Vārda dienu svin: Kārlis, Spodris

Aicinām uz atkārtotu brīvdabas semināru pie jūras!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Labas lietas ir jāturpina, tāpēc aicinām uz vēl vienu brīvdabas semināru pie jūras, lai nelielā grupā skaisti kopā pavadītu dienu un pastrādātu ar savām attiecībām pašām ar sevi.

Jā, patiesi – kādas ir Tavas attiecības pašai ar sevi? Vai Tu spēj lepoties ar to, kas esi, ko dzīvē jau esi paveikusi un vēl tikai paveiksi? Vai Tev ir mērķis? Ja ir, vai esi aizdomājusies, cik pārdomāti tas uzstādīts un kas nepieciešams tā sasniegšanai? Nereti skaidri zinām, ko vēlamies, taču nezinām, kā to iegūt – trūkst ticības saviem spēkiem un pārliecības par izdošanos, biedē esoši un paredzami šķēršļi, trūkst izpratnes par laika plānošanu, utml.

Tu vari visu. Tam nepieciešama tikai viena lieta – visgrūtākā.

Pirmais solis.

Brīvdabas seminārā „Veido savu dzīvi pati!” vēlamies motivēt apzināties – Tev jau piemīt viss nepieciešamais sevis pieņemšanā un savas dzīves vadīšanā, taču dažādu apstākļu dēļ šajā dzīves brīdī Tu nespēj pārdomāti uzstādīt mērķi, apzināties šķēršļu cēloni, to risināšanas metodes, veselīgi reaģēt uz grūtībām un palikt uzticīgai savai patiesajai būtībai un mērķim. Kopīgi apgūsim arī atvērtā dialoga priekšrocības, identificēsim problēmas un mācīsimies citādi reaģēt grūtās situācijās.

Nodarbībā:

  • Mērķa uzstādīšana – ko es PATIESĪBĀ vēlos?
  • „Brīnumu veikals” – saņem visu, ko vēlies!
  • Patiesa sevis pieņemšana;
  • Redzēji sapni? Sapņu interpretācija.

Nodarbību vadīs Elīna Neilande – sertificēta pārvērtējošā konsultante, specializējusies smilšu un sapņu terapijas virzienos kā pārvērtējošās konsultēšanas „instrumentos” darbā ar dažāda rakstura psiholoģiskām grūtībām. Praktisko pieredzi guvusi darbā konsultēšanas privātpraksē „Labo Domu Pietura” ar individuālajām un pāru konsultācijām, atbalsta un interešu grupu vadīšanu.

 

Ja vēlies izbaudīt vienreizēju dienu jūras krastā, pastrādāt ar sevi, baudīt pikniku pie dabas un ļauties jūras nomierinošajai iedarbībai, piesakies!


KAD:  11.augustā

KUR: pie jūras Zvejniekciemā

KĀ TIKT: var nokļūt gan ar privāto auto, gan sabiedrisko transportu

CIK ILGI: seminārs ilgs no plkst. 11.00 līdz plkst. 18.00 (19.00)

CENA: Ls 10

 

KĀ PIETEIKTIES?
Lai piedalītos, Tev jāraksta uz e-pastu seminari@sievietespasaule.lv, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, kā arī līdz 8.augustam jāveic priekšapmaksa. Neskaidrību gadījumā zvani un jautā – tel.26369141

 

To, kā mums gāja aizvadītajā brīvdabas seminārā, lasi ŠEIT >>

Dalīties.

Atstāt Ziņu