Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

Ak kā vēlos notievēt….

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveikas, meitenes!
Daudzām ir mums svara problēmas. Mana problēma ir tāda, ka ir pagājis gads kopš es nesmēķēju (man par to ir prieks), bet svars joprojām pieaug, ja man reāli ir visu laiku bijis 56 kg , tad šobrīd 67kg……nu nekādi man nesanāk no tā atbrīvoties. Jā es esmu slinka uz sportošanu, bet man ir tāds ikdienas ritms. Kas varētu būt ļoti, ļoti efektīvs veids kā atbrīvoties no liekajiem kg., varbūt kādai ir palīdzējis kāds dziednieks????
Jauku pavasari,
Ilze

Dalīties.

10 komentārs

 1. Sievietes Pasaule on

  Sveika, Ilze!<br>Par dziedniekiem nemācēsim teikt, bet varbūt ka tomēr kaut ko der pamainīt savā ikdienas ritmā/pamēģināt kādu jaunu pieeju. <br>Katrā ziņā, šis – http://www.sievietespasaule.lv/veseliba/slaida_vidukla_medibas/sakas_tievesanas_projekts_slaida_vidukla_medibas_2014/ – varbūt var motivēt ieviest kādas pārmaiņas, saņemt citu ieteikumus/komentārus, sevi motivēt un tikt par to atalgotai ar foršām un īpašām dāvaniņām. <br>Mums vēl vairāk kā mēnesis priekšā! Kā saka, pēc lēmuma pieņemšanas jārīkojas pirmo 72 stundu laikā, lai apņemšanās nenonāktu miskastē, bet mēnesis – lai pa īstam mainītu paradumus!<br>Lai izdodas!

 2. Anna Buņetova on

  Sveika!<br> <br>Pie dziednieka cilvēks iet, kad viss jau ir izmeģināts un nepalīdzēja.. Vai tā tiešām ir? <br>Ja patiešām vēlies notievēt, tad jābūt drosmei cinīties arī ar slinkumu (katrai no mums ir savs slinkums, sava komforta zona) un DARĪT kaut ko.. <br>Galvēnais spērt pirmo soli un tad jau aizies.. un "Slaidā vidukļa medības" ļoti motivē spērt to soli!<br>Novēlu būt drosmīgai un apņemīgai! Veiksmi!<br><br>Slaidā vidukļa medniece, Anna 🙂 <br> <br>

 3. jebkur's, atmetot smekesanu, pienemas svara vismaz 8 kg, un, jo tev vairak gadu,jo sarezgitak no tiem atbrivoties.Tas ir loti ilgstoss process,citiem nepalidz nekas cits, ka tikai atsakt smekesanu.Viss ir vienlidz kaitigi – vai nu resnam but, vai smeketajam.Dzivot vispar ir kaitigi.Viss no pasas pieredzes – man sogad jau 50.Lai veicas,- bus ka pati velesies.

 4. Līga Pētersone on

  Ilze, es Tevi perfekti saprotu! Man ir ļoti līdzigi! Pirms diviem gadiem atmetu smēķēšanu(smēķētāja biju kopš pusaudža gadiem, apm.10 gadus smēķēju), svars man parasti bija 58 kg – 60 kg (pie auguma 175 cm, respektīvi, biju ļoti slaida). Kā atmetu smēķēšanu, mans svars strauji sāka augt. Tagad sveru 70 kg. :(<br>Pagājušogad man ļoti palīdzēja slaidā vidukļa medības, man tiešām izdevās nedaudz notievēt. Viss bija labi līdz rudenim, kad neatsāku atkal sportot. Un atkal vecie niķi(nesportošana un nepārāk veselīgs dzīvesveids)bija atpakaļ, līdz ar to, visi nomestie centimetri arī atgriezās.<br>Patreiz esmu iesākusi atkal cīņu un šoreiz man ir mērķis nepadoties un nepamest iesākto. Man ir ļoti, ļoti grūti piespiest sevi sportot, īpaši jau vienatnē, jo neviena mana draudzene nevēlas doties pasvīst sporta zālē. <br>Tagad pamainot uzturu, esmu atkal zaudējusi 6 cm no vidukļa, bet tas ir tikai pusceļš. Process patreiz apstājas, jo par maz sporta. ļoti labi apzinos, lai viss notiktu, IR JĀSPORTO regulāri 🙂 Galvenais, iesākt! Un tad nepadoties!<br>Kur Tu dzīvo? Ja esi no Rīgas, konkrēti kaut kur netālu purvciemam, varbūt varam kopā doties cīnīties ar liekajiem centimetriem un kilogramiem? 😀 <br>P.S. Vispār laba doma, varētu uztaisīt foruma tēmu meitenēm, kuras meklē kompāniju kopīgai sportošanai :)) <br>Man patiešām tas noderētu, jo vainai pašai ir ļoti, ļoti grūti saņemties.

 5. Sveika, Līga!Paldies par rakstīto un jūtams īstu sapratni. Vietā teiciens:''Tāds tādu saprot".Jauka doma par kopīgu sportošanu līdzīgi domājošām. Žēl, ka ar Tevi kopīgi pasportot nesanāks, jo mans darbs ir Mežciemā, bet dzīvoju Pierīgā……atliek, vien tagad piepūst vaigus un palēnām uzsākt rīta skējienu.Vismaz apņemsimies kopīgi to darīt un mums noteikti izdosies atgūt savas skaistās formas!!!

 6. Dace Svence on

  Sveikas Ilze un Līga !<br>Uzaicinam jūs abas uz iepazīšanās nodarbību Vivido Gym. Mežciems un Purvciems ir tieši mūsu virziens, jo atrodamies uz Biķernieku ielas (netālu no Tālivalža ielas), var teikt, ka Mežciema pievārtē un Purvciema maliņā =)Piesakiet savu vizīti mazliet iepriekš uzzvanot 67575735. Izaiciniet sevi, mēģiniet,izpētiet un dariet, jo kā gan citādi var atrast īsto risinājumu un to kas tieši piemērots jums 😉

 7. kundzīte on

  Kāds dziednieks bija rakstījis, ja gribi notievēt, ej uz aptieku un nopērc plāksteri un aizlīmē muti ciet, lai nevarētu ēst par daudz un pēc pieciem vakarā ne gramu neēst. Un ar to pašu sportošanu jau visi sviestā sagājuši. Man pietika vienkārši raitā solī staigāt, nevis pastaigāties un pabraukt ar riteni, vēlams lai ir kāds gabals pret kalnu – un visa māksla.

 8. Sveikas meitenes, <br>Arī grību padalīties ar visiem sāpīgu tēmu. Es arī kā visi nepārtraukti mēģinu notievēt  <br>Labākais veids, lai to izdarīt, protams mazāk ēst, bet kā visi to zina, tas ne vienmēr izdodas.. sportam arī ne vienmēr ir laiks.. Protams es cenšos to visu darīt, bet paralēli atklāju sev Lanaform notievēšanas veļu! Vai dzirdējāt par tādu? Kāda var būt lieto? Gribētos dzirdēt atsauksmes. Katra ziņa, es jau sev nopirku figūras koriģējošas biksītes ar mikro kapsulām http://www.hairfree.lv/figuru-korigejosas-biksites-ar-mikrokapsulam-beauty-shape-alto-micro-capsule-melnas , tiem ir ilgtermiņā efekts ir jāvelk tos katru dienu, lai būtu rezultāts, bet ko es varu pateikt uzreiz- tas ir ļoti labi savelk manu lielu vēderu un ciskas. Un es uzreiz jūtos slaidāk  īpaši jā kaut kur jāiet un jāvelk kleitu vai kaut kas apspīlēts.<br>

Atstāt Ziņu