Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Annas mērķis Slaidā vidukļa medībās 2014.

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveikas!

Beidzot varu uzrakstīt par savu mērķi projektā.. 

Mans MĒRĶIS ir tvirts un veselīgs augums, skaista figūra, prāta un ķermeņa harmonija. Viss ko es apzināti daru, lai to sasniegt ir pirmkārt PRIEKŠ SEVIS un tikai pēc tam priekš citiem. Kaut arī figūras skulpturēšana jau kļuva par dzīvesveidu, vasaras sezonu man ieplānots satikt “pilnā gatavībā”. Tapēc man ir svarīgi sevi motivēt virzīties uz priekšu un šīs projekts IEDVĒSMO sasniegt vēlamo rezultātu laicīgi!

Vēl 2 gadus atpakaļ es maz ko domāju par to, kas un kad es ēdu, vingrot bija slinkums, bet resna es arī nebiju.
Bija liekais svars, ar tendenci pieaugt pēc svētkiem un pieaugums apkārtmēros. Brokastis es neēdu, pusdienāt nebija laika, jo bija ļoti daudz darba un vakaros atnācot no darba es ēdu par visu pagājušo dienu un eju gulēt. Ejot šopingot man vairs nederēja tas, kas patīka un rezultātā bija sabojāts garīgais – saldumi – nomaktība, nepatīka skatīties spoguļī – saldumi kā mierinājums.. Apburtais loks.. Svarā pieaugu līdz 79.5 kg.
Nosaukums tam ir kompulsīvā pārēšanās jeb rīšanas lēkmes. Bija ļoti grūti to pārvarēt, jo veidojas ieradums. Es daudz strādāju ar sevi un man izdevās tikt vaļā no tā patstāvīgi. Tagad es palīdzu citiem pārvarēt šo kaiti. Man ir patiess prieks par to, ka es varu motivēt citus ar savu dzīves piemēru, apmācīt dzīvot un ēst veselīgi, turpinot iet pie sava mērķa.

Mani “medību ieroči”.
Tievēju pakāpeniski un veselīgi (bija L izmērs, tagad jau gandrīz visas drēbes S izmērā), nesēžot uz diētam, sekoju kaloriju daudzumam dienā un lietoju uzturā dabīgus proteīna kokteiļus un zupas, darzēņus, augļus un multivitamīnu kompleksu. Mācos dzērt pietiekami daudz ūdens un ēst vienā laikā. Ka jau agrāk rakstīju savā blogā, esmu Pjēra Dukāna teorijas atbalstītāja un dažreiz izmantoju receptes no Dukāna diētas – garšīgi, veselīgi un maz kalorijas. Labprāt nogaršoju jaunus veselīgus produktus.
Regulāri vingroju sieviešu studijā grupu nodarbībās 3 reizes nedēļā un mājās brīvdienās.
Masēju vēdera un gurnu ādu ar pretcelulīta želeju.
Daudz strādāju, bet cenšos atrast laiku relaksācijai. Bieži klausos meditatīvo, relaksējošu mūziku (mantras) – man tas palīdz sakārtot domas un būt harmonijā ar sevi.
Gribētos sevi palutināt.. SPA procedūra ar Zeiļu ezera dūņu aplikācijām no veselības un skaistumkopšanas centra „SPA Debess” būtu tieši laikā.. 🙂

Dalīties.

Atstāt Ziņu