Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Aprīlis skorpioniem ir pasakains iespēju mēnesis

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

ūšu lakonisks. Skorpions pēc savas būtības ir par visu vai neko. Nu aprīlī jums būs iespēja šo lietu izlemt. Pilnīgi ticu, ka jūs izvēlēsieties visu. Kosmoss ir samērā gudra padarīšana un tas jums KLAJI uzrādīs vienu lietu…Uz pasaules ir prieks un visas uzvaras slēpjas OPTIMISMĀ. Nevienam, nekur un nekad nav bijis vajadzīgs pesimisms. Kritisks izvērtējums – jā, bet ne pesimisms. Un to jūs sajutīsit jo koši šajā aprīlī.

Lieta ir gluži vienkārša jums. Gatavojieties 15. aprīlim, kad nodzisīs gaisma jūsu iekšpasaulē. Tur būs kulminējusies TĀDA enerģija, ka vienkārši izsitīs korķus un iekšpasaules lampiņas izdzisīs. Un uz brīdi apklusīs murdoņa galvā. Jūsu putni un tarakāni arī aizdarīsies.

Un jūs saredzēsiet, sadzirdēsiet, saodīsiet, sajutīsiet PASAULES PRIEKU. Kosmoss, kā jau minēju, ir gana gudrs. Tas izrubīs jūsu iekšpasaules varžu kori, lai jūs uz brīdi varētu sajust šo prieku. Jums radošuma, azarta un prieka sektorā jau no 5. aprīļa savāksies nereāli jauka debesjuma kompānija: Venēra, Kairons, Neptūns un viņi visi sasauksies ar lielisko un vareno Jupiteru. Tas ir milzīgs, konstruktīvs debesu spēks! Un tas būs jums ļoti līksms un bagāts.

Nu jūs gana ilgi esat dzīvojušies
pa elli, lai saprastu, kas jūs
PERSONĪGI šajā dzīvē dara
laimīgus. Par šīm lietām
tad arī stāviet un krītiet.

Visa pasaule teiks: „Dzīvot ir forši!” Un foršā dzīve paredz fundamentālas lietas, kas nes laimi. Nu jūs gana ilgi esat dzīvojušies pa elli, lai saprastu, kas jūs PERSONĪGI šajā dzīvē dara laimīgus. Par šīm lietām tad arī stāviet un krītiet. Pārējais attiecas uz kaijām, vardēm un tarakāniem galvā.

Jau 30. aprīlī jūs sajutīsiet algu par savām sāpēm pagātnē. Maijā jums pienākas jūsu personīgais pilnmēness. Tas būs bezgalīgi skaists. Viss maijs zīmēs pasakainas ainas jūsu attiecību sektorā. Tur jau ož pēc Vēršu gruntīguma laimes. Un aprīlī jums būs iespēja PRECĪZI saskatīt, kurā virzienā jums dzīvē ir jādodas, lai šo laimi reāli paņemtu sev un vairs nekad nepalaistu vaļā.

Aprīlis ir pagalam neparasts mēnesis, kuru par vieglu nosaukt būtu bik pārgalvīgi. Bet šis Skorpīšiem ir pasakains iespēju mēnesis, lai no-orientētos dzīves virzienos. Jums laimes vārti atrodas jūsu iekšpasaulē, kas banāli tulkojas kā: „Laime jūsu rokās”. Tas ir gauži ērti, jums nav jāmeklē laime pa visu plašo pasauli. Tā ir jūsos un aprīlis to smalkā veidā uzrādīs.

Skorpions ir vienīgais kustonis visā izplatījumā, kurš pats sev var iedzelt. Nafig! Aprīlī var šķist, ka tā ir izeja. Nēēēē! Pret sevi ar max saudzību un mīlestību aprīlī! Saule lec jau aprīļa beigās. Ja citām zīmēm es pamatā rakstu: „Mieru, tikai mieru!”, tad Skorpjiem es teiktu: „Prieku, tikai prieku!” Un bāzisku optimismu!

Lai jums smaidošs, skaists un bezgala draudzīgs šis mēnesis. Jūs esat bezgalīgi forši, cilvēcīgi un izpalīdzīgi. Un pasaule Skorpioniem ir parādā. Nu vienkārši tas tā ir. Un tagad pasaule steigs jums atdot parādus. Neesiet lepni, bet esiet augstsirdīgi un pieņemiet šīs pasaules dāvanas. Priekā!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

6 komentāru

  1. tiešām, tik ilgi dzīvots ellē, ka liekas, ka ir pienācis laiks kaut kam labam, iedvesmojošs horoskops

Atstāt Ziņu