Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Aprīlī Auniem sākas jauns gads!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Horoskopu sagatavoja:
Andis Geste

uns ir pati pirmā Zodiaka zīme un tagad ir Aunu laiks. Daudz laimes jums Dzimšanas Dienā, lieliskie!
Aprīlis sākas 30. martā ar Aunu privāto jauno mēnesi. Jūsos ieplūdīs jauna enerģija, kas baros jūs veselu gadu. Tad nu sīkāk izpētīsim šo jauno enerģiju un padomāsim, kā uz tās vislabāk būtu “uzvārīties”. Šajā enerģijā ir milzīgi plusi un viena fundamentāla lieta, no kuras būs “jākratās vaļā” ar visām iespējamām metodēm. Sākšu ar slikto.

VISAS LIETAS, KAS IR SENĪLAS, NESĪS NEGAIDĪTU POSTU UN NEVEIKSMES. Debesjums nesvētīs neko, kas ir senīls, pie kam ne to, kas ir senīls apkārt jums, ne to, kas ir senīls jūsos. Ar to nu tad būs jāpacīnās, un katra senīla lieta, kas tiks uzveikta, nesīs jums papildus enerģiju un līksmi. Arī veiksmi. Tas tad arī ir tas nosacīti sliktais.

Tagad Auniem sākas jauns gads, kas ir dinamisma un progresa gads, un tajā nav vietas vecišķai nīkulībai. Speciāli jums, Auneļi, iesaku izlasīt šo rakstu par senilitāti >>

Tagad par lieliskajām lietām, ko nesīs jūsu personīgā jaunā mēness enerģija. Atkārtoju, tā jūs baros veselu gadu.

Lieliskus aspektus veidos varenie Jupiters, Neptūns, retrogrādais Saturns, Merkurs un Kairons. Nu varena blice, kurā ir gan pamatīgi, gan dinamiski elementi. Ko tas nozīmē:

ģimene un mājas būs jums svētītas;

labākie draugi nesīs labas ziņas un jums būs lieliskas atklāsmes;

darba lietas tiks svētītas, ja jūs neielaidīsiet tajā sausu rutīnu (senilitātes māsa), kas susinās dzīves enerģijas sulas. Darbam ir jābūt prieka un zināmas līksmības aprasinātam. Tad veiksies lieliski.

PAMATĪGA DEBESU SPĪDEKĻU BRIGĀDE – VENĒRA, MERKURS, KAIRONS UN NEPTŪNS UZSILDĪS JŪSU IEKŠPASAULI LĪDZ TĀDAM LĪMENIM, KA VESELU GADU BŪSIET ŠARMANTI SPRIDZEKLĪŠI. UN TO VISU NEAPRAKSTĀMI SKAISTI UN SPĒCĪGI SVĒTĪS JUPITERS. Šo svētību nenovērtējiet par zemu. Jūs būsiet veiksmes elektrizēti un svētīti veselu gadu. Un jums būs fantastiska iekšējā sajūta. Stipriniet un vairojiet to un neļaujiet senilitātei bāzties virsū jūsu Auna varenajam skrējienam. Lai sokas!

Ap 5. aprīli gaidiet DEBESU BRĪNUMUS. Venēra lepni iesoļo jūsu vispersonīgākajā teritorijā. Lieliski!!! Jūs tagad spīdēsiet un laistīsieties! Un jums būs tāds šarms un seksapīls, ka tik turies!

Un tagad… Uzmanību, Achtung, Uwaga, Uwaga, Attention!!! 15. aprīlī pilnmēness ar pilnu mēness aptumsumu. Tas jums vistuvāko attiecību sektorā. Es saprotu, ka jūs būsiet tikko izlaisti no aploka un ieelposiet svaigo brīvības gaisu, bet paga!

Jūsu vistuvākie ARĪ IR CILVĒKI!!!

Un būs 10 dienu destrukcijas laiks (15.04.-25.04.) Lai Aunu bars savā maniakālajā priekā nesabradā savus tuvākos. Jo pēc 10 dienām mākoņi izklīdīs un diez jūs gribēsiet redzēt savus mīļos, kā arī biznesa partnerus un citus jums ļoti nozīmīgos cilvēkus drupās. U-Z-M-A-N-Ī-G-I !!!

Aprīlis var samainīt daudzas lietas.
Jūs esat Kardinālā zīme un
debesīs būs Kardinālais krusts.
Jums vispamatīgākās izmaiņas var
notikt tieši attiecību jautājumos.

Vispābā, prātīgi!! Hehehe… prātīgi Auni. Aprīlis var samainīt daudzas lietas. Jūs esat Kardinālā zīme un debesīs būs Kardinālais krusts. Jums vispamatīgākās izmaiņas var notikt tieši attiecību jautājumos. Skat, vēl apprecēsieties vai pašķirsieties. Katrā ziņā būs labi un svētīgi, pat ja sākumā tā nešķitīs.
Maijā sākas pilnīgi jauns uzplaukums. Starp citu, tad lieliski nauda ripos, kas varbūt kādam no jums ir svarīgi. Vispār, drīzumā varēs sākt bīdīt lietas ar 10000% pilnu jaudu (jau 20. maijā). Arī tagad lietas bīdīsies, bet milzīgos dzīves un biznesa projektus tagad lolojiet, smadzeņojiet, bet pilnā jaudā laidiet tos maijā.

Vēlreiz, daudz laimes Dzimšanas dienā! Baudiet savu mīļo Sauli! Lai jums laime, mīlestība, veiksme un izdošanās! Priekā, skaistie!

Redakcijas piezīme: Saglabāts autora oriģinālais rakstības stils

Dalīties.

1 komentārs

  1. Vienmēr gaidu un lasu tieši šī autora sagatavotus horoskopus. Tie ir izsmeļoši, ar īpašu rozīnīti, man ļoti patīk. Lai būtu iespēja ar tiem iepazīties arī turpmāk!

Atstāt Ziņu