Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Ar ko pārsteigt vīrieti? Idejas dāvanām

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Gan Ziemassvētkos, gan citās reizēs viens no grūtākajiem uzdevumiem ir atrast piemērotu dāvanu vīrietim. Apkopojām pāris idejas, kas var būt noderīgas gatavojot pārsteigumu vīrietim šajos Ziemassvētkos!

Vēlies pasniegt īpaši oriģinālu dāvanu?
Pilnīgs jaunums un tikai veikalos X.O! Izvēlies kādu no Johnie Walker Black Label produktiem un mēs pēc Taviem ieskatiem personalizēsim etiķeti! Uz etiķetes iespējams norādīt dāvanas saņēmēju un novēlējumu! Tas viss dažu minūšu laikā!
Meklē X.O veikalos Rīgā:

Kr. Barona ielā 38
67288122
info@e-xo.lv
Skype:x.o_barona38
Šķūņu ielā 6
67228266
skunu6@e-xo.lv
Skype:x.o_skunu6
Blaumaņa ielā 5a-1e
(ieeja no Tērbatas ielas)
67282208
terbatas@e-xo.lv
Skype:x.o_terbatas

Vai meklē internetā:
www.e-xo.lv
twitter.com/veikalsXO
facebook.com/pages/XO-Dzīves-garša/129939520437010
www.draugiem.lv/xo/

 

Vīriešu skūšanās piederumi
Gentleman’s Shop piedāvā vīriešu tradicionālos mitrās skūšanās produktus, kas ietver ļoti daudz un dažādus Latvijas pircējam neierastus, bet praktiskus skūšanās piederumus, aksesuārus un kosmētiku. Gentleman’s Shop tradicionālie mitrās skūšanās produkti ir ne vien unikāli kā praktiska dāvana vīrietim, bet arī ir viena no top dāvanām, kas reizē arī patiesi iepriecinās vīrieti. Šogad izvēlies ko neparastu no Gentleman’s Shop.
www.gentlemansshop.lv

 

Uzdāvini sirsnīgu, oriģinālu un personalizētu dāvanu – Uzvelc Kreklu.lv
Dāvana pāris klikšķu attālumā ar piegādi uz mājām vai dāvanu saņēmējam tieši rokās! Apdrukas darbnīca UzvelcKreklu.lv pārsteigs Tevi ar simtiem sirsnīgu un mīļu gatavo dāvanu ideju Ziemassvētkos draugiem, radiem un kolēģiem. Tu vari izvēlēties no mūsu radošās komandas sagatavotajām idejām vai radīt savu īpašo dizainu pats Apdrukas Darbnīcā, pievienojot zīmējumus, mīļākās fotogrāfijas, uzrakstus, iedvesmojošus tekstus vai mīļus novēlējumus.
Atrodi dāvanas tuviniekiem ŠEIT >>.
www.uzvelckreklu.lv

 

Iespējams, viena no romantiskākajām Ziemassvētku dāvanām ir smaržas
It kā jau tu zini, kuras smaržas tavam mīļotajam patīk viss labāk… Bet tomēr, ja gribi dod iespēju izvēlēties smaržas vai kosmētiku pašam dāvanas saņemējam izvēlies dāvanu karti no parfimērijas un kosmētikas interneta veikala www.johaidi.lv!
Priecīgus svētkus! Novēl – JOHAIDI, SIA

 

Uzdāvini vīrišķīgas izklaides, kas sniedz adrenalīnu!
Drošas Braukšanas Skola piedāvā iespēju iemācīties, kā rīkoties ekstremālās situācijās uz ceļa, un apgūt drošas braukšanas pamatus. Piedaloties kādā no piedāvātajām apmācību programmām, būs iespēja apzināties savas esošās autovadīšanas iemaņas, kā arī izmēģināt savus spēkus dažādās nestandarta situācijās, lai turpmāk uz ceļa justos drošāk.
Tā būs lieliska un vērtīga izklaide/treniņš ikvienam autobraucējam!
www.dbs.lv
       

 

Skaistumkopšanas komplekts vīrietim no Premier
Vīrieša skaistumam un labsajūtai Premier piedāvā neputojošu skūšanās gēlu, kura speciāli izstrādātā formula novērš kairinājumu un mitrina ādu skūšanās laikā, un barojošu krēmu ikdienas sejas ādas kopšanai pēc skūšanās, kas mīkstinās un mitrinās ādu un atjaunos audu elastību, novēršot grumbu veidošanos. Gan skūšanās gēls, gan barojošais krēms ir bagātināts ar Nāves jūras minerāliem.
Meklējiet tirdzniecības centros “Spice”, “Domina”, “Galerija Rīga”, “Rīga Plaza”.
Cena: Ls 39,99
www.premierbaltic.eu vai www.facebook.com/PremierBalticLV

 

Dalīties.

Atstāt Ziņu