Vārda dienu svin: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

14 veidi, kā pateikt ‘Es tevi mīlu’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

o, ka mums ir svarīgi ikdienā justies mīlētiem, mēs labi zinām. Taču pateikt „Es tevi mīlu” var ne tikai ar vārdiem, bet simtiem citos veidos, tai skaitā uzklausot, atbalstot, rūpējoties. 14.februārī ir Valentīndiena, tādēļ piedāvājam 14 veidus, kā pateikt „Es tevi mīlu” neierastāk. Varbūt kāds no šiem ieteikumiem tev liksies piemērotākais, lai paustu savas sajūtas mīļotajam ne vien Valentīna dienā, bet arī ikdienā.

1. Neatkārtojama un neaizmirstama atzīšanās- kaila tu

Tu viņam esi visskaistākā un iekārojamākā, tādēļ jau viņš ir kopā tieši ar tevi. Parādi, cik ļoti seksīga tu jūties kopā ar viņu, cik iekārota un skaista! Uzdāvini neatkārtojamu dāvanu- kailu sevi, ietītu dāvanu lentā ar lielu pušķi.

Novaktē brīdi, kad mājās esi viena vai arī, ja nedzīvojat kopā, norunā tikšanos pie tevis un sagaidi viņu pilnībā izģērbta, ietinusies tikai un vienīgi dāvanu lentā. Pie rokas vari piestiprināt kartiņu, uz kuras uzraksti „Es tevi mīlu”.
Vienīgi sagatavošanās darbus neatliec uz pēdējo vakaru. Tev būs nepieciešama ļoti plata lente. Iespējams, mājās tev ir zīda auduma gabals, no tā vari izveidot lentu, ja ne nāksies kārtīgi pameklēt floristikas vai dāvanu veikalos.

2. Sarīko pikniku mājās!
Jums noteikti ir bijis kāds ceļojums, pikniks vai brauciens uz jūru, kas palicis spilgtā atmiņā. Mēģini šīs atmiņas atsvaidzināt un radīt jaunas – sarīko šajā aukstajā un dubļu laikā pikniku iekštelpās. Ja īpašās atmiņas jums ir no kāda brauciena uz jūru, izklāj uz grīdas segu, izber stūrīti toreiz salasītos gliemežvākus vai akmeņus, uzliec mūziku ar jūras šalkoņu un sagatavo kādu dzērienu – vai tas būtu vīns vai saldējuma kokteilis.

3. Mīlestības auglis 
No rīta slepus uz apelsīna vai ābola uzraksti ar marķieri „Es tevi mīlu” un ieliec to viņa mēteļa kabatā, portfelī vai somā.

4. Sirds grāmatiņa
Nopērc skaistu mazo blociņu (tik mazu, lai viņš to vēlāk var nēsāt krūšu kabatiņā vai savā portfelī) ar baltām lapām un saraksti tajā ļoti daudz iemeslus, kāpēc tu viņu mīli. Zinu, ka to nav iespējams nosaukt, bet mēģini piefiksēt visas sīkās, mīļās un varbūt pat muļķīgās lietiņas, kāpēc viņš ir viņš un kāpēc tu viņu tieši tādu mīli. Pirmajā blociņa lapā ieraksti MĪLU…otrajā lapaspusē turpini – …TAVU SMAIDU, trešajā….TAVAS SILTĀS PLAUKSTAS… un tālāk… MAIGO ACU SKATIENU… MŪSU KOPĪGOS RĪTUS…TAVAS PIEDEGUŠĀS PANKŪKAS utt. un nobeidz to visu ar vienu vienīgu vārdu…TEVI! Šo mazo sirds grāmatiņu paslēp viņa apģērba kabatā vai kādā citā vietā, kurā viņš to noteikti ātri atradīs.

 5. Mīlestības vēstulīšu lietus
Sagriez daudz mazas lapiņas, iesmaržini tās ar savām smaržām un uz lapiņām uzraksti mīļus teikumus – Es tevi mīlu, Dievinu tavu smaidu, Simts bučiņas, Gribu tevi utt. Taču dari to vēlu vakarā, kad esi sagaidījusi brīdi, kad mīļotais ir aizmidzis. Tad šīs mazās zīmītes izvieto visur, kur no rīta viņš tās var ieraudzīt – zem skūšanās putām, pielīmētu pie kafijas, viņa kurpē, pie mašīnas atslēgām, makā utt. Gan viņa, gan tava diena iesāksies brīnišķīgi!

