Vārda dienu svin: Benita, Everita, Verita, Emerita

Apkopo Jaunā gada vēlmes vizualizācijas kolāžā!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ar vizualizācijas kolāžu iepazinos tieši pirms gada, kad tuvojoties Jaunā gada sagaidīšanai, ar draudzenēm sarīkojām kolāžu veidošanas vakaru. Tagad lūkojos uz savu pērnā gada sapņu kolāžu un brīnos. Sajūtas, pēc kurām alku, šogad ir izdevies notvert un izjust. Cik neparasti, taču tieši ar tādu attēlu, kāds atrodas manas kolāžas centrā, es varētu raksturot šo aizejošo gadu.

Tā nu kļuvusi par manu Jaunā gada apņemšanās un vēlmju sakārtošanas tradīciju. Ar kolāžas palīdzību šķiet izdodas skaidrāk apjaust, kas ir tas, ko vēlies saņemt no dzīves, pat sakārtot prioritātes, apjaust, kā pietrūkst un pēc kā ilgojos.

Vizualizācijas kolāžu pozitīvās domāšanas un attieksmes konsultante Inese Prisjolkova sauc arī par Dārgumu karti: „Dārgumu karte ir domāta tam, lai vēlreiz pilnīgi konkrēti palīdzētu savai apziņai un zemapziņai saprast, ko savā dzīvē gribam sasniegt un ko no dzīves saņemt.”
Veidojot kolāžu izvēlies attēlus un uzrakstus, kas simbolizē notikumus, situācijas un lietas, kuras vēlies savā dzīvē.

Kā izveidot savu Vizualizācijas kolāžu

  • Vari kolāžu veidot mājās viena pati, taču jautrāk un mīļāk, ja sarīko kolāžas vakaru un griez un līmē kopā ar foršiem cilvēkiem! Ja laba enerģija virmo telpā, arī kolāžā ieguldīsi daudz pozitīvāku attieksmi!
  • Nepieciešamās lietas: kaudze ar žurnāliem (der jebkādi dzīvesstila, sieviešu, recepšu, dārza žurnāli – jo vairāk, jo labāk!), šķēres, līme, liela kartona vai papīra loksne, un kāda svecīte, ko iededzināt darbošanās laikā, lai telpā būtu pozitīva enerģija.
  • Kolāžas veidošanā svarīgi ļauties savām sajūtām – atslābinies un vienkārši šķirsti žurnālus un griez ārā to, kas tev ļoti iepatīkas – gan attēli, gan uzraksti. Pēc tam, kad to visu salīmēsi kopā, varēsi skaidri redzēt kolāžas kopējo noskaņu un paanalizēt, kāpēc ir tā un pēc kā tu alksti. Tāda neliela ielūkošanās pašas zemapziņā.
  • Idejai: kolāžas centrā vari uzlīmēt savu fotogrāfiju un tai apkārt tad attiecīgi attēlus, kas simbolizē tavas vēlmes katrā dzīves sfērā.=
  • Interesanti un vērtīgi ir šādu kolāžu izveidot visai ģimenei kopā. Lielās lapas vidū uzlīmējiet ģimenes foto un kopīgi izveidojiet savas ģimenes 2012.gada sapņu un dārgumu karti!
Dalīties.

Atstāt Ziņu