Vārda dienu svin: Imants, Rimants, Ingars, Intars

Arī politika

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sievietēm piedienot skaistums, smiekli, mīlestība, jūtas… Arī – politika. Lai kā tas nebūtu, aiz ikviena politikāņa IR sieviete.
Lai jau skaitliski tajā Saeimā vairāk sēž vīrieši, bet aiz ik viena no viņiem ir sieviete. Un pēc statiskas datiem, vai tad vēlētāju vairums nav sievietes? Runā, ka, ja sarunas nevedas, tad par laiku un politiku visi gudri. Kur tā “gudrība” mūs novedusi, visi izbaudām. Vai tad no labas dzīves apstākļiem kāds ikdienā šķirtos un brauktu uz citu kontinentu izbaudīt ilgas pēc mājām, ierastas ikdienas?
Saeimas vēlēšanas nāk. Nāk. Kā lietus, kā tumsa vakarā, kā ausma rītā.
To vēlētāju dzen un dzen… Ne jau laika ziņā, laika līdz vēlēšanām vēl gana. Tik nu katrs Saeimas deputāts saka – mana partija vislabākā, es izvedu visu valsti no lielām grūtībām ekonomikā… Izvest jau it kā izveda, bet kur tā valsts ir tagad? Cēloņu un seku likumsakarības uz to neattiecas…
Priekšvēlēšanu laikā potenciālajam vēlētājam jāapbruņojas arī ar pacietību, uzklausot, kā runātājs, cik vien sirdsapziņa (ja tāda ir) atļauj, “apliek” citas partijas vēlēšanu kandidātu. var jau gadīties, ka citi to pat neivēroja, bet man tas “krita acīs” tajā nelielajā brīdī, kad vakar televizorā bija ieslēgts LNT pēc Domburšova, kurā dzirdēju vienu labu lietu, manuprāt – melnraksts. Tā gan tika dēvētas partiju programmas, bet es saku, ka viss valsts neatkarības laiks ir viens liels melnraksts. Tikai no mums pašiem, ne vien tiem politikāņiem, atkarīgs, vai to melnrakstu labosim vai uzskatīsim par pilnīgu kļūdu un izmetīsim.
Vēlētājiem prāta jaukšanai tās partiju programmas ir labas, sola, sola, lieto ne tikai jā, bet arī – varbūt. Kā jau reklāmās…
Kur tad tam vēlētājam tikt pie gudrības vēlēšanu brīdī? Akli noticēt tam vienam, kurš bazunē – es esmu tas labākais? Ticība naudu nemaksājot. Viss cits gan.Laikam.

Dalīties.

Atstāt Ziņu