Vārda dienu svin: Marija, Marika, Marina

5 lietas, kas jāpaveic līdz 50 gadu vecumam!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ir skaidrs, ka katru apaļā gadu desmita jubileju mēs sagaidām ar kādām emocijām, kas nes sevī pārdomas par paveikto, un to, kas vēl tikai priekšā. Un – pirms tu rauc pieri par šīm uzskaitītajām lietām, godīgi atbildi pati sev – cik daudz no tā tev ir izdevies paveikt?

 

Pievērs vairāk uzmanības saviem vecākiem! Šis ir brīdis, kad tu un tavi vecāki maināties vietām – viņi kļūst par taviem bērniem vairāk kā tu par viņu. Pasaki paldies par visu to labo, ko viņi tev devuši, par visu, kā palīdzējuši un turpina to darīt. Apciemo viņus regulāri un saproti – tu viņiem esi tas svarīgākais.
Jā, pilnīgi piekrītu – pat esmu kopā ar viņiem apmeklējusi ārstus.

Kļūsti pašpietiekama un apzinies savu vērtību! Ja 30 gados šķita, ka bez vīrieša pie sāniem neesi īsti pilnvērtīga, tad tagad zini, ka tā nav. Tas pats attiecas uz visu citu tavā dzīvē, kam it kā būtu jābūt, jo tā ir pieņemts. Lai iet pie visiem velniem tas, kaspieņemts. Tu dzīvo tā kā vēlies un jūties vislabāk, un – vai tad tieši tas nav nepieciešams, lai beidzot saprastu, ka tiešām ESI vērtība?
Atkal taisnība – nekas mājās „TĀDS” nenotiek, kamēr esmu sporta zālē, vai pie kosmetologa!

Kļūsti par draugu saviem bērniem! Iemācies draudzēties ar saviem bērniem! No mammas, tev arvien vairāk jākļūst viņiem par draugu. Par tādu draugu, kuru gribas apciemot, kuram gribas uzticēties, kuram gribas prasīt pēc padoma un ir vērts to darīt. Par draugu, kurš nenosoda, bet saprot, par draugu, no kura nav nekā slēpjama. Esi tāda! Bez vārdiem!

Stingri seko savam izskatam un svaram! Atkāpšanās ceļa vairs nav – ja gribi būt slaida un skaista arī pārkāpjot 50 un 60 gadu slieksni, par to jāsāk pamatīgi domāt jau tagad. Neceri, ka tagad palaižoties un nesekojot sev, tu pēc 50 spēsi kaut ko atgūt. Nē, jo tad būs vēl grūtāk. Turi sevi grožos, ēd kā vajag, sporto, lutini sevi ar labu kosmētiku un nepieciešamajām procedūrām – tavs ķermenis un izskats kopumā noteikti pateiks paldies! 

Atļaujies to, kas pēdējos gados izpalicis! Bērni visticamāk jau paaugušies vai pat jau ir pavisam lieli, arī finanses ir vairāk vai mazāk stabilas. Nu ir jāsāk atkal baudīt dzīve! Dodies ceļojumā uz turieni, kur vienmēr esi vēlējusies aizbraukt! Ņem līdzi savu dzīvesbiedru vai, ja dažādu apstākļu sakritības pēc tāda nav, nekas, brauc viena un baudi dzīvi! Meklē un dari lietas, ko vienmēr esi vēlējusies – dažādas aizraušanās, hobiji un intereses, šis ir laiks, kad to visu realizēt!
Pagājušo pavasari biju ar meitām Turcijā, šogad maijā ar vīru braukšu uz Alandiem makšērēt!

Par citām apaļām jubilejām varat lasī šeit:
http://attiecibas.espati.lv/index/view/raksts/5-lietas-kas-JAPAVEIC-lidz-30-40-un-50-gadu-vecumam/id/3178/

Dalīties.

Atstāt Ziņu