Vārda dienu svin: Ilze, Ildze, Izolde

Alternatīvi veidi, kā izmantot degvīnu

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ēc pasākuma uzkopjot māju pamani, ka ir pāri palicis degvīns? Nemet ārā. Ir dažādi alternatīvi veidi, kā ikdienā un sadzīvē tev vēl var noderēt šis universālais dzēriens.

Rotaslietu notīrīšana
Tu vari izmantot degvīnu, lai padarītu rotaslietas spīdīgas, gandrīz kā jaunas!
Vienkārši samitrini vates pikuci ar degvīnu, paberzē ar to rotalsietas, un tu uzreiz redzēsi mirdzumu.

Ilgāka ziedu saglabāšana vāzē
Ziedi ienes mājīguma un siltuma sajūtu mājās. Ja tu vēlies, saglabāt tos ilgāk, tad vienkārši pievieno dažus pilienus degvīna un tējkaroti cukura ūdenim, kurā stāv ziedi.

Kukaiņu atbaidīšana
Piepildi smidzināmo pudeli ar degvīnu un minimālās devās izmanto to, lai notīrītu virsmas, stūrus, kaktus un tu redzēsi, ka nekādi kukaiņi vairs nebūs redzami.

Sejas tīrīšana
Ja iepriekšējā naktī esi ilgi izklaidējusies un no rīta tava seja izskatās samocīta, tad izmanto to pašu degvīnu, lai iztīrītu poras! Degvīnam ir audus savelkoša iedarbība, kas palīdz atbrīvoties no liekā ādas taukainuma un savelk poras.

Spīdīgi mati
Degvīns tev var noderēt pat skaistumkopšanā. Pievieno pilienu degvīna uz 350ml šampūna pudeles, lai iegūtu spīdīgus un gludus matus. Tikai pārliecinies, ka kārtīgi izskalo savus matus, lai pēc tam nejustu aromātu.

Veļas atsvaidzināšana
Iegūsti svaigas drēbes, vienkārši sajaucot nedaudz degvīnu ar ziepjūdeni, kurā mazgā savu apģērbu. Kārtīgi izžāvē labi vēdināmā vietā, un tev būs svaiga veļa! Lai būtu drošāk, pārbaudi to uz kāda mazāka auduma, vai apģērba gabala.

Zobu sāpes
Ja uznāk pēkšņas zobu sāpes un tev nav iespējas uzreiz tikt pie zobuārsta, degvīns var būt tavs glābiņš. Degvīns ir lielisks dezinfekcijas līdzeklis un var mazināt sāpes. Izmēģini nedaudz ierīvēt sāpošās vietas uz smaganām un tu sajutīsi tūlītēju atvieglojumu.
Var arī darīt tā, ka iedzer malku degvīna, bet nenorij to. Degvīna izplatība mutē, mazinās sāpes. Paturi kādu mirkli un tad izspļauj alkoholu.

Spīdīgas virsmas
Izmanto degvīnu, lai notīrītu taukainus un cita veida grūti iztīrāmus netīrumus. Tu vari arī izmantot degvīnu, lai notīrītu stiklu un porcelānu.

Brūces dezinfekcija
Ja tev ir gadījies gūt kādu brūci un pie rokas nav cita dezinfekcijas līdzekļa, izmanto degvīnu. Nesatraucies, arī citi līdzekļi, ko pērc veikalā, satur degvīnu.

Nepatīkams kāju aromāts
Saki attā smakojošām kājām, mazgājot tās degvīna. Degvīns nogalina baktērijas, kas izraisa smaku un infekcijas.

Kakla sāpes
Pievieno 1-2 ēdamkarotes degvīna, glāzei silta ūdens. Izskalo ar šo ūdeni kaklu un izspļauj dzērienu. Iespējams, mazliet kņudēs, bet tas pāries un arī kakla sāpes mazināsies.

Dalīties.

Atstāt Ziņu