Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Aprīlī vēršiem jātiek galā ar savu spītību

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

kaistie un seksīgie Vērši! Jums šajā aprīlī būs privilēģija iezvanīt jauno laimības laikmetu, bet kā tādiem, kam ir šī milzīgā privilēģija, jums būs jāveic lieli sagatavošanās darbi.

Laiks pirms dzimšanas dienas allaž ir bijis tāds piezemēts laiks, kad jāsavelk gali kopā, jāpabeidz lietas utt., lai varētu sākt jaunu savas dzīves gada ciklu. Šis aprīlis nav izņēmums.

Aprīlis ir pamatīgu izmaiņu laiks. Vērši nav tie kārākie uz straujām izmaiņām. Ir tāds psiholoģiskais spektrs, kur vienā galā ir tupums, spīts, stūrgalvība, bet otrā – uzņēmība, apņēmība un neatlaidība un…. elastība lēmumos. Jums šis spektrs ir ļoti nozīmīgs. Aprīlis paģērēs šī spektra ‘pozitīvo’ galu. Ja turēsieties pie spītīgā tupuma, varbūt līdz jaunā laimības laikmeta iezvanīšanai nemaz arī netiksiet. Nopietni! Iesprūdīsiet kādā jau sen noēstā pļavā, kur zāle vairs neaug un neaugs. Pāreja uz leknākām pļavām prasīs elastību un apņēmību.

Par ko ir stāsts? A vot par ko! Jauns mēness (30.04.) Vērsī iepludinās visnotaļ rosinošu enerģiju. Tā nonāks pa taisno jūsu zemapziņā. Šī enerģija aicinās ielaisties gana jautros un maz-prognozējamos piedzīvojumos (no vienas puses), bet (no otras puses) tā skubinās uz pataloģisku skopumu un sarausto mantu kalnu nevienam nedošanu. Te var mierīgi pieplusot arī ‘garīgās’ mantas – tipa aizvainojumus, jau izdzisušas draudzības, iedomu mīlestības u.c. murgus. Šķirties no šīm mantām negribēsies, jo tipa – dārgas. Velti! Labāk tomēr būs tās atdot.

Var šķirties no jums traucējošām lietām,
piemēram, kaitīgiem paradumiem
vai kādas slimības, bet būs
iespēja šķirties arī no savas veselības.
Izvēle tagad ir 100% jūsu rokās.

Vērši! Aprīlī jums diezgan neparasta un ļoti atbildīga lieta. ĻOTI ATBILDĪGA! 15. aprīlī jums pilns mēness ar pilnu mēness aptumsumu jūsu veselības un ikdienas sektorā. Es pret to izturētos ļoti uzmanīgi. Sāksies 10 dienu garš destruktīvo spēku laiks. Nāks debesjuma pionieri, oktobrēni, skauti un gaidas un prasīs jums atdot lietas no jūsu vezuma. Vispār viņi nāk pēc veciem krāmiem, bet ja tos jūs nenodosiet paši, viņi tos savāks un paķers līdz (pie viena) arī kādu jums dārgu lietu, piemēram, kādu Rembranta gleznu.

Jums būs iespēja šķirties no savas neveselības vai veselības. Var šķirties no jums traucējošām lietām, piemēram, kaitīgiem paradumiem vai kādas slimības, bet būs iespēja šķirties arī no savas veselības. Izvēle tagad ir 100% jūsu rokās. Tik fantastisku ‘atņemšanas un zaudēšanas’ laiku mēs vēl ilgi nepiedzīvosim. Būs atbraukusi vislielākā Kosmosa mēslu izvedamā mašīna, nu nodosim tur savus caurumus zobos, liekos kilogramus, kaitīgās atkarības, jau savu laiku nokalpojušo melnbalto televizoru u.c. ‘ģimenes un personīgos’ dārgumus.

Pēc šīm 10 dienām jums ir jābūt lieliskā fiziskā un psihiskā/garīgā formā, lai var visam Zodiakam pasludināt jauno laikmetu. 29. aprīlī ir Vēršu personīgais jaunais mēness ar saules aptumsumu, kas savu iespaidu atstās uz nākamajiem 6 mēnešiem. Šim saules aptumsumam būs fantastiski aspekti un fantastiska Vēršu enerģija, kurā būs tas viss labākais, kas Vēršos ir. Bet jums, Vērši, ir dots nereāli daudz! Kaut vai tas, ka esat pati seksīgākā Zodiaka zīme. Vai nav vērts apdomāt to, cik svarīga jums ir veselība? Un jūsu pievilcīgais izskats?

Lai jums būtu vieglāk sagaidīt savas dzimšanas dienas un jūsu personīgo saules aptumsumu, lūk jums lieliskas ziņas.

Vēršu valdniece ir mīlas dieviete Venēra. Viņa ir gana kāra gan uz mīlas priekiem, gan uz materiālajām vērtībām. Tieši viņa piešķir jums jūsu fantastisko šarmu un seksapīlu. Viņa arī veicina mantu raušanu, kas nelāgos gadījumos jūs padara par krāmu noliktavas īpašniekiem. Tādos gadījumos jūs apprecaties ar saviem krāmiem un savu valdzinošo enerģiju kopā ar tupumu/stūrgalvību veltiet tieši saviem krāmiem. Tieši šādiem gadījumiem Kosmoss aprīlī sūtīs pionierus/skautus, lai jums krāmus atņemtu un atgrieztu jums jūsu seksapīlu. Atkārtoju, krāmus atdodiet paši!

Ja jums tos pionieri atņems pret jūsu gribu, cietīs jūsu veselība. Tad būs jāgaida “kosmiskā medmāsa”, kas tad pieliks pie jūsu pārkarsušajām galvām medicīniskās dēles, lai tās atsūc liekās asinis. Jo, kad jums acis pielijušas ar asinīm, pārāk seksīgi tad jūs nemaz neizskatāties.

Tad lūk, 05.04. jūsu valdniece Venēra iebrauc jūsu draudzības, lielo dzīves sapņu un saviesīgo pasākumu sektorā. Tur būs riktīgi spēcīga, jautra un bezgala labvēlīga enerģija, kuru vēl arī svētīs Kosmosa visvarenākais – Jupiters. Jupiters jums ir komunikācijas sektorā. Šī ir ļoti gaiša, viegla un nereāli spēcīga enerģija. Aprīlis jums ir par draugiem, sapņiem, VIEGLUMU un – jā, arī zināmu iedzeršanu. Bet ziniet, katrs vīna malks tagad jums būs svētīts.

Un ja gribat zināt par savu personīgo saules aptumsumu 29. aprīlī. To svētīs gan Jupiters (vislielākais labvēlis un bagātnieks, visvarenākais dievu dievs), gan Neptūns (visdziļāko dzīļu valdnieks) un Plutons (visu pārmaiņu un transformācijas dievs). Un nebūs šim jūsu personīgajam jaunajam mēnesim/saules aptumsumam nevienas bēdu ēniņas. Viss Zodiaks tagad uz to cer un gaida. Un tieši jūs būsiet tie, kas pasludinās jauno laikmetu. Wow!

Novēlu jums būt viegliem, jautriem, elastīgiem, seksīgiem un apņēmīgiem. Mēs visi uz jums tagad ļoti, Ļoti, ĻOTI ceram un par jums turam īkšķus. Veiksmi, skaistie! Savu mīļo Sauli! Lai jums laime, mīlestība, veiksme un izdošanās! Priekā, skaistie!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

Atstāt Ziņu