Vārda dienu svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs

3gadniekam zobi bojājas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

šodien pamanīju, ka mazajam 4. zobs ir galīgi caurs, ieskatoties konstatēju, ka tādi ir veseli četri. Zobus tīrām 2 x dienā, no rīta, vakarā, mazais pats raujas uz šo procesu. Pusotra gada vecumā nācās izraut pirmos 4. Pieteiksimies pie bērnu zobārsta, bet gribēju lūgt padalīties, vai kāda mamma ir ar šādu lietu saskārusies un kā rīkojāties? Godīgi sakot esmu nobijusies.. 🙁

Dalīties.

4 komentāru

  1. Kad aizvedu savu mazo pie zobārsta, viens teica, ka mazajiem zobus nelabo, jo tie tik un tā krīt ārā, otra teica, ka labo, tikai vispārējā narkozē.Man nebija ticības ne vienai ne otrai.Atradu labu dakteri, kura teica, ka nav starpības cik gadi, zobi jālabo, ja tie ir cauri.Tā nu esam visus salabojuši.

  2. paldies par info, narkoze man liekas riskanti, bet nobiedēt no zobārsta ar negribētos. jāatrod laikam kāds sirsnīgs zobārsts, kas apskatās uz vietas..

  3. Mēs pirms gājām pie zobārsta, šo lietu bijām pārrunājušas.Bērnam nemeloju un neteicu, ka zobārst tikai paskatīsies un neko nedarīs.Bet tā kā dakterei pašai ir tāda vecuma mazais, tad viņa lieliski zināja kā rīkoties.

Atstāt Ziņu