kkatram cilvēkam ir sava dzīves koncepcija un vēlme pēc laimes. Ja dzīve notiek pēc šī scenārija, ir labi, bet ja tā nenotiek?
Katru reizi, kad dzīves ceļā pakrītam, ir neapmierinātība, bet ja esam šajā stāvoklī ilgi, sākas agresija. Kādas sekas tā rada, zina tikai speciālisti, kuri strādā ar šo ievainojuma veidu profesionāli.
Kas ir agresija?
Agresija ir pavisam noteikta vibrācija, tādi domu radīti viļņi, kuri nes iznīcību. Agresija atver ceļu cilvēka zemiskākajiem instinktiem: naidam, atriebībai, visatļautībai – atļaujai bezatbildīgi nogalināt (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē), paštaisnumam, neiecietībai.
Brīdī, kad cilvēks inficējas ar agresijas domu formu, viņš burtiski “uzsēžas” uz destruktīvas vibrāciju frekvences, kā rezultātā nokļūst ciešā kontaktā ar blīvās matērijas plānu, kurā dzīvo visa veida agresijas. Šim plānam ir konkrēta iemiesošanās vieta uz zemes: tās ir vietas, kur notiek karš, brīvības atņemšanas vietas, reliģiskā dogmātisma un fanātisma izpausmes vietas.
Lai būtu īsāk un skaidrāk: katru reizi, kad kāds uzskata, ka viņam ir tiesības, piemēram, atriebties, viņš piedalās terora aktā (par kura notikšanu šis cilvēks pat nenojauš). Citiem vārdiem: lai varētu notikt kāda riebeklība, tam ir vajadzīgs liels agresijas lādiņš, un to nevar radīt viens cilvēks. Atliek stipri dusmoties par kādu sadzīvisku nodarījumu, kā kāda melna organizācija saņem pēdējo pilienu nodoma realizēšanai.
Agresija ir kā sniega lavīna. Ar to pārņemts cilvēks reti kad var kontrolēt savu piedalīšanās dziļumu šajā procesā.
Pati negatīvākā agresijas iezīme ir nevis ļaunā enerģija, ko izstaro tās kultivētāji, bet gan fakts, ka pilnīgi visi notikuma dalībnieki gūst ievainojumus. Atrodoties šajā stāvoklī, cilvēks sen ir aizmirsis, kāds bija tā izcelsmes iemesls, viņš haotiski cenšas nodot šo stāvokli tālāk.
Agresijas izcelsmes cēloņi
Varētu teikt, ka agresija ir vēlme ieņemt debesis straujā triecienā, nevis ar pacietīgu sevis pilnveidošanu. Ja cilvēks nevar uzreiz iegūt lietu, ko vēlas, viņš dusmojas. Dusmu galējā izpausme ir iegūt momentānu varu pār situāciju, apejot visus likumus, tātad – saņemt visatļautības impulsu.
Nākamā iespēja:
Katru reizi, kad cilvēks dara to, kas viņam nepatīk, viņā rodas neapmierinātības iedīgļi. Kad tie savācas kā summa, notiek sprādziens un šī izvirduma laikā indivīdam ir vienalga, par ko tieši viņš dusmojas.
„Pēc Staņislavska skolas”
Brīnumcilvēks skatās televizoru. Tur rāda, cik viss ir briesmīgi un tūlīt būs vēl trakāk. Ar iegūto informāciju viņš dodas pie drauga, un ne tikai izstāsta redzēto, bet izspēlē veselu etīdi, cik traki būs. Pats to nenojaušot, šis cilvēks sāk iejusties tēlā un aizrauties ar dramatismu. Ja viņš jūt, ka izdodas, tad cenšas savākt lielu auditoriju. Šādus „aktierus” ikdienā var redzēt daudz. Viņi staigā un sēj savus atkritumus.
Kurjers
Nonākot viena vai vairāku spēcīgu, bet naidīgi noskaņotu indivīdu tuvumā, netrenēts cilvēks var ātri pievilkties šīm vibrācijām ar magnētiskā lauka palīdzību. Fiksēt šo pievilkšanos ir ļoti grūti. Uzdodot tiešu jautājumu šim cilvēkam: “Pret ko tieši tu esi pret?”, viņš nevar skaidri atbildēt. Tātad ievainojums ir iegūts diezgan pamatīgs.
Līdzīgi notiek ar strīdus pusēm: no sākuma divi strīdas par divām kardināli dažādām koncepcijām, bet līdz ko sasniedz agresijas slieksni, tā sāk pārstāvēt vienu un to pašu saukli: „visi ir slikti, man vienīgajam ir taisnība”. Šī nostādne var vienot divus profesionālus dusmotājus pat vairākus gadus pēc tam, kad viņi ir veikuši šādu te stulbuma aktu.
Tagad īstie profesionāļi (bez jokiem)
Ir dažāda līmeņa speciālisti, kuri prot izveidot aritmiju organizācijas ķermenī un profesionāli agresijas veidotāji, kuri var vadīt pūli, uzturot tajā destruktīvu vibrāciju, piedevām raidot to konkrētā virzienā.
