērojot gan produkta lietošanas instrukciju, gan arī papildus pašam neslinkot un vingrot.
Ja vēl krēmu iemasē vīrietis, mmmmm, efekts uz visiem 100 🙂 
Neteiktu, ka pēc pirmās nedēļas būtu ievērojams baigais efekts, nē, tas notiek pakāpeniski. Pēc 2-3 nedēļām sākumā likās, ka tā miziņa ir vēl raupjāka, bet tas nolīdzinājās, Neteiktu, ka tas viss pilnīgi ir izzudis. Domāju, ka mēneša laikā tas nemaz nav iespējams, jo ne katru reizi, to var apvienot ar fizisku slodzi – vingrot. Kontrastudšu gan. Tāpēc mans ieteikums ir, ja vēlies ko mainīt, tad dari to ar pilnu atdevi gan pati pret sevi, gan lietojot produktu, lai panāktu vēlamo efektu, ievērojot visas instrukcijas, ko paredz produkta lietošana. Jo savādāk nav vērts lietot šādus produktus, ne arī velti izniekot savu laiku to tikai iesmērējot, papildus neko nedarot. Domāju, ka papildus vēl iegādāšos šo produktu un vēl kādu mēnesi to lietošu.

Tīna: Redzamu ādas stāvokļa izmaiņu nebija, taču ādu labi mitrina
Man bija iespēja izmēģināt Sili slim modelējošo gēlu ķermenim, kas veidots, izmantojot vienas no iedarbīgākajām aktīvajām sastāvdaļām kā kofeīns, organiskais silanols, 6 ēteriskās eļļas.

Lai arī es esmu slaida un neciešu no liekā svara un varētu domāt, ka man jau nu tur nekas nav jāmodelē, mana āda apaļajās ķermeņa daļās prasās pēc lutināšanas un cīņas ar celulītu.

 Pudelītei ir dozators, kas ļauj pasargāt no gaisa un gaismas iedarbību, tādējādi saglabājot savas īpašības, taču tā darbība varēja būt labāka. Konsistence- ne gluži krēms, ne gēls, bet iesūcas ātri, it īpaši, ja tiek lietots uz nedaudz mitras ādas. Sākumā apdullinoša smaržu buķete, kas vairāk atgādina eikaliptu un mentolu nevis pieminēto ēterisko eļļu augus, taču ļoti ātri izgaist un var sadzīvot.  Diemžēl krēms nekādus acīm redzamus ādas izmaiņas rezultātus nedeva, tik vien kā gandarījums, ka esi par sevi rūpējusies. Es savām draudzenēm šo produktu neieteiktu, jo ir bijusi pieredze ar labāku efektu. Bet, ja kāds uzdāvinātu, izlietotu, jo tas ādu gana labi mitrina. Jutos vīlusies, bet liels paldies par doto iespēju.

Dalīties.

1 komentārs

  1. Sveiki meitenes!<br>Lasot otro atsauksmi biki samulsu, protams,katrs savadaks un iedarbiba savadaka. Es pati so kremu lietoju regulari un esmu izlidzinajusi savas strijas un apelsina mizinu noteikti.<br>Ja smarzina,tapec ka tur ieksa ir rozmarīns, tējas koks, tas daudz ko dod. Tapat man gribas komentēt par rezultātu- sis ir 100% dabigs produkts un lai kā nebūtu, protams, ķīmijai ir priekšrocība un efekts BUMS…toties vai mūsu āda to ar laiku novērtēs…:) Iesaku visiem!

Atstāt Ziņu