Vārda dienu svin: Grieta, Strauta, Rebeka

7 veidi, kā panākt, lai vēlēšanās piepildās

Pinterest LinkedIn Tumblr +

aka, ka, ja kaut ko ļoti, ļoti vēlas, tas piepildīsies. Tomēr dažreiz nepieciešama vēl papildus palīdzība. Šeit būs daži padomi, kas ļaus piepildīties tavai vēlēšanai! Varam uz to paskatīties ar humoru, bet, kas zina… Cilvēkam jau vajag kaut kam ticēt, tāpēc notici un pamēģini, varbūt piepildīsies?!
 

Pienenes
Kad ir īstais laiks, dodies pļavā un atrodi jau pārziedējušu pieneni. Veic dziļu ieelpu, koncentrējies uz savu vēlēšanos un pūt visas sēklas prom! Tava vēlēšanās vienkārši piepildīsies.

11:11
Vai esi kādreiz paskatījusies uz elektrisko pulksteni, un pamanījusi, ka tas rāda 11:11? Nākamreiz izmanto izdevību, lai ievēlētos vēlēšanos šajā burvju laikā! Daži saka, ka 11:11 simbolizē cilvēces vienotību. Uzmanību: neliec modinātāju, lai pieceltos tieši šajā laikā, uzticies liktenim. Ja 11:11 pamanīsi nejauši, tikai tad vēlēšanās piepildīsies.

Dzimšanas diena
Dažreiz varētu šķist, ka tu esi “pārāk veca”, lai svinētu dzimšanas dienu ar svecēm kūkā un viesi kliegtu, “Nopūt sveces un iedomājies vēlēšanos!” Nepareizi. Katrs vecums ir ideāls vecums, lai veiktu šo rituālu. Aizver acis, iedomājies vēlēšanos, un pūt visas sveces vienā elpas vilcienā!

Iestādi ziedu
Vienatnē uzraksi savu vēlēšanos uz papīra. Iestādi kāda auga sēklas un ieliec podiņā arī savu vēlēšanos. Kā augs zieds, tā arī reizē piepildīsies tava vēlēšanās.

Origami
Šī izsmalcinātā papīra locīšanas māksla piedāvā savu vēlmju burvestību. Saskaņā ar godājamu japāņu leģendu, ja izlocīsi tūkstoš origami, tas piepildīs tavu vēlēšanos.

Vēlmju kaste
Paņem kurpju kasti, sudraba sveces, un sudraba lenti. Salasi simbolus, kas attiecas uz tavu vēlēšanos – piemēram, ja tas ir jauns darbs, tu varētu likt kopā naudu, miniatūru portfeli, un lelli, kas ietērpta darba apģērbā. Pilnmēness naktī, noliec sev priekšā šos priekšmetus un iededz sveci. Koncentrējies uz savu vēlēšanos un liec priekšmetus kastē, skaļi sakot savu vēlēšanos. Tad apsien lenti ap kasti un noslēp to tikai tev zināmā vietā. Turi kasti tur tik ilgi, kamēr vēlēšanās piepildās.

Rokassprādze
Tev būs nepieciešama vienkārša zelta vai sudraba ķēdīte. Izvēlies amuletus, kas simbolizē tavu vēlēšanos. Atrodi piekariņus, piemēram, kā miniatūru mājiņu, sunīti vai ko citu. Iekar piekariņus ķēdītē un nēsā šo rokassprādzi tik ilgi, kamēr vēlēšanās piepildās.

Lai piepildās!

Dalīties.

Atstāt Ziņu