Vārda dienu svin: Agate, Selga, Silga, Sinilga

75% sieviešu neatgrieztos pie iepriekš lietotā krēma

Pinterest LinkedIn Tumblr +

‘Oréal Paris izstrādājis sejas krēmu, kas efektivitātes ziņā ir līdzvērtīgs lāzera procedūrai. Pateicoties aktīvo vielu kombinācijai, Revitalift Laser aizsargā sejas ādu pret novecošanos.

L’Oréal Paris Revitalift Laser sejas krēma būtiskākās sastāvdaļas ir L’oreal „mājas” izstrādātā viela pret novecošanos Pro-xylaneTM (pro-ksilāns) 3% koncentrācijā un fragmentēta hialuronskābe. Krēma sastāvā esošais Pro-xylaneTM atjauno ādas balsta sistēmu – kolagēnu, uzlabo ādas virsējo un dziļo slāņu savstarpējo saķeri, samazina grumbas, palielina ādas biezumu un elastību, atjaunojot sejas kontūras. Savukārt fragmentēta hialuronskābe mitrina un stimulē pretnovecošanās procesus, kā arī ļauj citām krēmā esošām vielām piekļūt dziļākiem ādas slāņiem.

Lai noskaidrotu viedokli par Revitalift Laser krēmu, 250 sievietes Latvijā to mēnesi izmēģināja. Pēc izmēģinājuma beigām 75% no viņām atzina, ka ir tik ļoti apmierinātas ar Revitalift Laser rezultātu, ka neplāno vairs atgriezties pie sava iepriekš izmantotā krēma.

Inga, 47 gadi, stāsta: „Esmu atradusi labāko sejas krēmu atbilstoši savam vecumam un sajūtām! Krēmu lietoju tikai vienu mēnesi, bet jau jūtu ādas struktūras uzlabošanos un to, ka samazinās grumbas. Man patīk krēma struktūra, smarža, kā arī sajūtas pēc krēma uzklāšanas – seja nepaliek taukaina. Kopš pamēģināju Revitalift Laser, pie iepriekš lietotā krēma pret novecošanos neatgriezīšos.”
Savukārt Zane, 35 gadi, saka: „Tik labs krēms, ka tagad nevēlos turpināt lietot iepriekš lietotos. Tagad āda ir „izlaidusies” un pieprasa izbaudīto kvalitāti. Šis krēms ir vērtīga ikdienas nepieciešamība, jo iedarbojas efektīvi, daudzpusīgi un ļauj ādai justies komfortabli.”

Pateicoties krēma labajai iedarbībai, uzlabojas sejas ādas blīvums, tā izskatās gludāka un tonizētāka. Revitalift Laser sejas krēms stimulē pretnovecošanās procesu, palielina ādas elastību un palīdz atjaunot bojāto ādu. Sīkās grumbiņas tiek likvidētas, redzamākās grumbas samazinātas, turklāt krēmam piemīt arī ādu nostiprinošs efekts. Arī ādas tonis kļūst vienmērīgāks.

Viena no vadošajām nozares speciālistēm dermatoloģe Dr. med. Māra Rone–Kupfere uzsver, ka krēma sastāvā esošais Pro-xylaneTM (pro-ksilāns) patiesi samazina grumbas un to var salīdzināt ar frakcionēta CO2 lāzera procedūras darbību:
„Revitalift Laser no citām produktu sērijām atšķirīgu padara aktīvo vielu kombinācija, turklāt L’Oréal Paris Revitalift Laser krēma efektivitāte tika salīdzināta ar vienu no visefektīvākajām dermatoloģiskajām skaistumkopšanas procedūrām – frakcionēta CO2 lāzera procedūru. Pētījuma rezultāti parādīja, ka Revitalift Laser sniedz pat 90% tās efektivitātes, kuru iespējams iegūt veicot vienu CO2 lāzera procedūru.”

 

 

Pasūti jaunā krēma paraugu un pārliecinies par Revitalift Laser efektivitāti pati www.lazerkrems.lv!

Dalīties.

3 komentāru

  1. Es par šito jau kaut kur biju dzirdējusi un tā arī nesapratu- tas krēms jālieto kopā ar lāzera procedūru vai viņam vienkārši tāds nosaukums??

Atstāt Ziņu