Vārda dienu svin: Lauris, Norberts

Aicinām uz jogas nodarbību ‘Katra sieviete ir dieviete’!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

„Nekad netici, ka pastāv ierobežojumi tavai līdzjūtībai, nekad netici, ka ir ierobežota tava laipnība, nekad netici, ka pastāv ierobežojums tavām iespējām.”  
Yogi Bhajans

ūti, ka Tev nepieciešama atelpa no ikdienas? Vēlies iedziļināties sevī un ieklausīties savā dvēselē? Sajust savu dievišķo sūtību?
Tādā gadījumā aicinām Tevi uz jogas vakaru „Katra sieviete ir dieviete”, kurā kundalini jogas pasniedzējas Evijas Blūmentāles vadībā ļausimies jogas un meditācijas burvībai.

Pasniedzēja Evija Blūmentāle par nodarbību: „Šajā nodarbībā mēs darbosimies praktiski, veiksim vingrinājumus, kas uzlabo sievietes veselību, padara sievieti cēlāku un starojošu. Apgūsim elpošanas vingrinājumus, kas palīdz sievietei tikt galā ar ikdienas stresu un emocijām. Meditāciju veiksim, lai izprastu savu patieso būtību un atklātu, ka katra sieviete ir Dieviete! Nodarbība notiks Kundalini jogas mācības ietvaros.”

Par to, kas ir kundalini joga un ar ko tā atšķiras no citiem jogu veidiem, lasi šeit->


KAD:  1.novembrī plkst. 18:00
KUR: jogas studijā Bruņinieku ielā 58/6
CENA: Ls 10 (14,23 EUR)        

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, spied pogu ‘Piesakos!’ vai raksti uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru.
Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel. 26369141 vai 25990679

ATSAUKSMES

Renāte: “Es tikai varu teikt, ka biju nokļuvusi citā pasaulē un biju pārsteigta, ka var būt arī tā, ka var un vajag dzīvot tādā mierā, nestresojot. Bija tāds kontrasts ikdienas steigai. Mirklis apstājās mierā, harmonijā, ļāva palutināt sevi. Labi atpūtos, pamanījos līdz ar elpošanas vingrinājumiem sakārtot savas domas. Vienvārdsakot, atpūtos no dienas spriedzes.
Sapratu, ka daži vingrinājumi, gan fiziskie, gan elpošanas sasaucas ar vingrošanu, pilatēm, ko apmeklēju.
Nodarbību vieta bija tāda miera saliņa mūsu spriedzes pilnajā pasaulē.
Dzīve ir īsa un ir jāizmano visas iespējas labi sajusties!”

Asnate:“Šī bija mana pirmā saskare ar jogu, ja neskaita jogas elementus vingrošanas nodarbībās, ko kādreiz regulāri apmeklēju. Man patika, ka visas tās dziļi filozofiskās lietas Evija arī atklāja, bet neuzbāzīgās devās. Mans mērķis bija nedaudz sakārtot sevi, atrast kādu metodi, kā nomierināties, relaksēties, ieklausīties savā ķermenī. Tas bija brīnišķīgi! Divas stundas miera, piparmētru tējas, sevis iepazīšanas, relaksācijas. 

Mamma pēc nodarbības teica, ka uz brīdi pat esot iesnaudusies, tik forši un mierīgi bija! Kaut gan pirms tam es viņu satiku stresainu un norūpējušos, pēc ļoti intensīvas un nogurdinošas darba dienas. “Vai tiešām vēl kaut kur ir arī tāds miers?”- tie bija viņas vārdi pēc tam.  

Pēc nodarbības jutos pasakaini sakārtota un mierīga. Šādu nodarbību ieteiktu visām sievietēm, kam darba ritms strauji mijas ar māju un bērniem, utt… Pēc nodarbības ieniru atkal mutuļojošajā pilsētā, un sajutos, ka esmu bijusi kādā miera saliņā! “

Inta:“Ļoti patika elpošanas seminārs – guvu jaunas zināšanas un arī prasmes, patika mierīgā noskaņa. Esmu gan iedvesmota, gan gatava veltīt savu laiku padziļinātai mācībai par kundalini jogu.”

Jana:“Seminārā, apguvu dažādus elpošanas vingrojumus, meditēju, dziedāju un relaksējos. Patīkami bija tas, ka visu semināra laiku telpā valdīja patīkams miers un klusums, kas ļāva atslābināties un baudīt, nedomājot par ikdienas steigu, darbiem un citām tajā brīdī mazsvarīgajām problēmām.”

Dalīties.

Atstāt Ziņu