Vārda dienu svin: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris

Aicinām uz Sievišķības atplaukšanas darbnīcu!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kas padara sievieti par īstu sievieti? Laimīgu, skaistu, veiksmīgu, bagātu, mīlētu???

Vakar iegāju grāmatnīcā un pievērsu uzmanību vienam plauktam, kas bija pilns dzīvelīgioptimistiskismaidīgu grāmatu ar aptuveni šādiem nosaukumiem: kā kļūt bagātam? Kā būt laimīgai? 7 soļi uz stabilām attiecībām, 4 vingrinājumi sāpīgo atmiņu pārvarēšanai, 62 veidi kā laulības dzīvei dot dzirksteli, 11 noslēpumi nebijušam seksam, 36 padomi notievēšanai,  kā 99 dienās atrast īsto, 4 veidi kā izdarīt jebko. Stāvot pie šī plaukta atcerējos, ka  1000-šiem padomu kā būt īstai, liktenīgai, super ekstra sievietei pamanu ar nežēlīgu uzstājību praktiski katrā sievietēm domātā izklaides lasāmvielā reizi mēnesi noteikti. 

Intereses pēc, atnākot mājās, ierakstīju viszinošā  Googlā „kā kļūt laimīgai” 37 000 rezultātu! Kā kļūt skaistai 157 000 rezultātu! Kā kļūt veiksmīgai 299 000!!!!! Kā kļūt tievai (tikai) 34 100… un tad es uzrakstīju „kā kļūt par sievieti” … 524 000…., bet angļu mēlē –  459 000 000 rezultāti 22 sekundēs – bezkaislīgi paziņoja Googla.

Es patiešām aizdomājos, ko tas viss nozīmē? Atbilde nāca saulainas dienas laikā, es to vienkārši sajutu – pirmkārt, mūs – sievietes noteikti satrauc sievišķīgums un, otrkārt, piedāvātās atbildes nav universālas. Tās neder katrai, kaut sola „527 brīnumainās receptes, kas palīdzēja visām”. Visām viss neder!

Tādēļ, atsaucoties uz „Sievietes Pasaules” redakcijas aicinājumu piedalīties akcijā „Uzplauksti pavasarim!”, piedāvāju „Sievietes Pasaules” lasītājām doties kopīgā ceļojumā, lai sastaptu savu sievišķīgumu, lai atrastu SAVAS ATBILDES uz šodien vai sen satraucošiem konkrētiem jautājumiem, lai atrastu SAVUS jaunus risinājumus problēmām, lai sastaptu savu patieso „ES”, lai atrastu savu iedvesmu lieliem dzīves soļiem vai mazām ikdienas rūpēm… lai  katra no mums varētu pēc kopā pavadītām 3 stundām pateikt:  es jūtos laimīgāka, es jūtos priecīgākā, veiksmīgākā, skaistāka pati savā unikālā veidā!  Lai katra no mums varētu pateikt: ES ZINU kas padara MANI kā sievieti par īstu sievieti!

Es piedāvāšu Jums dažādas konkrētas metodes kā piekļūt saviem iekšējiem resursiem, kā atrast atbildes uz mokošiem jautājumiem un atgūt iekšējo harmoniju, kura mums visām piemīt no dzimšanas, bet dažkārt mēs to zaudējam dažādu apstākļu dēļ. 

Uz tikšanos Sievišķības atplaukšanas darbnīcā!

Jūsu psiholoģe Marija Ābeltiņa

 

TIEKAMIES SIEVIŠĶĪBAS ATPLAUKŠANAS DARBNĪCĀ JAU ŠO SESTDIEN LĪVĀNOS!

KAD: 19.martā, plks. 11.00-15.00
KUR:
Domes iela 1, Latgales mākslas un amatniecības centrs

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, Tev jāpiesakās rakstot uz e-pastu sp@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel.25990679 vai 26369141
Dalības maksa simboliska – Ls 1.

 

.

Dalīties.

4 komentāru

Atstāt Ziņu