Vārda dienu svin: Ādolfs, Ilgonis

Atklāj patieso skaistumu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

r miljons veidu, kā uzlabot savu fizisko skaistumu. Cik tas maksās? Vai tu vienmēr būsi apmierināta ar rezultātu? Vai visu laiku būs vajadzīgs vēl ko mainīt un uzlabot? Skaistums ir kas vairāk kā tikai ārējais tēls, patiesībā, skaistumam daudz lielāks sakars ir tieši ar tavām sajūtām, nevis procedūrām un kosmētikas tūbiņām.

Ārējais skaistums nav viennozīmīgs
Skaistumam nav viena definīcija. Tu vari būt skaista brunete, bet tu nešķitīsi skaistākā tā acīs, kuram patīk, piemēram, blondīnes. Arī daudzās valstīs ir dažāda izpratne par skaistumu un to, kāda sieviete vai vīrietis ir visskaistākie.
Ārējais skaistums ir plaši interpretējams. To ir vērtīgi ņemt vērā, jo pamatojoties uz to, tu sapratīsi, ka nevari būt skaista visiem. Fiziskā skaistuma standarts vienkārši neeksistē. Tas ir subjektīvs.

Iekšējais skaistums universāls un pārāks
Savukārt iekšējā skaistuma definīcija ir universāla. Laba sirds un vieda dvēsele vienmēr pārspēj tumšo un ļauno dabu. Ar ko tu vēlētos pavadīt kopā laiku? Ar kādu, kurš smejas un ir labsirdīgs, vai kādu, kurš nepārtraukti ir nomākts un citiem ko pārmet? Tava sirds un tavas izpausmes ir acīmredzamākas, kā tavi nolakotie nagi un melnā kleitiņa.

Skaista jau šodien
Pagātne ir pagājusi un nākotne vēl tikai būs. Viss, kas tev ir, un viss, ko tu vari kontrolēt, ir tieši šeit un tieši tagad. Tu vari izvēlēties, uzklausīt kādus skaistumkopšanas padomus un likt mirdzēt savai sejai lēnām, soli pa solim. Taču nav nepieciešams dienu pavadīt SPA salonā, lai justos skaista jau šodien.

Atver acis un savu sirdi skaistumam!
Lai būtu patiesi skaista, vispirms atver acis un ieaicini skaistumu savā dzīvē. Ik brīdis piedāvā tev kādu izvēli. Iespējams, tas var arī likt apjukt. Arī tehnoloģijas attīstās, tavas acis ir sausas, no skatīšanās viedtālruņu, datoriem un TV ekrānos. Atrauj acis un palūkojies apkārt – pasaule var mainīties. Skaistums visapkārt ir bez maksas. Skaistums ir aicinājums un tev tam ir jāpiekrīt. Atver acis un sirdi, un laipni ieaicini skaistumu savā dzīvē.

Lai būtu patiesi skaista, vispirms atver acis un ieaicini skaistumu savā dzīvē.

Meklē un ieraugi skaistumu ārā, parkā, pludmalē vai mežā. Dabā viss ir ideāli un skaisti, tāpat kā tevī. Knifs, lai atrastu patiesu skaistumu, slēpjas atšķirībā starp vienkāršu skatīšanos un patiesu ieraudzīšanu. Lai redzētu, tev ir jāapstājas, jāpievērš uzmanība un jāievēro. Katrs koks ir klāts ar mizu, bet kā patiesībā izskatās miza? Kāda ir tās tekstūra? Kādas ir krāsas? Lai ieraudzītu skaisto un arī justos skaista, tev ir jāapstājas un apzināti tas jādara.

Izmanto ķermeni, lai mainītu sajūtas
Izstarot skaistumu tu vari pavisam vienkārši. Vienkārši smaidi un smejies no sirds. Ielaid plaušās gaisu. Tev tam pat nav nepieciešams iemesls, vai kāds joks. Tikai sāc smieties un tavs organisms reaģēs ar vēl lielāku atdevi – reāliem smiekliem. Pat, ja tie ir viltus smiekli, tavas smadzenes interpretēs šīs fiziskās izpausmes – savilktos sejas muskuļus un ieliekto vēderu (kā smejoties tas parasti ir), kā pozitīvu lietu.

Ir vēl viena fiziska darbība, kas rada pozitīvu emocionālo reakciju. Nolaisti pleci, noliekta galva un nodurts skatiens liek justies nepārliecinātai un neglītai. Tātad, ja tu turēsi taisnu muguru un augsti paceltu galvu, tavas smadzenes interpretēs tavu stāju, kā labu sajūtu. Izmanto savu ķermeni, lai ietekmētu savu sirdi un pašsajūtu.
 
Tu esi skaista, ja jūties labi
Tavs efektīvākais skaistuma triks ir vienkāršs un neko nemaksā. Jūties patiesi skaista uzreiz, tikai pasmaidot. Ievēro garāmgājējus. Atrodi acu kontaktu un uzsmaidi. Tu uzreiz redzēsi rezultātu, atgriezenisko saiti un tas liks justies labi. Sniedz maz un saņem daudz. Kad mēs rīkojamies laipni un uzmanīgi pret citiem, mūsu ķermenī notiek ķīmiskas izmaiņas. Vienkāršs – „Sveiki”, vai pateicība kādam, var likt tev justies kā skaistākajai personai uz pasaules.

Patiess skaistums staro no iekšienes, bet, protams, lūpukrāsa arī nenodarīs neko ļaunu. Iespējams, tavā ikdienā ir pārāk liela rutīna un tu nespēj saredzēt visus mazos ikdienas priekus. Ieiešana karstā vannā liks tev justies labāk. Papildu aksesuārs, ko tu parasti ikdienā nevalkā, var likt justies krāšņi. Papildini savu garderobi ar krāsām vai sev vēl nebijušām lietām. Izej pastaigā un rūpīgi aplūko visu, kas tev ir apkārt. Ja tev nepieciešama kāda nodarbe vai hobijs, lai tu justu pārliecību par sevi, dari to. Uzdrošinies mainīt savu personību, stilu un domāšanu tā, lai tas liktu tev justies labi. Ja tu jutīsies labi, tu arī izskatīsies labi.

 
Justies skaisti ir vienkārša, dabiska rīcība. Diemžēl ārējais spiediens jauc mūsu prātu par to, kas ir skaistuma definīcija. Kosmētiskā ķirurģija, mode, žurnāli, reklāmas un televīzija un viss kas cits, kas notiek apkārt var palielināt tavu nedrošību. Tomēr, rīkojoties saskaņā ar sevi, ļaujot sev justies labi un izturoties labi arī pret citiem, tu vari kļūt par skaistāko būtni pasaulē. Tikai ieklausies sevī.

Dalīties.

Atstāt Ziņu