Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

5 nomedītās zemenes.

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sveiciens visiem!

Īstos 5. nedēļas rezultātus es uzzināšu nākamnedēļ, laikam kopā ar 6. nedēļas rezultātiem. Mans organisms uzkrājis ūdeni (jo bija “tās” sieviešu dienas) un tagad ļoti nelabprāt šķiras no savām liekām ūdens rezervēm..
 
Tā, kā konkursa noteikumos teikts, ka jostiņai jāparadās katru nedēļu (jānobildē savu vidukli ar jostiņu), godprātīgi visu izmērīju un nobildēju. Bildē ir redzams, ka tagad man viduklī jau minus 8,8 cm. Par nedēļu tas ir -1cm un “zemenīte” uzlikta tikai uz pusi, jo garums starp jostu caurumiņiem ir 2 cm. Gurni gan bez izmaiņām.

Vingroju, aktīvi kustos, daru visu iepriekš minēto.. 🙂 Ar ūdens dzeršanu jau ir daudz labāk. Atrodu savu veidu, ka dzert vairāk – dzeru ūdeni ar citronu. GARŠĪGĀK un VESELĪGĀK! 

Dalos ar jums – pievienoju rakstu, kuru atrodu draugiem.lv (manas šīsnedēļas informatīvais atklājums!)

 “5 iemesli, lai dzert ūdeni ar citronu”

1. Imunitāte.
Dzerot ūdeni ar citronu jūs stipriniet savu imunitāti. Citronā ir daudz vitamīna C un kālija.Tas stimulē smadzeņu un nervu sistēmas darbību un kontrolē asinsspiedienu.

2. PH balass.

Citrons regulē PH līmeni ķermenī un notur to līdzsvarā.

3. Figūra.
Tu vari ātrāk notievēt. Citrona sula satur pektīnus,kas palīdz organismam cīnīties ar bada sajūtu,to mazinot. Turklāt ir pierādīts, cilvēki, kas lieto savās diētās sārmus saturošus produktus tievē divas reizes ātrāk par tiem, kas tādus produktus nelieto.

4. Āda.
Lietojot citronūdeni tu pamanīsi kā attīrās Tava āda. Vēl jo vairāk- vitamīns C veicina grumbu samazināšanos un tumšo ādas plankumu pazušanu, jo tas iznīcina toksīnus asinīs.

5. PRET kofeīnu.
Ja jums ir ieradums dzert kafiju, tad ūdens ar citronu ir tieši tas ko jums vajag, jo tas lieliski apsorbē kofeīnu. Starp citu- citronūdens ir ne mazāk uzmundrinošs kā kafija.

Bonusa iemesls.
Glāze ūdens tā ir cīņa ar ķermeņa atūdeņošanās . No paša rīta izdzerta glāze ūdens pamodinās jūsu ķermeni un liks visiem orgāniem sākt darboties. Organisms būs sagatavojies dienas stresiem un visu dienu funkcionēs pareizi.

Tā, kā SPA Debess procedūra mani gaidā tikai nākošnedēļ, nedaudz vēlāk pastāstīšu ka man vakar gāja Studio 3 salonā un par saviem ēšanas paradumiem… 🙂  

Aktīvo brīvdienu vēlot, Anna.
13.04.2014 0:57

Dalīties.

Atstāt Ziņu