Vārda dienu svin: Sergejs, Svetlana, Lana

Atnāc un izzini sevi ar ķīniešu astroloģijas palīdzību!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

29. un 30.maijā plkst.18:00 SievietesPasaule.lv telpās notiks atkārtota fen šui konsultantes Lindas Meškovas vadītā nodarbība, kurā tās dalībnieces varēs uzzināt, kas ir dzimšanas karte un gūt ieskatu savējā. Nodarbībā iepazīsimies ar ķīniešu astroloģijas veidu – Likteņa pīlāriem, kas ļoti precīzi spēj atainot cilvēka raksturīgākās īpašības, dzīves gājumu, likteni (pat tik precīzi, ka var izrēķināt dienas, nedēļas, gada valdošās enerģijas un ko tās katram cilvēkam nes).

Ķīnieši uzskata, ka mūsu dzīves ritējums ir likteņa un brīvas gribas sajaukums- debess, zemes un cilvēka Ci harmonija. Mūsu raksturs ir atkarīgs no mūsu likteņa, un to, savukārt, nosaka mūsu piedzimšanas laika Ci, ko saņemam ar pirmo elpas vilcienu.

Sievietes, kuras apmeklējušas līdzšinējās Likteņa pīlāru nodarbības, ir atzinušas, ka bija pārsteigtas, ka tik precīzi no malas kāds spēja par viņām pateikt tik daudz, kā arī ieguva jaunas un ne tik jaunas atskārsmes pašas par sevi.

Nodarbība notiks SievietesPasaule.lv telpās 29. un 30. maijā plkst. 18:00 To vadīs profesionālā fen šui konsultante Linda Meškova, kura šo zinātni apguvusi pie pasaulē viena no atzītākajiem fen šui Skolotājiem Joseph Yu (Feng Shui Research Center) un guvusi pieredzi konsultējot cilvēkus jau vairāk kā desmit gadu garumā.Iepazīt tuvāk nodarbības vadītāju Lindu Meškovu un klasisko fen šui vari šeit- http://fengshui.lv/

! Piesakies savlaicīgi, jo mums būs nepieciešams uzzināt Tavu dzimšanas laiku un vietu, lai nodarbībā pēc iespējas precīzāk varētu raksturot Tavu 2013.gadu. Līdz ar to arī vietu skaits ir ierobežots!Nodarbība „Likteņa pīlāri”

Nodarbības laiks: 29. un 30. maijs plkst. 18:00

Nodarbības vieta: Rīgā, Skolas ielā 9- 22

Dalības maksa: Lai piedalītos nodarbībā, obligāti jāveic priekšapmaksa Ls 10 apmērā līdz 27.maijam (ieskaitot)
Piesakoties kopā ar draudzeni – katra par nodarbību maksāsiet tikai 7 Ls!
Informāciju par samaksas veikšanu iegūsi pieteikšanās brīdī.

KĀ PIETEIKTIES?

Lai piedalītos šajā nodarbībā, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – 26369141.tel vai 25990679

 

Atsauksmes
Sievietes, kuras apmeklējušas līdzšinējās Lindas Meškovas nodarbības, ir atzinušas, ka bija pārsteigtas, ka tik precīzi no malas kāds spēja par viņām pateikt tik daudz, kā arī ieguva jaunas un ne tik jaunas atskārsmes pašas par sevi.

„Nodarbība bija ļoti interesanta un pasniedzēja vienkārši fantastiska, arī vispārējā atmosfēra bija sirsnīga un jauka.”

„Lekcija bija ļoti interesanta. Apstiprinājās tas, kāpēc esmu tāda, kāda esmu, un kurā virzienā man “jākustas”. Viennozīmīgi, nodarbībā uzzinātais, apstiprināja manus minējumus par to, kā man šogad (beidzot) vajadzētu rīkoties, tas bija kā neliels spēriens – “beidz sēdēt un gaidīt kaut ko, sāc kustēties !”Liels paldies, ir iegūtas vērtīgas zināšanas!”


„Seminārs bija ļoti intensīvs informācijas ziņā, tā laikā noskaidrojām, ka mūsu dzīve patiesībā ir matemātiski aprēķināma un veiksmes un neveiksmes ir paredzamas. Protams, mēs esam spējīgi ietekmēt notikumus savā dzīvē –  ir arī “brīvā griba”, kuru var pastiprināt labvēlīgi apstākļi.”

„Man ļoti patika šis seminārs. Lai gan sniegtā informācija bija ļoti plaša, kurā bija jāiedziļinās, lai izprastu un saprastu, es esmu ļoti apmierināta par šo apmeklējumu, jo līdz šim nekad nebūtu domājusi, ka no it kā tik vienkāršas astoņu ciparu kombinācijas var uzzināt tik daudz un precīzas ziņas par sevi.”


Dalīties.

Atstāt Ziņu