Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Atpūtai un skaistumam – dabaSPA sejas procedūras

Pinterest LinkedIn Tumblr +

as bija gluži kā mazs atvaļinājums,- priecīgas paziņo SievietesPasaules lasītājas Daina un Liene. Viņas pirms neilga laika laimēja iespēju doties un izmēģināt kādu no divām sejas procedūrām dienas SPA studijā dabaSPA. Te viņas stāsta par piedzīvoto un dalās sajūtās, kā arī novērtē procedūru sniegto efektu.

Daina Freimane, izmēģināja dabaSpa lux litoterapiju:
Pagājušo piektdien, slapjam sniegam sitoties sejā, devos uz dabaSPA studiju pamēģināt slaveno sejas masāžu ar karstajiem akmeņiem. Jau ieejot salona telpās atrados kā citā pasaulē. Laipna sagaidīšana, vienreizējās lietošanas čībiņas un mans mazais atvaļinājums miesai un dvēselei varēja sākties. Un tā tas patiešām arī notika.
Masierīte Jūlija vispirms iepazīstināja ar visu, kas un kā notiks. Ieteica izvēlēties akmeņus, kuri mani “uzrunā”, jo akmeņi izvēloties cilvēku nevis otrādi. Izvēlējos ēteriskās eļļas, kuras man todien šķita patīkamas, vai lietderīgas. Masierīte raksturoja katras eļlas iedarbību. Un tā uz ērtas kušetes klusas mūzikas pavadībā, smaržu ieskauta, ļāvos masāžas maģijai. Vispirms sildošie akmeņi izvietojās uz čakru punktiem. Tad masieres rokas maigi, bet reizē spēcīgi darbojotoies  uz attiecīgiem punktiem,  kustējās pāri kā dejā. Seja, plecu daļa, galva, dekoltē – tas viss tika ietverts. It kā biju domājusi, ka neaizmigšu, lai apzināti izbaudītu notiekošo. Taču domas aizklīda tālos ceļos un kaut kur mana apziņa tomēr apmaldījās. Pamodos, kad karstos akmentiņus parmaiņus nomainīja vēsi pieskārieni. Jutos spirgta, un atpūtusies. Beidzot seja tika nedaudz notīrīta, un noslēgumā “iebungots” krēms.
Lēnām, bez steigas ar kūpošu tējas tasi atpūtas istabā, izskanēja mana 2 stundu procedūra. Jutos svaiga, atpūtusies, kā pēc īsa atvaļinājuma. Arī otrā dienā šī labā sajūta neatstāja mani. Sejas āda gluda, tvirta. Esmu ļoti apmierināta un atgriezīšos turp atkal, kad kārosies atpūtas.
Paldies Sievietes Pasaulei par negaidīto iespēju!

Par sejas masāžu ar pusdārgakmeņiem – dabaSpa lux litoterapiju:
Pretnovecošanās programma relaksācijai, stresa, nervu saspringuma, depresijas un hroniska noguruma noņemšanai. Pusdārgakmeņi un dārgakmeņi piešķir masāžai papildu dziedniecisko efektu. Dārgakmeņus izvēlas atkarībā no kristālu parametriem un cilvēka bioritmiem: dati par akmens saistību ar stihiju, planētu, nedēļas dienām, kā arī čakrām (enerģētiskajiem centriem cilvēka organismā).
120 min | Ls 45

 

Liene Štoka, izbaudīja sejas masāžu dabaSpa-reafirm:
Salons dabaSpa atrodas ērtā vietā, Elizabetes un Antonijas ielas stūrī. Ieejot salonā, pārņēma miera sajūta, administratore paņēma virssdrēbes, kā arī iedeva čības, ko var nomainīt pret ielas apaviem. Man bija jāaizpilda anketa, kurā jānorāda, vai nav kādas veselības problēmas, kā arī varēju norādīt, kādu masāžas veidu vēlos – vieglu, vidēju vai spēcīgu. Tad atnāca masāžas meistarīte un aizveda mani uz masāžas telpu. Man ļāva izvēlēties ēterisko eļļu – kopā 3, un pēc tam jau baudīju masāžu divu stundu garumā. Masāža sākas ar mana organisma izstaipīšanu, nedaudz paraujot kājas. Masēta tika arī dekoltē zona un rokas līdz elkoņiem. Masāžas noslēgumā uz 15 minūtēm tika uzlikta sejas maska.
Pēc masāžas seja bija nedaudz piesarkusi un meistarīte ieteica dzert daudz ūdens visas atlikušās dienas garumā, jo eļļas palīdz izvadīt toksīnus. Meistarīte teica, ka rezultāts labāk būs redzams trešajā dienā, bet, atnākot mājās, sapratu, ka rezultātu jau var manīt, īpaši, pazodē, kur kakla āda bija kļuvusi tvirtāka un patīkami gluda. Izejot no masāžas telpas, tiku ievesta atpūtas telpā, kur mani gaidīja krūze zaļās tējas, rieksti un medus. Tieši šis rituāls lieliski noslēdza procedūru.
Kopumā varu teikt, ka masāža sniedza tikai un vienīgi pozitīvas emocijas. Iesaku izmēģināt ikvienai sievietei sevis palutināšanai.
LIELS PALDIES JUMS PAR ŠO IESPĒJU!

Par sejas ovālu nostiprinošo trīs līmeņu masāžu – dabaSpa reaffirm:
Masāža intensīvi iedarbojas uz mīmikas un cita veida grumbām, tiek risinātas paraorbitālās un lūpu zonas problēmas, notiek audu visu slāņu tonusa un tvirtuma atjaunošana. Masāžas paņēmieni balstās uz dziļu lokālo maidzīšanu, kas stimulē mikrocirkulāciju un uzlabo audu vielmaiņu un detoksikāciju, skābekļa pieplūdi audos. Uzlabojas sejas pamata muskuļu grupu tonuss, radot ievērojamu liftinga efektu.
120 min | Ls 45

 

Par dabaSPA:
Dienas SPA studija dabaSpa piedāvā daudzveidīgas, neparastas, dažādām gaumēm un vēlmēm atbilstošas procedūras un rituālus.
Ieklausies sevī un izvēlies!
Īpašas procedūras kungiem un dāmām
Sibīrijas SPA, procedūras hamāmā, taizemiešu masāža un rituāls, afrikāņu SPA rituāls un daudzas citas procedūras ķermenim un garam
Procedūras līgavainim un līgavai
Rituāli ādas tvirtumam un slaidumam
Procedūras ar ekokosmētiku jutīgai ādai

dabaSPA studijā strādā kvalificēti un diplomēti SPA speciālisti ar maģiskām rokām un domām.
Sīkāka informācija un pieteikšanās: 67336740 vai 27704206, info@dabaspa.lv

Dalīties.

Atstāt Ziņu