Vārda dienu svin: Daila, Veronika, Dominiks

14.maijā – piedzīvojumu velo brauciens!

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kā vislabāk sveikt vasaru? Ļaujoties piedzīvojumiem un sportiskam garam!

SievietesPasaule.lv aicina doties pretim vasarai uz velosipēdiem un smaidu sejā, tādēļ 14.maijā jau trešo reizi tiek organizēts piedzīvojumu velobrauciens “Dāmas rullē!” Šoreiz – Ādažos.

Pasākuma  mērķis ir, aktīvi uz velosipēdiem pavadot dienu, izbaudīt pavasari visā tā krāšņumā, iepazīt skaistākās vietas Ādažos, komandās veikt interesantus un atjautīgus uzdevumus, kā arī vienkārši visām kopā jautri pavadīt dienu.

Sacensībās paredzēti 10 kontrolpunkti, kas būs izvietoti aptuveni 25 km garā trasē.

Pateicoties pasākuma atbalstītājiem – AXA, Dailes teātris, fitnesa studija „Vivido gym”, biedrībai „Svētki&Festivāli”, Albumi.lv, Biorganik, Jumava u.c. – pie vērtīgām balvām tiks ne tikai ātrākā komanda, bet pilnīgi visas dalībnieces, apbalvojot komandas dažādās nominācijās, piemēram, Pavasarīgākā komanda, Atjautīgākā komanda u.c.

Vēlies piedalīties?

Kad, kur un kā viss notiks?

KAD: 14.maijā, plkst. 10.00-15.00

KUR: Ādažos (pulcēšanās vieta – laukums pie Ādažu vidusskolas, Gaujas iela 30)

KAS PIEDALĀS: ikviena sieviete, kura sasniegusi 18 gadu vecumu un vēlas jautri un aktīvi citu sieviešu kompānijā pavadīt dienu; pieteikties var pa vienai, pa divām, trijām vai jau ar komandu (4-5 dalībnieces)

KĀDI IR NOSACĪJUMI: ritenis, velo ķivere, laba oma, vēlams fotoaparāts

PIETEIKŠANĀS: pieteikties dalībai piedzīvojumu braucienā var līdz 11.maijam, rakstot uz sp@sievietespasaule.lv vai zvanot pa tālruni 25990679. Piesakoties saņemsiet pasākuma nolikumu un dalībnieka/-u pieteikuma anketu, kurā atradīsiet sīkāku informāciju par braucienu. Vietu skaits ir ierobežots!

DALĪBAS MAKSA*: Veicot priekšapmaksu, dalības maksa Ls 5, maksājot uz vietas pasākuma dienā – dalības maksas Ls 7 no personas.

Piesakies un tiekamies 14.maijā Ādažos! Dāmas rullē!

 

* Dalības maksā ietilpst: trases izplānošana un pasākuma norises nodrošināšana, dzērienu nodrošināšana startā un finišā, uzkodas, pārsteiguma balvas u.c.

Dalīties.

8 komentāru

  1. Anita Špoģe on

    Sveika Tuta!<br><br><br>"Dāmas rullē" tika radītas, lai dotu Latvijā dzīvojošām sievietēm iespēju atpūsties atraktīvā veidā ar sportisku piesitienu no ikdienas, gūstot jaunus iespaidus un arī pazīšanās.<br>Ir tik daudz sacensību, kur nepieciešami ilgstoši trenniņi, tad šīm sacensībām pietiks ar gribaspēku un vēlmi piedalīties, pat ja uz velosipēda neesi kāpusi gadiem – Tu spēsi izbraukt trasi, jo šīs sacensības paredzētas tieši sievietēm, meitenēm, kundzēm, vienvārdsakot – Dāmām :), neatkarīgi no vecuma vai fiziskās sagatavotības, jo līdz finišam aizripināt spēs ikviena :).

  2. Tuta, būtu, protams, labi, lai tā nebūtu Tava pirmā reize uz velosipēda, bet Tev noteikti jābūt rūdītai sportistei, lai nobrauktu 25 km, it īpaši jaukā un atraktīvā kompānijā. :)Un tas nogurums pēc tam būs ārkārtīgi patīkams. 🙂

  3. Piedalījos Ādažos… uz riteņa kāpju pāris reizes gada :d bet braucu… Galvenais jau ir piedalīties,jauki pavadīts laiks,jaunas emocijas,iespaidi…tas bija to vērts 🙂

  4. Līga Rozentāle on

    Paldies,Mārīte, par jaukajiem vārdiem! Rīt portālā būs "Dāmas rullē Ādažos!" atskats un daudz bilžu no pasākuma! 🙂

  5. Arī es piedalījos Ādažos!:) Pēc šī pasākuma ir palikusi tā foršā sajūta, kad ir bijis kāds labs, jautrs, interesants piedzīvojums,jauki pavadīta diena! Malači organizatori – šādi pasākumi ir ļoti vajadzīgi!:)<br>P.S. Ļoti labi ir tas, ka nebija jāsacenšas uz laiku:))

Atstāt Ziņu