Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Annas slaidā vidukļa medības 2014 . 3. nedēļas rezultāti.

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveikas meitenes!

Cītīgi mācos dzert ūdens.. Telefonā lietoju programmu, lai fiksēt izdzerto ūdens daudzumu (man tas ļoti palīdz) Pagaidām sanāk tikai 60% no mana individuālā ūdens daudzuma dienā, jo izdzerta tēja (gan melnā, gan zaļā) izvada ūdeni. Līdz šīm nebiju par to aizdomājusies, tagad vairāk izvēlos zāļu tējas.
Bet bez kafijas man tomēr bija ļoti skumji – esmu kafijas un zaļo tēju cilvēks! 🙂

Par kafiju un treniņiem.
Sen jau lasīju delfos un arī izmantoju: “30 minūtes pirms treniņa ieteicams izdzert tasi stipras, melnas kafijas vai labi ievilkušos zaļās tējas krūzi, jo tas veicina epinefrīna un norepinefrīna sekrēciju, kas mobilizē ķermeņa tauku ātrāku transportēšanu enerģijas izmantošanai.
Tomēr jāatceras, ka kafijai nevajadzētu pievienot saldo krējumu.
Kafijas vai tējas izdzeršana palīdzēs treniņā sadedzināt vairāk taukus un mazāk glikozes un aminoskābes. Arī nogurums parādīsies vēlāk un smadzenes ilgāk būs skaidras, kas palīdzēs trenēties intensīvāk. Efekts no kafijas darbojas apmēram divas stundas.

(http://www.delfi.lv/sports/news/fitness/uzturs-un-receptes)

Ūdens labumu organizmā sajūtu ar nelielo pieaugumu svarā un pēc sejas ādas izskata (āda kļuva gludāka un izskatās svaigāka). Jūtos lieliski!
Turpinu iesākto.. 🙂 Vingrot pat vēl vairāk gribas un arī vingroju, jo mans pirmsvasaras merķis ir tik tuvu!

3. nedēļas rezultāti mani iedvesmo un virza uz priekšu.. Viduklī šonedēļ – 2cm (71cm, startā  bija 77.3cm) un gurniem ir – 1cm (94.5cm, startā bija 99cm 🙂  
TV raidījumā otrdien dzirdēju ka katrs liekais cm viduklī ir apmēram 1kg viscerālo tauku daudzums (iekšējo orgānu tauki, apkārt orgāniem). Tad par zaudētiem cm ir dubultprieks!

Veiksmīgu nedēļu visām medniecēm, lasītājām un žurijai! 🙂

Dalīties.

4 komentāru

  1. Elita Vaskova on

    Sveika!<br>Par kafiju un treniņiem – pirmo reizi dzirdu, būs jāpamēģina! Es sevi mācu dzert kafiju bez krējuma, bet godīgi teikšu, tad es viņu labāk nedzeru, bez cukura gan esmu iemācījos dzert. Tagad dzeru vairāk tējas. Vakar treniņu izlaidu – biju uz teātra dienas koncertu. Tas atkal bija baudījums dvēselei. Šorīt gan riņķi pagriezu, ja agrāk tas sāpēja, tad tagad lido kā pūciņa. Tā tik turpināsim!

  2. par to melno un zļo tēju nopietni? es tieši tās parasti dzeru un domāju, ka izdzeru baigi daudz šķidruma. bet sanāk, ka gandrīz pa tukšo…

Atstāt Ziņu