Vārda dienu svin: Lita, Sibilla, Teika

Atklājam sadaļu par dārza tēmām!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sniegs jau labu laiku nokusis, arī plūdi teju beigušies un silta pavasara saulīte pa zemes virsu staigā – īstais laiks pievērsties dārza darbiem!

Ja esi dārziņa saimniece, droši vien, esi jau kārtīgi pastrādājusi- sagrābtas lapas, savākti žagari un padarīti citi darbiņi, lai dārzu pēc ziemas miega atmodinātu.

Siltumīcā, visticamāk, jau gozējas mazītiņi izdīguši redīsiņi, podos iesēti puķu un dārzeņu stādiņi. Bet lielākie darbi vēl priekšā!

Atklājot dārzu sezonu, SievietesPasaule.lv sadarbībā ar dārzu mākslas uzņēmumu Galantus Tev par prieku atklāj sadaļu par dārza tēmām. Sēsim, stādīsim, kopsim un baudīsim kopā!

Ja dārzs ir tava aizraušanās, tad nāc pulciņā un neturi sveci zem pūra – padalies ar saviem knifiņiem un novērojumiem ar pārējām! Sūti savus ieteikumus vai novērojumus par to, kas kā labāk aug uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv

Ja dārziņu esi tikai nesen iekopusi vai arī tas tev ir gadiem, taču joprojām ir neskaitāmi jautājumi, nekautrējies un jautā, kopā mēs mēģināsim noskaidrot atbildes un atrast labākos risinājumus! Arī jautājumus droši sūti uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv

Lai zaļi pirkstiņi un rosīga dārza sezona!

Dārza sadaļā lasi:

Dārza darbi aprīlī

Pierādīts: ar augiem jārunā!

Atraitnītes: aprīļa ziedi

Pareizi iestādīts augļu koks

Kurmis zālienā: kurš kuru?

Zāliens pavasarī

Dārzeņu un augu saderība

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu