Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Aija: ‘Jutos, kā sēdētu aromātiskā ziedu pļavā’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aija Mežale bija viena no tām SievietesPasaules lasītājām, kuram portāla laumiņas īsi pirms Ziemassvētkiem nodeva Ziemassvētku vecīša dāvanu – laiku sevis palutināšanai Biotēkas Ekostudijā. Pirms Jaunā gada Aija devās izbaudīt aromātisko šokolādes, bio apelsīnu un Ziemassvētku garšvielu masku matu elastībai un spīdumam.

Bezgala pacilāta par izbaudīto procedūru Aija vēlējās kaut daļiņu to labo sajūtu nodot mums pārējām:
Šī dāvana tiešām bija ļoti negaidīta un iepriecinoša, jo Biotēkas veikaliņi ar savu sortimentu man vienmēr ir bijuši tuvi un arī šokolāde ir viens no maniem našķiem, ko varu lietot neierobežotā daudzumā.
Jau ieejot pa Ekostudijas durvīm pretīm pavērās divas smaidīgas sejas, kuras uzreiz lika justies omulīgi, viegli un nepiespiesti. Mana šokolādes feja bija Ināra, kura ļoti prasmīgi, maigi un mierīgi veica šo procedūru, paralēli darbībām sīki  izstāstot, ko dara, ar kādu produktu un ko tas dos maniem matiem. Sajūtas ar šokolādi matos un visādām ēteriskajām smaržīgajām dabīgās izcelsmes eļļiņām bija vienkārši fascinējoši kolosālas, sajūta tāda, kā sēdētu kādā aromātiskā ziedu un augu pļavā.

“Beigu nots: sajūta it kā es būtu pabijusi pie labiem draugiem, kur pavadījusi brīnišķīgas pāris stundas, jau vēlētos tur atgriezties vēl un vēl!!!”

Kamēr maska veica savu darbu tiku cienāta ar kafiju un šokolādi. Tā kā man ir liela interese par šāda veida dabīgās izcelsmes produktiem, tad nekaunējos uzmākties ar jautājumiem par šiem līdzekļiem, par ko arī Ināra ļoti plaši, skaidri un tajā pašā laikā ļoti vienkārši visu pastāstīja. Beigu nots: sajūta it kā es būtu pabijusi pie labiem draugiem, kur pavadījusi brīnišķīgas pāris stundas, jau vēlētos tur atgriezties vēl un vēl!!!
Novēlu Ekostudijai ilgu pastāvēšanas laiku ar pozitīviem klientiem un katrai sievietei, kura kaut cik spēj novērtēt eko produktus izbaudīt šo procedūru!”

 

Paldies par iespēju baudīt šo procedūru Biotēkas Ekostudijai!


Dalīties.

Atstāt Ziņu