Vārda dienu svin: Vineta, Oļegs

10 lietas, kas jāzina katrai sievietei

Pinterest LinkedIn Tumblr +

asaulē šonedēļ atzīmē Starptautisko Sieviešu dienu. Manuprāt, tas ir lielisks iemesls atcerēties to, ko mēs tik bieži savā stresa pārpilnajā ikdienā izmirstam – faktu, ka mēs esam skaistas, stipras, vienreizējas, mīlamas un lolojamas. 

Katra sieviete ir kā unikāls dārgakmens, kas reizēm ikdienas steigas, stresa un neparadāmo darbu dēļ ir nedaudz apsūbējis, bet šodien mēs to uzspodrināsim.   
Te ir 10 lietu saraksts, kuras visām sievietēm būtu jāatceras, lai dzīvotu tādu dzīvi kādu mēs esam dzimušas dzīvot – brīvu no stresa  un līdzsvarotu.

1. Tu esi skaista
Cilvēki ir līdzīgi vitrāžām. Kad spīd saule viņi dzirkstī un spīd, bet, kad uznāk tumsa to patiesais skaistums atklājas vienīgi tad, ja gaisma spīd no iekšienes.
~ Elizabeth Kübler-Ross

Katra sieviete ir pelnījusi šajā pasaulē mirdzēt, gan no iekšpuses, gan ārpuses. Neļauj nekam un nevienam apšaubīt to, cik skaista tu esi. Tu esi dārgakmens, un otra tāda paša nav. 

2. Tu esi stipra
Ierastākais veids, kurā cilvēki atsakās no savas varas, ir domājot, ka viņiem tās vispār nav.
~ Alice Walker

Dzīve dažreiz šķiet pārāk smaga un grūti saprotama, bet neatkarīgi no tā, kādi šķēršļi tieši tagad stāv tavā priekšā, tev ir vara tos pārvarēt. Dažreiz tavs spēks slēpjas tavā ietiepībā un apņēmībā, bet vēl biežāk, tas ir paslēpts tavā spējā apiet šķēršļus un mācīties no iepriekšējām kļūdām.

Esi stipra kā uguns, kas sadedzina visu savā celā un, kā ūdens, kas ar maigu noteiktību un mierīgu plūsmu atrod ceļu apkārt jebkādiem šķēršļiem.

3. Tu esi VISLABĀKĀ esot tu pati
Tev ir tavi unikālie talanti, kādu nav nevienam citam šajā pasaulē. Dažreiz mēs uzskatām, ka mums, lai būtu labāka māte vai sieva, vai atspoguļotu to attēlu, ko mēs uzskatām pārējie gaida no mums, ir  nepieciešams būt citādai.

Neatkarīgi no tā, cik ļoti tu nopūlies būt cita, tu nekad nebūsi pietiekami laba. Tev viss izdosies vislabāk, un tu būsi vislaimīgākā tikai tādā gadījumā, ja tu pārtrauksi dzīvot pēc kāds cita standartiem un sāksi izmantojot savu unikālu potenciālu.

4. Tu esi pelnījusi rūpes un lološanu
Mēs pavadām lielu daļu no mūsu dzīves cenšoties izpatikt citiem. Patiesība ir tāda, ka neviens mūs nemīlēs, ja mēs vispirms nesāksim mīlēt sevi. Turpini dāvāt savu mīlestību citiem, kā tu to jau  katru dienu dari, bet neaizmirsti atstāt kaut ko arī sev pašai. Katru dienu atvēli laiku sev – palasi interesantu grāmatu, izej pastaigāties, uztaisi manikīru vai izbaudi relaksējošu burbuļvannu. Tu esi tā vērta!

5. Tu esi bagāta
Patiesā bagātība nāk no iekšienes. Nauda, protams, ir svarīga, bet nozīme ir arī veidam, kā tu pret to izturies un, kā tu to tērē. Ja nauda ir tavas dzīves vienīgais mērķis, tad tu nekad nejustīsies bagāta, pat tad, ja tu kļūsi par miljonāri. 
Izturies pret naudu, kā pret līdzekli tavai esībai, nevis kā pret vienīgo un patieso laimes un prieka avotu. 

