Vārda dienu svin: Brencis, Audris, Inuta

Apkrāpa ka-notievet.lv

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Labdien!
Līdzīgi kā daudzas no mums- SievietesPasaule draudzenēm vēlējos šovasar nomest svaru. Iedvesmoja citu meiteņu raksti par panākumiem smagajā tievēšanas cēļā. Zināju, ka man ar apņemšanos vien būs par mazu, gribēju iegādāties kādu noderīgu grāmat no kurienes tad arī varētu sekot padomiem.
Neesmu muļķe, zināju, ka bez fiziskām aktivitātēm visticamāk neiztikšu, tāpēc priecīga atradu mājas lapu ka-notievet.lv, kur speciāliste, trenere Ina Novikova piedāvāja iegādāties grāmatu, kurā būtu gan padomi, gan dažādas veselīgas receptes, gan pāris vingrojumu. Izklausās ļoti labi, vai ne? Es arī tā domāju, tāpēc veicu pirkumu.
Es nevēlos lieki izplūst garās runās par grāmatas garo ceļu līdz mani e-pasta kastītei, kā arī par to kā grāmata atteicās vērties vaļā, bet svarīgākais ir tas, ko tur ieraudzīju, kad beidzot fails bija manā datorā.  Nepabeigti īsī teksti ar padomiem no sērijas- ja tev bail- nebaidies, nevēlies būt resna-neesi resna utml. Pamācības ar fiziskajiem vingrojumiem bija salasītas bildes no interneta, kur dažādi cilvēki staipās. Goda vārds, zinu, ka esmu ko tādu jau redzējusi internetā,nekā jauna un orģināla tur nebija. Receptes arī nožēlojamas – ēd  to un to , konkērti – salātus un gurķus. Receptes! Es tiešām biju gaidījusi interesantas receptes, nevis – graužam zaļbarību!
Esmu dusmīga, ka biju viens no viņu upuriem. Laikam par savu muļķību jāmaksā dārgi. Otreiz neuzķeršos uz tik nekvalitatīvu produktu. Tagad vēlreiz uzmetot aci ka-notievet.lv skaidri redzu, ka lapa ir viltus un godīgi cilvēki tur tiešām nav piedalījušies. Es nedomāju padoties, es gribu atmaskot šos krāpējus, esmu pārliecināta, ka pati speciāliste arī nemaz nav reāla persona!
Vai esmu vienīgā, kas šādi apkrāpta?

Dalīties.

9 komentāru

  1. Līga Rozentāle on

    Sveika, Ginta!<br>Paldies, ka pabrīdini citas dāmas un ka nesamierinies ar netaisnību.<br>Vai Tev viņi kādu rēķinu izrakstīja? Kvīti? Čeku par saņemto pakalpojumu? <br>

  2. Labdien Ginta!<br>Es neko nevaru teikt par interneta versijām, diži nekad neesmu ticējusi. Man lielais palīgs svara zaudēšanā ir grāmata Dikāna diēta, nopērkama normālā grāmatnīcā. Cena pieņemama….un receptes, ko sirsniņa vien kāro. Papildus – vienkāršā tekstā, kā veikt vingrinājumus bez papildus aprīkojumiem. Kā arī, mani ļoti iedvesmoja kolēģīte, kura no 120 kg šobrīd sver 67 kg un nu jau vairāk kā gadu arī pie šī svara pieturas. Dikāna diēta iemāca ne tikai novājēt, bet pa soļiem atgriež atpakaļ ikdienišķā dzīvē, ievērojot patiesībā tikai vienu nosacījumu…Lai veicas atrast viltniekus un motivāciju un iedvesmu vājēšanai….

  3. Sveika, Ginta! Tā jau ar mums sievietēm notiek, ka domājām – kāds iedos brīnumrecepti… diemžēl arī es iegādājos šo grāmatu un sapratu, ka visu no tā jau zināju, kā arī pati saprotu, ka ir jāvingro un nav jāēd kalorijām bagāti ēdieni. Lai atnāk pavasaris sirdī ar iedvesmu un šis rūgtums aizmirstas 🙂

  4. Šis bizness ir labākais peļņas veids, ļoti daudz cilvēku uz tā uzķerās. Cilvēki meklē kādu jaunu un vieglu veidu kā nomest svaru, tomēr palīdz tikai visas vecās metodes-kustēties un ēst veselīgi, tai skaitā zaļbarību:)

  5. Briesmīgs arī ir tas krēms, kas padara par it kā padsmit gadiem jaunāku. <br>Izmēģināju – tagad domāju – ārā mest žēl- varbūt varu uz zābakiem uzsmērēt….

  6. diemžēl es arī pasūtīju šo grāmatu….par puscenu….pārliecināja,pati sieviete,kas reklamējās un tt.bet diemžēl-nauda samaksāta tika,bet grāmatu tā arī nedabūju,škrobe jau liela,bet kad izlasīju komentārā,ka tur praktiski nekā jēdzīga nav,tad nu lai jau tiek,tiem apkrāpējiem,kā saka,dievs visu redz….nekad ,nekam tādam neesmu ticējusi,bet nu ja jau pati reklamē un fotogrāfija ielikta…..tagad jau ar šad un tad viņu redzu,ceru,ka pārējās meitenes neuzķersies un es ar nabagāka par tiem 8 latiem nepaliku,bet paņemot no viena tos 8 latus no otra un tt.sanāk nopietna summiņa…un nav vērts viņus meklēt,neatradīsim,kā saka-kas māk,tam nāk! Diemžēl……

Atstāt Ziņu