 6. Īpašā grāmatzīme
Sagatavo skaistu kartiņu un ieraksti tajā „Es tevi mīlu”. Tad šo kartiņu nemanāmi ieliec grāmatā, kuru tavs mīļotais šobrīd lasa – tieši tajā vietā, kuru viņš atzīmējis, kā vietu, kur jāturpina lasīt. Otrs variants- ieslidini šo kartiņu starp rīta avīzēm, kuras zini, ka viņš noteikti pāršķirstīs.

7. Ikdienas mīlestības atgādinājums guļamistabā
Šis ieteikums der pāriem, kuri dzīvo kopā. Guļamistaba ir tā vieta, kur jūs esat divi vien, tā ir jūsu telpa. Tāpēc vari mīļoto pārsteigt ar vizuālu mīlestības atgādinājumu uz sienas. Tā var būt lielā formātā izdrukāta un ierāmēta kāzu bilde, vai jūsu foto no kāda cita nozīmīga pasākuma.
Šo skaisto mīlestības atgādinājumu jūs redzēsiet katru nakti pirms iemigšanas un katru rītu pirms celšanās. 

8. Dejojiet kaut virtuvē
Skanot pa radio kādai jaukai dziesmai nekautrējies un uzaicini viņu uz deju. Jā, tepat dzīvojamās istabas vidū vai virtuvē. Pēc neliela mirkļa dejas laikā iečuksti viņam ausī – „Es tevi mīlu.”

9. Pagatavo viņa mīļāko ēdienu
Tev pat nekas nebūs jāsaka, viņš tāpat sapratīs. Viss, ko tu dari, lai viņu iepriecinātu, pats par sevi jau runā mīlestības valodā. Arī viņa iecienītā soļanka vai uzpūtenis pateiks tavā vietā – mīlu tevi!

10. Uzraksti to uz muguras
Jā, uz muguras, bet ne uz savas. Vakarā gultā ar pirkstu velkot pa viņa kailo muguru, veido burtus un liec viņam minēt, ko tu raksti. Savirknē kādu tikai jums zināmu, īpašu vārdu vai vienkārši uzraksti, cik ļoti tu viņu mīļo.

11. Zvaigžņotās debesis tieši virs jums
Nopērc mazās, luminiscējošās zvaigznītes, kurām ir līpošā aizmugure. Salīmē tās pie guļamistabas sienas, izveidojot kādu īpašu vārdu vai vienkārši sirdi. Tikai šis pasākums tev laicīgi jāplāno – zvaigznītēm vajag paspēt pa dienu uzsūkt sevī dienasgaismu, lai tās naktī spīdētu, bet mīļotais pa dienu tās nedrīkst redzēt. Tā kā labāk to darīt dienā, kad zini – šodien viņš pārnāks līdz ar tumsu.

12. Vēstījums vannas istabā
Ja vannas istabas procedūras veic pirms viņa, pēc dušas no rītiem vai vakaros atstāj uz aizsvīdušā spoguļa uzzīmētu sirsniņu vai arī uzraksti „Mīlu tevi!” Vari uz spoguļa atstāt arī uzkurinošāku vēstījumu – „Gaidu tevi!” vai „Gribu tevi!”

13. Čatiņš mājās
Nopērc nelielu tāfelīti, uz kuras var novietot lielos papīru bloknotus un uzstellē to kaut kur mājās, kur tā jums īpaši netraucēs, bet būs arī redzama. Un sāc čatiņu…uzraksti kādu mazu vēsti viņam un lūdz atbildēt. Gaidi, kad viņš uzrakstīs uz tāfelītes tev atpakaļ, tad atkal tu uzraksti, tad viņš, tad tu utt. Varat sarakstīties arī par ikdienišķām lietām – tā var būt vieta, kur atstājat viens otram zīmītes, piemēram, „Vakariņas ledusskapī. Bučas. Tavs lāčuks.” Kad viena lapa pierakstīta, pāršķiriet nākamo līdz bloknots pierakstīts. Mazais, mīļais čatiņš var kļūt par jauku ikdienas tradīciju un lietu, kas jums abiem dāvās smaidu.

14. Modernā mīlestības vēstulīte
Ja jums abiem darbs saistīts ar sēdēšanu pie datora, varat izmantot e-pastu vai skype, lai viens otram ikdienā atgādinātu par sevi un virtuāli samīļotu, vai sūtītu pikantus un uzbudinošus tekstiņus.

 

SARAKSTU VAR TURPINĀT UN TURPINĀT, TĀDĒĻ DROŠI DALĀMIES AR IDEJĀM – KĀ TU PLĀNO PĀRSTEIGT SAVU SIRDSMĪĻO? VARBŪT TEV AIZĶĒRUSIES KĀDA BRĪNIŠĶĪGA IDEJA NO IEPRIEKŠĒJIEM GADIEM?

Dalīties.

Atstāt Ziņu