Uzraksti 5 lietas, kas tevi dara bagātu un glabā šo sarakstu vietā, kur tu to vienmēr vari redzēt.

Es esmu bagāta tāpēc, ka:

1.   ____________________________________

2.   ____________________________________

3.   ____________________________________

4.   ____________________________________

5.   ____________________________________

6. Tu esi pelnījusi īstenot savu aizraušanos
Tava kaislība ir intergrāla tevis daļa. Līdzko tu to pazaudē, tu sāc zaudēt pati sevi. 

Ko tu šobrīd patiešām vēlētos darīt? (Nesaki “gulēt!”) Ko tev patīk darīt? Kāds ir tavs sapņu darbs, un kā tikt pie tā? Padomā par to, ne tikai šobrīd, bet tuvāko dienu laikā. Vispirms tev ir jāidentificē šis darbs, un tad tev ir jāplāno, kā to iegūt.  

Ko darīt, ja tu nezini, kas ir tava kaislība? Neraizējies – tu neesi viena. Galvenais sākt meklēšanu un to turpināt, līdz atrodi.

7. Tavs jūtīgums ir tavs lielākais spēks
Mums vajag 4 apskāvienus dienā, lai izdzīvotu

Mums vajag 8 apskāvienus dienā uzturēšanai

Mums vajag 12 apskāvienus dienā izaugsmei. ~ Virginia Satir

Tu esi trausla kā zieds, un tev vajag mīlestību, lai izdzīvotu. Nebaidies reizēm izrādīt savu vājumu un ļaut taviem mīļajiem tev palīdzēt. Pārstāj, kaut uz brīdi, būt supersieviete. Tavs spēks ir tavā spējā pavairot saņemto mīlestību un rūpes, un nodot to tālāk pasaulei.

8. Tu esi drosmīga
Drosme ir kā muskulis. Mēs to stiprinam lietojot.
~ Ruth Gordon
Būt drosmīgai nozīmē dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un tiekties pēc saviem lielākajiem sapņiem. Katru dienu mēs saskaramies ar izvēli, un kādā virzienā ies tava dzīve ir ļoti atkarīgs no tā, cik tu esi gatava pārmaiņām un, cik drosmīga tu esi pieņemot lēmumus. Nesamierinies ar vienkāršāko izvēli, bet drīzāk izmanto savu drosmi, lai dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi.

9. Tu esi nevainojama
Sieviete ir pabeigts cikls. Viņā ir vara radīt, audzināt un pārveidot.
~ Diane Mariechild

Ceru, ka tev nevajag nekādus paskaidrojumus. Tu esi pilnības šedevrs, tik ilgi, kamēr tu atļauj savai iekšējai gaisma spīdēt un zini, cik vērtīga tu esi.

10. Tu esi …kas tu gribi būt
Kādu titulu tu vēlies sev piešķirt? Tas ko es izmantoju, lai motivētu, atbalstītu un atgādinātu sev par manām vērtībām ir “Slaida un Līdzsvota”, jo būt slaidai un līdzsvarotai pēc 40 ir iespējams ( man gan jau 50 ) un es esmu pateicīga, ka varu ar savu pieredzi un zināšanām palīdzēt sievietēm, kuras vēlās ne tikai pārtraukt stresa ēšanu un notievēt, bet patiesi pārvaldīt stresu, līdzsvarot savu dzīvi un apmierināt emocionālās vajadzības bez ēdiena un kārumiem.

Šodien pajautā sev: Kas es esmu?
Reizēm mums visām ir nepieciešama neliela papildus palīdzība un motivācija, lai mūsu gaisma varētu spīdēt pēc iespējas spilgti. Kā dimantiem, lai mēs spētu parādīt mūsu skaistumu, mums ir nepieciešams prasmīgs ierāmējums; kā ziediem, mums ir nepieciešams talantīgs dārznieks, kurš mūs iestādīs mums vislabākajā augsnē.

Dalīties.

Atstāt Ziņu