Situācija A
Viens spēcīgs speciālists ieiet pūlī (demonstrācijas laikā) un sāk ģenerēt sevī preteklīgas dusmas. Kad viņš sasniedz kulmināciju, tad saslēdzas ar visu pūļa egregoru, kura vibrāciju līmeni pirms tam jau ir noskanējis. Tālākais ir tehnikas jautājums, ko tieši viņš vēlas, lai šis pūlis paveic.
Situācija B
Pūlis jau ir pietiekoši naidīgs par kaut ko (pilnīgi vienalga, par ko). Tad kādai organizācijai vajag, lai tas izdarītu destruktīvu rīcību. Šim nolūkam tajā iesūta vairākus cilvēkus, kuri nosaka ritmu (piemēram, bļauj vienādas frāzes, dara sinhronas kustības) un sāk virzīties tajā virzienā, kur ir vēlams novirzīt pūli. Pūlim šķiet, ka izsaka savu nostāju, bet īstenībā tas ir ierocis kāda cita rokās.
Baltie profesionāļi
Kad noteikts skaits cilvēku ir dusmojušies, pat negribot viņi ir pabarojuši kādu egregoru, piemēram, “karstajos punktos” pasaulē. Ja šajā reģionā ir bijis saspīlēts stāvoklis, tad šāds papildinājums konfliktu var atraisīt reāla kara darbībā.
Kā jau visi zina, uz šādām vietām vienmēr steidzas “Sarkanais Krusts”, dažādas humānās un reliģiskās organizācijas. Mātes Terēzes dibinātā organizācija palīdz cilvēkiem, veic medicīnisko palīdzību un aprūpi. Šī ir redzamā daļa, ko izpilda šīs misijas. Īstais viņu atrašanās iemesls ir radīt emocionālo atsvaru, ģenerējot pozitīvu enerģiju. Dažreiz šādu organizāciju bioenerģētikas speciālisti prot izveidot tik spēcīgu balto biolauku, ka tas burtiski noslāpē konfliktu.
Slēptās agresijas izpausmes
Būtu naivi domāt, ka agresija vienmēr ir skaidri redzama un “skrien ar cirvi rokā”. Šāda izpausme ir pati galējā un atrodas jau uz izveseļošanās robežas. Ikdienā mēs itin bieži sastopamies ar slēptām agresijas formām, piemēram, skaudību. Skaudība ir ļoti precīzs enerģijas stars pret kāda veiksmi. Šo sajūtu cilvēks reti kad var kontrolēt. Energoinformatīvi tas izskatās kā domu forma, kuru viens cilvēks raida uz otru un kuras rezultātā mērķa personai tiek izņemts robs no auras. Ja runā ikdienišķos jēdzienos – nekas ārkārtējs, bet ja šo situāciju apskata profesionālis bezkontaktu cīņas metodēs, tad tas saucas “uzbrukums”. Cilvēks, kuru ir noskauduši vairāki pilsoņi, zaudē tādu apjomu no sava biolauka, ka viņa ķermenis var samazināties pat līdz centimetram dažu stundu laikā.
Mākslīga laipnība ir vēl niansētāka maskēta agresija; šāds cilvēks vienlaikus dusmojas uz sarunu biedru un vēl vairāk – uz sevi par to, ka viņam ir jāapslāpē savas īstās domas. Mārketings māca būt laipniem, bet biolauks melot neprot; tas reaģē dabiski.
Kādēļ agresija kā prasme ir “ieseivota” cilvēkā, un cik lielā mērā tā drīkst izskanēt ikdienā?
Neviena prasme, kura ir piemītoša cilvēkam, nav nejauša. Arī agresijai ir sava vieta dabā, kur tā izpilda labus darbus, lai:
pamodinātu no nomāktības un gaušanās, pusdzīvo “modina ar elektrošoku” (alegorija, protams);
iegūtu medījumu, aizstāvētu ģimeni, sargātu valsti ir nepieciešama, dozēta deva agresijas – tieši tik daudz, cik tas ir nepieciešams, lai ieietu stāvoklī. Reizē ar šo prasmi jebkuram inteliģentam cilvēkam ir arī jāprot no šī stāvokļa iziet;
sazinātos ar instinktu un somātikas pasaules pārstāvjiem: zemas vibrācijas cilvēkiem, dzīvniekiem, cilvēkiem kritiskās situācijās (ugunsgrēkos, masu panikās). Tikai tie, kas ir strādājuši par glābējiem, ugunsdzēsējiem, taksistiem naktīs, saprot, ko nozīmē nenormētās leksikas spēks un kādēļ šajā vibrāciju līmenī izteikto valodu saprot dzīvnieki un tie, kas cenšas izkļūt pa vienīgajām evakuācijas durvīm (visi trīssimt – vienlaicīgi).
Visuniversālākais veids, kā izsargāties no jebkuras agresijas, ir nesadarboties ar to vispār!
2 komentāru
Ļoti interesants, savdabīgs raksts. Es vienīgi domāju,no kurienes šādas zināšanas cilvēki gūst? Kā var zināt,ka tā patiešām notiek, ka katra indivīda agresija pabaro to egregoru "karstajos punktos'? Tās ir kādas teorijas ar pierādījumiem vai vienkāši gudri cilvēki tā izsprieda,ka notiek?
es domāju, ka šo info cilvēki saņem no augšas, jo redzēt tādus egregorus jau laika nav iespējams 🙂 informācija ir "gaisā", ja esi gatavs to saņemt, tā atnāk 🙂